Jump to content

Lincos alati - tko "dila"?


2fast

Recommended Posts

Ja imam ovu 3t vec par mjeseci , ispocetka je malo znala padat da sam je mislio vratit , al sad je valjda sjelo sve na mjesto i ok.je sad skroz .... Stvarno je dosta robusna i siroka dolje tak da je jako stabilna

Poslano sa mog EML-L29 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
On 17. 06. 2018. at 22:37, 2fast said:

 

jesi nabavio možda u međuvremenu, i ako da, kakva je?

 

On 17. 06. 2018. at 23:11, brba said:

Ja imam ovu 3t vec par mjeseci , ispocetka je malo znala padat da sam je mislio vratit , al sad je valjda sjelo sve na mjesto i ok.je sad skroz .... Stvarno je dosta robusna i siroka dolje tak da je jako stabilna

Poslano sa mog EML-L29 koristeći Tapatalk
 

 

brba kakva ti je do sada ta dizalica, je li za preporuku?

Link to comment
Share on other sites

 
brba kakva ti je do sada ta dizalica, je li za preporuku?
Ne , pušta cijelo vrijeme . Digne ok al moras stavit ispod nešto inace propadne.
Ima dana kada ne pada , ovisi o trenutnoj poziciji marsa i venere .
Bolja mi je kaj je frend uzeo 3t od supergoldya il nekog shopa. Cak i bolja kvaliteta za duplo manje novaca .
Link to comment
Share on other sites

On 25. 01. 2020. at 15:53, Goertosing said:

 

jesi nabavio možda u međuvremenu, i ako da, kakva je?

 

Nabavio, ali ne od njih, nego neku "generičku" od jednog od web shopova sa tim alatima.

Bolja cijena, a koliko sam vidio ista stvar samo u drugoj boji.

Kvaliteta solidna, upravo za ono za što mi treba, amatersku upotrebu kod kuće.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam uzeo dvije od "2.5"t niskopodne sa fb i jedna radila extra sve pet da bi nakon par mjeseci pocela pustat i to tolko da jedva dignes auto, druga je od starta jebala i kak je ova pocela zezat sam je poceo koristi i radi oke, nekad pocne popustat Al cim se optereti jace drzi. 

Principu kak naletis, imam iz peveca neku malu vec valjda 15g znala je po godinu dana drzat auto u zraku vani idalje radi ko i prvog dana. 

Link to comment
Share on other sites

Ja isto za prvu ruku uzeo preko neke stranice na fejsu,mislim da me sa postarinom nije izasla više od 350 kn.

2.5t,niskoprofilna 85 mm ista kao na slici:

2-A730-B79-06-ED-4-D50-9549-C82-AFF64257

I moram priznat da sam odusevljen za tu lovu,kad smo bojali čeljusti auto je bio najmanje 4x po 2-2 i pol sata na dizalici i nikad nije završio na klocnama koje su bile za svaki slučaj(iskreno ne vjerujem bas dizalici od 300 kn ? ).Eventualno jednom malo stisnut nakon nekog vremena i to je to.Jos je riječ o autu od 1800 kg.

Ja sam sebi isto mislio nesto kvalitetnije uzet i bas sam gledao te lincos,sva sreca sto je brba iskreno rekao kakve su..

Link to comment
Share on other sites

Ja imam ovu malu do 2t što diže do 35cm

https://www.bauhaus.hr/auto-dizalica-krokodil-2000-kg.html

s time da sam je platio mislim možda ča i 150 kn ili tako nešto. Ona mi još nije pukla niti popustila ali je problem što ne može dignuti auto dovoljno visoko. Jer s tih 35cm felga 19" s gumom je i dalje na podu. A da ne govorim što se tiče malo povišenijeg auta. Pa onda treba kemijat i živcirati se s time.

A s druge strane preslaba je za auto od 1800 kg pa zato tražim neku koja ima nosivost minimalno 3t i da može dignut na preko 50cm visinu.

 

Imam i ovakvu, isto neupotrebljiva

https://www.bauhaus.hr/auto-oprema/zamjenski-dijelovi/pribor-za-radionicu/hidraulicna-auto-dizalica-5-t.html?___SID=U

 

https://lincos.hr/6093-podna-dizalica-3-tone.html

- ova je idealna po specifikacijama, ali pošto Brba kaže da ne valja onda ta otpada

 

Sve ove gore spomenute su do 2,5t i koliko vidim idu do cca 35cm

 

Ima li netko za preporučiti neku konkretnu, da je kvalitetna, da diže barem 3t i da ide preko 50cm a po mogućnosti i više još

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ak ne koristis svaki dan bacanje novaca na alu po mom mišljenju. 

Ako uzimas uzmi uvijek radje vecu i jacu. 

Veca dizalica dize ravnije do xy visine, manje su sanse da ces sjebat dizalicu ili auto, čvrsce su i stabilnije. Jedini minus je sto su teze i ak imas malu garazu bude na knap radit sa vecom. 

Link to comment
Share on other sites

On 15. 02. 2020. at 20:36, brba said:

 

je li to oglas od nekog poznatog/pouzdano, ili si to samo tako našao oglas?

 

On 15. 02. 2020. at 18:14, Batina said:

Ak ne koristis svaki dan bacanje novaca na alu po mom mišljenju. 

Ako uzimas uzmi uvijek radje vecu i jacu. 

Veca dizalica dize ravnije do xy visine, manje su sanse da ces sjebat dizalicu ili auto, čvrsce su i stabilnije. Jedini minus je sto su teze i ak imas malu garazu bude na knap radit sa vecom. 

 

misliš na neku konkretnu?

 

On 15. 02. 2020. at 14:48, the-rider said:

dodaj jos malo i kupi aluminijsku, ova je teska za vuci okolo

 

svejedno mi je, to će stat na jednom mjestu samo

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...