Jump to content

Xenon pranje fara i autonivelacija


Recommended Posts

Na starijima radi tako da držiš 2 sekunde i tek onda počne špricati po farovima. Tako je i kod mene. Ali svaki put šprica. E sad, eventualno ako Audi ima neki drugi relej, jer je njima sve u releju. Kako je složen krug, tako radi, nema nikakvog kodiranja.

 

Nije nista drugacije. Ja sam imamo tvornicki xenon na A6 C5 i isto je bilo kao kod tebe. Nakon 2 sekunde drzanja, prao je farove. I tako svaki put.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 73
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Na starijima radi tako da držiš 2 sekunde i tek onda počne špricati po farovima. Tako je i kod mene. Ali svaki put šprica. E sad, eventualno ako Audi ima neki drugi relej, jer je njima sve u releju. Kako je složen krug, tako radi, nema nikakvog kodiranja.

Imas pravo, isao bas probati. Svaki puta sprica svaki put ako drzos dugo, ja valjda nemam naviku drzati dugo pa se nikad ni ne pali

Link to comment
Share on other sites

Ma da, ovo šprica po farovina sa nekih 20 bara po servisnom manualu, cijev koja ide do perača je palac debela. Isprazni 5L vode u nekoliko pranja neovisno o tome što je trajanje špricanja ograničeno... A s druge strane, pitanje je jel išta opere...

Link to comment
Share on other sites

Ma opere ali pri tome zasere cijeli auto, to je sigurno za tulave vozace koji niti peru auto niti ista. Ja ako vidim da su mi farovi koma sad po ovom vremenu obrisem ih i bez peraca al jbg, kuzim da ima ljudi koji od tehnickog do tehnickog nebi oprali. Zanimljivo je da ja sad na led farovima uopce nemam perace a svjetle da se poseru na svaki xenon koji sam do sad vidio haha

Link to comment
Share on other sites

Jucer i ja kod sebe iskodirao na Golf7 da ne pali odmah pranje farova nego nakon 2.5sekunde drzanja (iz nekog razloga VCDS ne prihvaća više od 2560milisekundi delay)

 

 

A usput i ostale gluposti aktivirao

 

Ak su otvoreni prozori, da se zatvore automatski kad pocne padat kisa

 

Da se vidi stanje akumulatora

 

Kazaljke se rotiraju na kontaktu

 

Retrovizor se pomakne kada se presalta u rikverc

 

Pranje svjetla tek nakon 2.5sekunde nakon sta peres sajbu

 

https://vimeo.com/200329696

Edited by Tomica93
Link to comment
Share on other sites

Jucer i ja kod sebe iskodirao na Golf7 da ne pali odmah pranje farova nego nakon 2.5sekunde drzanja (iz nekog razloga VCDS ne prihvaća više od 2560milisekundi delay)

 

 

A usput i ostale gluposti aktivirao

 

Ak su otvoreni prozori, da se zatvore automatski kad pocne padat kisa

 

Da se vidi stanje akumulatora

 

Kazaljke se rotiraju na kontaktu

 

Retrovizor se pomakne kada se presalta u rikverc

 

Pranje svjetla tek nakon 2.5sekunde nakon sta peres sajbu

 

https://vimeo.com/200329696

 

daj neki link za to jer nismo uspjeli pronaci kod mene na skodi ova odgoda. bilo je pol na njemackom pol na engleskom pa nismo uspjeli pronaci.

ali moze i za ovu foru sa akumulatorom

Link to comment
Share on other sites

Retrovizor se pomakne kada se presalta u rikverc

 

Ovoga te nije strah po zimi kada se sve zaledi i to?

 

Znam da je ekipa na fordovima mahom isključivala opcije automatskog sklapanja retrovizora prilikom zaključavanja, ok nije baš ista stvar ali nije tako ni daleka.

Link to comment
Share on other sites

daj neki link za to jer nismo uspjeli pronaci kod mene na skodi ova odgoda. bilo je pol na njemackom pol na engleskom pa nismo uspjeli pronaci.

ali moze i za ovu foru sa akumulatorom

Ma nasao sam ja kasnije kad smo u birtiji sjedili... Tu pise kako svabo to vrli:

Screenshot_20170113-211753.png

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...