Jump to content

Novi auto - hrdjavi diskovi&kljesta


Recommended Posts

+1

 

Iako ni to sa sprejem ne traje predugo, izbije hrdja opet nakon nekog vremena...

ja to radim već godinama, ako napraviš kako spada nema narančastog nigdje od izmjene do izmjene.. a inače i ate mi je s onim cinkovim slojem pohrđao, od tada farbam i pečem sve diskove prije ugradnje..

 

LG-D855 on Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 170
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

+1

 

Iako ni to sa sprejem ne traje predugo, izbije hrdja opet nakon nekog vremena...

Zadnji, OEM diskovi nakon gotovo 9godina i 100kkm i dalje su OK, ali prednji zamjenski Brembo nakon par mjeseci zahrđali.

Odradio ovo sa sprejem i sad nakon stajanja počeli dobivati žućkastu boju. ;)

Link to comment
Share on other sites

ja to radim već godinama, ako napraviš kako spada nema narančastog nigdje od izmjene do izmjene.. a inače i ate mi je s onim cinkovim slojem pohrđao, od tada farbam i pečem sve diskove prije ugradnje..

 

LG-D855 on Tapatalk

 

Zadnji, OEM diskovi nakon gotovo 9godina i 100kkm i dalje su OK, ali prednji zamjenski Brembo nakon par mjeseci zahrđali.

Odradio ovo sa sprejem i sad nakon stajanja počeli dobivati žućkastu boju. ;)

 

Takodjer, ATE mi je isto prohrdjao :)

 

Ovo sa bojanjem, boja je drzala nekih 6 mjeseci do godinu dana, ne sjecam se vise tocno jer je to bilo davno :) Vise se ne obazirem na to, neka hrdja, tko ga hebe... :)

Link to comment
Share on other sites

Potpis ko kuca.

 

Pa evo i Vlado ima isti slucaj na BMW-u a u Svici je.

To je nazalost vise do ovog sto je Robertino rekao, novi auti, nebitno koji brand.

Kako meni zahrdzaju Brembo diskovi na Bravu nakon sto ga tjedan dana ne vozim, to je ruzno za gledati, ali po djelu di plocica dolazi :(

Meni se kosa na glavi digla kad sam prvi put vidio.

Kaze majstor da je to normalno kad stoji.

Nakon 2 kocenja prode, ali svejedno.

Meni to nije normalno

Link to comment
Share on other sites

Pa evo i Vlado ima isti slucaj na BMW-u a u Svici je.

To je nazalost vise do ovog sto je Robertino rekao, novi auti, nebitno koji brand.

Kako meni zahrdzaju Brembo diskovi na Bravu nakon sto ga tjedan dana ne vozim, to je ruzno za gledati, ali po djelu di plocica dolazi :(

Meni se kosa na glavi digla kad sam prvi put vidio.

Kaze majstor da je to normalno kad stoji.

Nakon 2 kocenja prode, ali svejedno.

Meni to nije normalno

Fijat

Link to comment
Share on other sites

Pa evo i Vlado ima isti slucaj na BMW-u a u Svici je.

To je nazalost vise do ovog sto je Robertino rekao, novi auti, nebitno koji brand.

Kako meni zahrdzaju Brembo diskovi na Bravu nakon sto ga tjedan dana ne vozim, to je ruzno za gledati, ali po djelu di plocica dolazi :(

Meni se kosa na glavi digla kad sam prvi put vidio.

Kaze majstor da je to normalno kad stoji.

Nakon 2 kocenja prode, ali svejedno.

Meni to nije normalno

 

Ja jos nisam vidio auto kojemu se to ne desi nakon kise i ne vozenja

Link to comment
Share on other sites

Auto proizveden 16.02.2016, registriran 26.02.2016. Napisao sam u prvom postu star manje od godinu dana...

 

Po meni se ne bi smjelo dogadjati...kakav spray za ciscenje felgi da je razlog...lol..koristio sam sonax vecinom, jednu bocicu onog iz lidla i jos jedan al sam zaboravio kak se zove (brba zna)....

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

 

Ne znam. Meni osobno se to nije desilo ni na Citracu ni na Golfu V GTI 2008. (Middle East trziste). Da bas tako pohrdjavi i to na novom autu - nekaj mi tu ne stima. Ali obzirom da drugi forumasi imaju slicna iskustva, bit ce da je do (ne)kvalitete samih diskova i plocica valjda, ne znam.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...