Jump to content

Preporuka - 1DIN Head Unit


2fast

Recommended Posts

Malo sam zapostavio praćenje car audio scene, pa mi treba stručna preporuka za 1DIN Head unit za Astru.

 

Znači nešto da je dizajnom ne previše "svemirski" kako bi se uklopilo u interijer vozila.

Imam sada Alpine 9855R, no ima nekih sitnih ogrebotina koje me smetaju pa bih ga zamijenio.

 

Znači taj HU bi trebao biti barem jednako dobar kao Alpine koji sam imao do sada.

Raditi će sa Focal prednjim i stražnjim sistemima, sa pojačalom ili bez, nisam siguran da li ću ga ugrađivati (imam old school Kicker 4 kanala u garaži, nov u kutiji...)

 

Cijena nije toliko bitna, ne zanima me 1DIN koji ima display koji izlazi van i slične stvari.

 

Hvala!

Link to comment
Share on other sites

Meni osobno je Alpine na prvu bolji dojam, nekako djeluje "skuplje" i bolje finalne obrade.

 

Što se tiče zvuka, u to ne ulazim, dopuštam da je Pioneer tu jači.

Kako sam i rekao, ne pratim više tu scenu toliko aktivno.

 

Čak sam još najbliže tome da bih uzeo ponovo Alpine... samo pitanje koji model... jednostavno nemam vremena baviti se istraživanjem, zato sam i zatražio ovdje savjete.

Link to comment
Share on other sites

Alpine 9886 ako želiš usb, 9887 ako ti nije potreban, ako želiš nešto novije onda ono gore na linku kaj sam ti par postova ranije stavio. Pioneer ima super zvuk, ali samo u jačim klasama, isto kao i Pioneer, tako da bilo kaj uzmeš u sličnom cjenovnom rangu nećeš pogriješiti

Link to comment
Share on other sites

imam ga ja, super je radio, hrpa opcija i what not, kvaliteta zvuka je isto mrak, kod mene to svira na dost ozbiljnom sistemu, ALI toplinom zvuka se može sakriti iza 98xx.. recimo stari 9883R mi je svirao puno prirodnije i toplije, stoji mi doma i sve si mislim da bi ga vratio u auto..

 

to je stvar osobne preferencije, neki pak to ni ne čuju..

 

na čemu bi to sviralo?

 

LG-D855 on Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...