Jump to content

Odpeljan krog po prvem slovenskem dirkališču


Pekx

Recommended Posts

Bit ce ovo super kad bude svih 3500 m staze.
 
Zivo me zanima, kad bi negdje napisali kolika je bila investicija, da se ovakvo nesto nije moglo kod nas napraviti

C/p: "...realizaciji celotnega projekta, ki ga je nacionalna zveza za avtošport AŠ2005 lani ocenila na 25 milijonov evrov..."
Znas kak vele..sve se moze kad se hoce
Link to comment
Share on other sites

Kad smo već kod staza, asfalt na Grobniku bi se trebao mijenjati u 7. mjesecu ove godine, to još uvijek igra ili se nešto izmjenilo?

 

A Mobikrog je super, blizu je i staza ne jede gume pretjerano - trebalo bi organizirati neki Track Day tamo.

Edited by Mario_S3
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Realno jos uvijek jedina prava staza u exYU je Grobnik, amen!

Sa novim asfaltom nis mi bolje ne treba. A kaj se tice blizine, treba mi ravno 1h voznje od Luckog...ovo sve drugo djeca se igrala staze

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Grdi said:

Realno jos uvijek jedina prava staza u exYU je Grobnik, amen!

Sa novim asfaltom nis mi bolje ne treba. A kaj se tice blizine, treba mi ravno 1h voznje od Luckog...ovo sve drugo djeca se igrala staze

 

sve su to staze, imas brzih i sporih... ovakvih i onakvih...

Link to comment
Share on other sites

Meni su draze ove manje i krace staze kao Mobikrog. Al opet, npr. ona kod Varazdina Novi Marof je preee mala i pre kratka staza.

A Grobnik je prica za sebe...

Edited by Kevin
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Xman said:

Sorry Grdi, ase, nismo svi profi pa se igramo djece, neka tebi samo grobnika, sto manje aseva na Mobiju, to bolje

 

Ti ionako samo ravno tako da je Billa dost :D

Link to comment
Share on other sites

Sve su staze dobre...za nesto. Samo nek ih ima. Sto ce ih vise biti, to ce biti bolje (zbog konkurencije), biti ce vise sadrzaja, dostupnije... Nekom pasu kratke staze. Meni je Marof cisto ok. I Raceland. I Grobnik. Nek ih ima samo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...