Jump to content

A3M


-Wolverine-

Recommended Posts

Nema poslovnice :lol:

Ako se ne varam to je garaža vlasnika i funkcionira tako da ti naručiš nešto, čekaš 6 mjeseci do godine dana da ti dođe :rofl: :rofl:

Zato je A3M i otišao u qrac jel im je poslovnost bila ispod nule

 

 

 

O čemu ti??? Pa nije A3M ošo u k..., nego se preselili da ne plaćaju najam tamo gdje su prije bili. Na Petruševcu isto imaju dućan kao i sto su tamo imali...

Link to comment
Share on other sites

ma bio danas kad ono nigdi znaka, upute, ničeg.... slučajno mi upadne u oko mala tablica na ulaznim vratima dimenzija valjda 15x10cm i piše A3M

 

pogledam ono obiteljska kuća i to još neku adaptaciju rade :D

nisam ni stao...samo sam produžio

 

vidio sam na njuškalu da se oglašavaju pa odlučio pogledat

 

di još mogu kupit Tomasonke TN1 a da me ne izađu ko svPetra kajgana i da ih ne čekam do idućeg ljeta :D

Link to comment
Share on other sites

ma bio danas kad ono nigdi znaka, upute, ničeg.... slučajno mi upadne u oko mala tablica na ulaznim vratima dimenzija valjda 15x10cm i piše A3M

 

pogledam ono obiteljska kuća i to još neku adaptaciju rade :D

nisam ni stao...samo sam produžio

 

vidio sam na njuškalu da se oglašavaju pa odlučio pogledat

 

di još mogu kupit Tomasonke TN1 a da me ne izađu ko svPetra kajgana i da ih ne čekam do idućeg ljeta :D

 

 

 

Pa sto nisi stao, nebi te pojeli :)

Majstori rade gore na katu a dućan je ispod tako da....

Link to comment
Share on other sites

Ja čuo da je tamo samo garaža i sve je po narudžbi sa njihovim klasičnim čekanjima po godinu dana :lol:

 

 

Neznam sta si ti čeko godinu dana.....Ja kad sam naručio meni je roba stigla za 15 dana.. Neke stvari dođu za mjesec, ovisi sta je i gdje je...

Link to comment
Share on other sites

Ja nisam ništa jel su mi za zamjerili u par navrata ali znam par ljudi i frendova koji su svašta naručivali i čekali pun qrac.. Frend je felge čekao 8 mjeseci :doh: :doh:

A o neljubaznosti da ne pričam

 

 

E jebga.. Ni ja ni ovi moji nisu imali problema tako da neznam sta bi reko... :huh:

Link to comment
Share on other sites

nekak mi je to sve izgledalo zatvoreno i van funkcije :)

 

budem navratio ponovo pa stao i raspitao se malo

 

Uopce se ne vidi kroz prozor i zgleda ko da je zatvoreno, al radi....bio sam s frendom neki dan

Link to comment
Share on other sites

Bio jedamputa i rijeci hvale. Valjda kako tko naleti, ili ovisi sta naruci.

 

 

A valjda ovisi i k'o naručuje. Bio sam par puta pa ih frajer jebe zbog nekakvih zarulja sat vremena k'o da kupuje getribu.. Ja bi mu nabijo zarulju u guzcu i izbacio van...

Link to comment
Share on other sites

A valjda ovisi i k'o naručuje. Bio sam par puta pa ih frajer jebe zbog nekakvih zarulja sat vremena k'o da kupuje getribu.. Ja bi mu nabijo zarulju u guzcu i izbacio van...

 

Ja sam kupovao zarulje i odmah sam ih dobio!!

Jedan KR tjuner je odustao pa ih je bilo na lageru!!:rofl::rofl::rofl:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...