Jump to content

WRC u Hrvatskoj!


ND4SPD

Recommended Posts

Obožavam ove naše klik-bejt/gledaj samo negativno/plasiraj šit vijesti portale:

spacer.pngspacer.png

spacer.png

spacer.png

 

Na naslovnim stranama samo Plenky vs. Zoki, Sevin ročkas i Ukraina...

Strašno.

Edited by Kic
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kic said:

Obožavam ove naše klik-bejt/gledaj samo negativno/plasiraj šit vijesti portale:

spacer.pngspacer.png

spacer.png

spacer.png

 

Na naslovnim stranama samo Plenky vs. Zoki, Sevin ročkas i Ukraina...

Strašno.

 

ja citam i ne vjerujem da se ne mogu izdignuti iznad toga sranja, koja prcija od novinarstva, jad i bijeda

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Kic said:

Obožavam ove naše klik-bejt šit vijesti portale:

 

Pojava nije samo lokalna, svaka cast izuzetno rijetkim iznimkama (iznimke koje difamirane, sikanirane i sl., snimani su i razni filmovi npr. The Insider... 

 

19 hours ago, DiscoVolante said:

Pokušavam naći ovu lokaciju kod Novigrada na Dobri na Google kartama ali ne ide. Imaš li ikakve koordinate možda?

Idem samo zbog Rallya u Zagreb pa ne bih bezveze lutao. Hvala!

 

Sve sam u detalje napisao ovdje, nema google maps jer nije ucrtana cesta, makadam je:

 

 

Ukratko:

 

Kako doci do te lokacije (BI/SS 12 i BI/SS16): 

 

https://tinyurl.com/y94ntgkh

 

Kad otvorite kartu, zumirajte na maksimum, prvo mjesto gdje je zaokruzeno je mjesto gdje trazite parking, od tuda idete pjeske do druga dva mjesta koja su zaokruzena, tu su mjesta za gledanje. Nema hlada, ako ce biti sunce ponesite kremu za suncanje, kapu, suncobran i dekicu...

 

Da jos malo detaljnije pojasnim, sa autoceste izlazite na izlaz Novigrad, kad izadjete s autoceste na prvom krizanju skrecete desno i trazite prvu rupu u ogradi s desne strane, tu skrecete/ulazite kroz tu rupu i slijedite ovo na mapi. Put nije asfaltiran, ali normalno se moze proci i sa sportskim automobilom ako nije spusten skroz do poda.

Link to comment
Share on other sites

Bio na Platku danas, šteta vremena. Tolika je magla bila i oblaci da smo vidjeli aute doslovno sano kad su bili na 15 metara od nas. U kombinaciji sa kišom i vjetrom, bilo je jedno nezaboravno iskustvo čekati bus sat vremena nakon završetka da nas vrati na Grobnik ? 

 

Drugi dio je otkazan koliko vidim, vjerojatno je još gore vrijeme... 

Edited by Žile
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Žile said:

Bio na Platku danas, šteta vremena. Tolika je magla bila i oblaci da smo vidjeli aute doslovno sano kad su bili na 15 metara od nas. U kombinaciji sa kišom i vjetrom, bilo je jedno nezaboravno iskustvo čekati bus sat vremena nakon završetka da nas vrati na Grobnik ? 

 

Drugi dio je otkazan koliko vidim, vjerojatno je još gore vrijeme... 

Zato sam ja bio dolje na cilju i kad je bilo gotovo otišao dalje do Novigrada.

Tu smo bili na SS14 i SS16 gdje nas je Need odveo na super lokaciju na skok.

 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10159774364077243&id=727132242&sfnsn=mo

 

Link to comment
Share on other sites

Mi smo bili na SS12, hvala ND4SPD na lokaciji!

Auto smo ostavili odmah nakon ograde, mislio sam da će biti gužva na parkingu, ali eto, bezveze smo pješačili dvadesetak minuta.

Definitivno događaj koji svatko tko imalo voli automobile i vožnju treba posjetiti, brzina, adrenalin, zvuk...

Sutra se nadam da neće biti pretjerana gužva u Kumrovcu jer nisam baš dobar s vremenom, volio bih pogledati jednu vožnju.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

odličan rally, bravo za klinju

Sent from my M2101K6G using Tapatalk


Mali je odvozio kak ja nemremn a igrici, brutal i to sve na totalno krivim gumama.

Hrvatska se dokazuje kao rally za pamcenje druga godina za redom drama!

Cestitke svim forumasima koju su sudjelovali u organizaciji, bravo odlican posao!!!
  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Žile said:

Bio na Platku danas, šteta vremena. Tolika je magla bila i oblaci da smo vidjeli aute doslovno sano kad su bili na 15 metara od nas. U kombinaciji sa kišom i vjetrom, bilo je jedno nezaboravno iskustvo čekati bus sat vremena nakon završetka da nas vrati na Grobnik ? 

 

Drugi dio je otkazan koliko vidim, vjerojatno je još gore vrijeme... 

Da ruzno je bilo...Dobro smo pokisli i smrzli se....

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Fredy said:

Mali je odvozio kak ja nemremn a igrici, brutal i to sve na totalno krivim gumama.

Hrvatska se dokazuje kao rally za pamcenje druga godina za redom drama!

Cestitke svim forumasima koju su sudjelovali u organizaciji, bravo odlican posao!!!

Meni je ovo bilo dovoljan hvala za sve ove dane, trenutak kada mi je pružio ruku da mu čestitam izbrisao mi je sav umor i neispavanost u trenu. spacer.png

  • Like 12
  • Samo ljubav 1
Link to comment
Share on other sites

Vrh reli i rasplet na kraju! Kako mali Rovanperra vozi nije normalno.

Na kraju bio samo na kišnom, blatnom i maglovitom Žumberku ali svejedno je bilo top! Par slika sa mobitela, s obzirom na uvjete kakve su takve su.. ?

 

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

 

I jedan umorni Slovenac ?

 

spacer.png

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DiscoVolante said:

Po onome što sam vidio, Greensmith je imao najatraktivnije prolaske, doslovno je bilo Flat Out bez milosti. Možda nije najbrži, ali definitivno mi je bio najatraktivniji za gledati.

Cijeli tim je super simpatična ekipa, imaju naočigled najmanji budžet među tvorničkim timovima, mehaničari doslovno liježu u vodu i blato pod aute, ali vidi se da žive za to, predani su 100%. Btw. imaju i curke mehaničarke. Gus je mustra, vozi kao da ima restart tipku na volanu PlayStationa.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

On 4/23/2022 at 9:04 PM, DiscoVolante said:

Mi smo bili na SS12, hvala ND4SPD na lokaciji!

Auto smo ostavili odmah nakon ograde, mislio sam da će biti gužva na parkingu, ali eto, bezveze smo pješačili dvadesetak minuta.

 

I mi smo popodne ostavili aute dalje jer sam dobio informaciju da nema mjesta za parking, tako da smo pjesacili... Krenuli smo s prvim brzincem u 7:40, na kraju dana je smartwatch zabiljezio da je bilo vise od 20 km pjesacenja i penjanja po raznoraznim putevima...

 

On 4/23/2022 at 10:07 PM, MarioST said:

Ja sam bija na zavoju tocno dinje fiesta upala u kanal

jos mi nije jasno kako je uspija izac vanka iz te rupe

 

Evo simka ?

 

https://www.facebook.com/watch/?v=246166154352164

 

7 hours ago, DiscoVolante said:

Po onome što sam vidio, Greensmith je imao najatraktivnije prolaske, doslovno je bilo Flat Out bez milosti. Možda nije najbrži, ali definitivno mi je bio najatraktivniji za gledati.

 

Greensmith je i prosle godine svuda isao flat out:

 

 

Nesto snimaka od ove godine:

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...