Jump to content

Android u automobilima


Recommended Posts

ima li tko preporuku da sad ne kopam internete,

 

da malo starca moderniziram, nekav 2din, bitno da ima bluetooth koji rade provjereno stabilno, i da bi mozda (nije uvjet) rikvcerc kameru staviti...   kotacic za glasnocu preferiram, ne touch...

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Kroky said:

daj link

 

gledao isto prvo ove kaj si ti stavo link, al htio bi nesto sa ugradenom navigacijom.  Za te po 40ak dolara vidim da su na face-u pisali da za te novce nema se sta prigovorit, osim neki specijalac kaj je napisao da mu je odmah osigurac izbacio (sto opet nemora znacit da nije on krivo spojio)

 

koji god naručiš uvijek ti nešto neće raditi kako treba, tako da ti je svejedno

 

generalno svi imaju dosta slabiji radio signal nego oem, troše više struje nego oem (dok je sve izgašeno), a od ostalih stvari će uvijek neka funkcionalnost (barem jedna ako ne i više njih) zafrkavat i ne radit ispravno, bez obzira platiš li ga 100 ili 1000 eur

Link to comment
Share on other sites

Ovo je teski proser. Ok, jedino ne znam za potrosnju struje (makar auto je stajao po par dana i nikad nema problema, a jadni 45 Ah je accu). U nesto vise od godine dana niti jedna stvar mi nije zastekala. Sve radi bez ikakvih problema. Kolega u firmi isto u Octavii ima vec vise od pola godine i nema problema. Ne znam kakve si ti to uredaje imao u svojim autima, ali ja nemam problema. Nedavno sam i kolegi[mention=1026]Zerowaf[/mention] pokazivao i sam se uvjerio.

 

Jedino sto bih napomenuo da ti uređaji bez neta (hot spot sa moba) po meni nemaju smisla.

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

moj ima malo rama (1GB) i kolko se kužim u androide nešto stariji sustav pa radi malo sporije ali sve što sam probao radilo je, tak da potpis na uhljeba da je post iznad njegovog proser 

 

signal radia mi je OK s tim da pojačalo signala nisam još ni spojio, pa je nešto lošije nego što je bilo na OEM radiu 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

yY8LBfk.jpg

Jucer stigo, danas ga smontirao jer smart ima iso konektor, al drukciji raspored pinova pa sam se s tim zajebavao

Cak i ne radi lose, i dosta fluidno

Radio mi ne radi jos jer nemam onaj banana adapter za antenu, to cu sutra rijesit

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dobar neki karter, lifetime zaliha  Sjećam se toga još iz CC haha
Da...na X modela piše oil umjesto fuel

Onaj "tvoj" android još radi kao prvog dana - ama bas nikakvih problema i to još dosta star model, a svakodnevno cujem od ljudi "ahh...to je sranje..."
Link to comment
Share on other sites

Evo ja prije mjesec dana naručio android (ovaj) i držao ga u autu 4 dana i vratio ga nazad. Svako paljenje i gašenje kontakta u autu bi dobio veliki 'BUM' iz zvučnika (auto ima BOSE ozvučenje, ali u opisu radija je pisalo da radi sa BOSE-om), can-bus ne radi osim signala za rikverc, fizički nije odgovarao u auto iako je kupljen bas za taj model (audi a4 B6) i po mome mišljenju treba previše vremena da se boot-a. Također kvaliteta zvuka u odnosu na oem-radio 0 bodova. Da ne bude sve loše bluetooth je radio odlično. Prijatelj ima drugoga kineza u istom autu bez BOSE-a i radi mu odlično. Mislim da je dosta važno od kojeg proizvođača kupujete headunit pošto, iako svi imaju iste maske, nemaju svi isti hardware i firmware.  

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ako kolega s posla odluci kupiti moj sadasnji uređaj (paše mu i sviđa mu se kako radi i svira) otici cu do Gevalto (aftermarket ZG) na ugradnju novog i snaznijeg uređaja + stavit novu kameru, mozda i 360...vidjet cemo.

Imaju fer cijene i sve ti slože na licu mjesta da radi. Jedino sto cu se morati limitirati opet na 7" jer 8" i 9" za VW nemaju fizicke tipke sastrane i gumbe...a ja zelim da bude s tipkama jer mi je ljepsi i ne izgleda preveliko.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako se ponašaju uređaji sa 1 ili 2 GB RAM-a.
Moj do sad prvi i jedini car android (Xtrons, dakle ništa preskupo, ali nije ni dno ponude) ima 4 GB i radi besprijekorno brzo. Jedina zamjerka do sad mi je ta da je mojim razmaženim ušesima zvuk tizz & boom. Nakon xy sati rada sam se malo ja navikao ili se uređaj malo usvirao. Dosta pomaže equilizer, ali ni on nije svemoguć.
Neka netko s više iskustva iskomentira treba li android u autu imati više od xy GB i zašto. To bi bilo korisno za ljude koji razmišljaju o tome.

Link to comment
Share on other sites

A mislim da za waze i slušanje muzike ne treba više od toga, nadam se zapravo :D

Ne namjeravam surfati, igrat igre i slično na tome. Čak ne mislim ništa više od wazea i torquea instalirat na to.

Samo me strah da je zvuk ajme.

Računam nekako da nemam šta izgubit. Kupim i ako mi se ne sviđa šibnem na njuškalo. Otiči će po nabavnoj cijeni sigurno.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...