Jump to content

Gume - Yokohama - najpovoljnija opcija


2fast

Recommended Posts

Gdje je kod nas najpovoljnije uzeti Yokohama gume?

 

Trenutno mi ispada mi je je najpovoljnije naručiti iz UK od Demon Tweeks.

 

Tko je od svih onih web shopova kod nas najpovoljniji?

 

Nevjerovatno mi je da me ispada jeftinije naručiti iz UK i sa dostavom da uštedim 1.000 kn na 4 gume u odnosu na cijene kod nas??

 

Konkretno se radi o Advan Neova AD08R.

Link to comment
Share on other sites

Gdje je kod nas najpovoljnije uzeti Yokohama gume?

 

Trenutno mi ispada mi je je najpovoljnije naručiti iz UK od Demon Tweeks.

 

Tko je od svih onih web shopova kod nas najpovoljniji?

 

Nevjerovatno mi je da me ispada jeftinije naručiti iz UK i sa dostavom da uštedim 1.000 kn na 4 gume u odnosu na cijene kod nas??

 

Konkretno se radi o Advan Neova AD08R.

 

Dimenzija? I cijena po kojoj ti ih nude?

Link to comment
Share on other sites

Mene su u 215/45-17, koja je skuplja dimenzija od 225/45, ispale dosta ispod toga

Eto, jos bolje... Samo pazite da su bas AD08R, stara je AD08 (bez ovoga R) i mislim da se taj AD08 vise ne proizvodi... Obje su super, ali po meni je bolje uzeti novu AD08R... Nesto su malo i smjesu mijenjali, cini mi se da je AD08R nesto bolja na kisi...

Link to comment
Share on other sites

AD08R ima veći treadwear, dulje traje i puno je bolja na kiši... brža nešto sitnije, navodno ju je puno teže pregrijati itd.

 

AD08 ne znam da se može negdje uopće kupiti.

Edited by Branx
Link to comment
Share on other sites

The Neova AD08R tread design is the same as the AD08. Sequential Round Grooves dissipate and spread forces over large unbroken tread sections. Uni-block shoulders are continuous for rigidity, powerful grip and lower lap times.

 

The new "R" tyre compound provides more initial grip, improved handling and improved lap times making an already great tyre even better. The rubber compound has more carbon, for dry grip; more silica, for wet grip and Yokohama's innovative Orange Oil tyre technology proven in the tyres used in the World Touring Car Championship.

 

The ADVAN Neova AD08R is the tyre used at the Yokohama World Time Attack Challenge in Clubsprint Class. Even with tighter 2013 rules the AD08Rs were capable of a 1:39.247 lap time at Sydney Motorsport Park in the Process West Subaru WRX Sti of Jason Wright and Autotech.

 

Set ADVAN Neovas up like race tyres so that your hot pressures, when you come off the track are between 32 and 36 psi. For an explanation on how to set hot tyre pressures read our blog.

 

http://www.yokohama.com.au/Tyres/ADVAN-Neova-AD08.aspx

 

http://www.yokohama-online.com/Tyres/Car-Tyres/Passenger-Car-Summer-Tyres/(product)/AD08R

 

After a bit of help around ninety percent of drivers tell me their cars are a lot better around the circuit.

 

Here is how I use four different Yokohama ADVAN tyres.

- ADVAN A050 hot tyre pressures 30 to 32 psi hot.

- ADVAN A048 hot tyre pressures 32 to 34 psi hot.

- ADVAN A032R hot tyre pressures 34 to 36 psi hot.

- ADVAN Neova AD08 and AD08R hot tyre pressures 32 - 34 psi hot.

 

Samo da jos jednom napomenem, AD08R nisu pravi poluslickovi, nego hibrid izmedju UHP ljetne gume i poluslickova, neki to nazivaju Extreme Performance Summer gumama... Pravi poluslick je A050R, nasljednik A048...

Edited by ND4SPD
Link to comment
Share on other sites

215/40 17 me izađe cca 500 funti sa dostavom u HR.

 

1050kn komad doma na pragu.

 

 

Daj meni pogledaj molim te, dimenzija 245/40/18 ili 235 koje god ima

 

245/40-18 - 1225kn komad

235/40-18 - 1375kn komad

 

Također dostava uključena.

 

Javite čim prije ako vas zanima da naručujemo.

Edited by Branx
Link to comment
Share on other sites

Cijena je vrhunska.

 

Možeš saznati DOT prije nego naručimo?

 

Uzeo bih onda 4 komada.

 

DOT je uvijek najfriškiji mogući, nažalost ne znamo nikad dok ne dođe - zadnji tjedni 2016 minimum a sad su počele polako dolazit i 2017...

 

Ako ste 100% javite mi da odmah naručuje, onda mogu biti u petak već...

 

Edit: evo veli da ti može javit DOT kad mu dođu do dealera, ako ti se ne bude sviđao možeš odustati... ali zadnji tjedni '16 i novije se smatra NOVO NOVO :)

Edited by Branx
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...