Jump to content

E39 Šofer šajba


Recommended Posts

Dakle,danas kad sam došao u garažu imao sam šta i vidit. Pukla šajba na sve strane sama od sebe. Znači nema nikakvih tragova oštećenja izvana već se pukotina osjeti iznutra. Dal je netko imao takvu situaciju?Što može biti uzrok tome?

Koliko će me koštat nova? Ova ima senzor za kišu,dal i on ide u kompletu ili odvojeno?7e7d5a6b16809540321427f9f25c39d5.jpg

Edited by Grga20VT
Link to comment
Share on other sites

Ako je pukla bez oštećenja onda je bila prenapeta, ako je bila mjenjana krivo montirana ili je auto bio razbijen

 

Auto je 10 godina u obitelji i nije bilo nikakvih sudara,isto tako zadnje dvije godine je u garaži koja nema vrata ali je pokriven ceradom.Šajba je orginalna,prva ugradnja

Link to comment
Share on other sites

nekad ti je nešto tu udarilo ... i sada kako su promjene temepratura samo se proširilo .... meni je na w203 krvcnija kamencic u proljece dok su kosili travu i bila sitna tockica i nisan bija ustaklara da je tretira jer san racuna da se nece širit i prva ljetna vrucina staklo se raširilo i nastala pukotina od pocetka do kraja stakla .... tako da si i ti ima vejrojatno zanemarivu sitnicu i promjena temeperature ti je kvrcnila do kraja

Link to comment
Share on other sites

senzor vjerojatno ostaje stari..al na šajbi je nosač za njega pa je šajba malo skuplja...nije to neka cijena..pa sve šajbe su tu negdje jedino ako hoćeš rabljenu, al brisači novi su prek 200kn pa to ljudi ne mijenjaju i sve rabljene šajbe su pune riseva..a i kak nebi nakon 15god

Link to comment
Share on other sites

Senzor se neda iskoristit ovaj koji je na sajbi trenutno?

 

Senzor ti ostaje stari, ja još imam i dolje grijače metlica brisača tako da je samo drugačiji tip stakla, koji treba napomenuti prije ugradnje, ali senzori se ne mijenjaju.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...