Jump to content

Ugradnja parking senzora


_DEX_

Recommended Posts

 

3 minutes ago, tolt said:

Dex je u lovi, samo apgrejda 

 

Iza je jako nepregledan i ne znam zasto to ne ugrađuju od osnovnog paketa.

 

1 minute ago, riceburner said:

sad jos kad mu joza, bero i ja uplatimo za uksrnicu bit ce novi set felgi...

 

To ce mi platit neki put na more za Uskrs :D 

Edited by _DEX_
  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, tolt said:

Pa zato što nitko ne daje gratis :)) plati pa klati

 

Zato i placam :drink:

Jens ce biti presretan kad ga nazovem da treba jos i senzore ugrađivat. :D 

Jedva cekam da ugradi i da vidim kako svijetle ove Morimoto 3" bi-LED lece. :naughty:

Edited by _DEX_
Link to comment
Share on other sites

sad jos kad mu joza, bero i ja uplatimo za uksrnicu bit ce novi set felgi...
Ja vec skupljam od pocetka godine, plus pršut za neku priliku a i bonus ce sigurno bit pa reko bolje da to pocnem lagano uplacivat.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

trebo si stavit onu traku s nutarnje strane branika. sam si to složiš ak se možeš zavuć ispod auta.

jedan kolega forumaš je to stavljao na mazdu 6 ak se ne varam i rekao da dobro radi. ja sam si kupio jedan takav i doma mi negdje još čeka na ugradnju. cca 80kn ebay s dostavom 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Fran_Zgb said:

di ima za kupit i kak se zovu, ona samo 2 senzora koji se ugrade na nosač tablice? imam službeni pa ne bi baš bušio branik ili slično tome

 

Probaj ovo rjesenje koje ti je @JosipZG napisao. Sa ovom trakom. Jeftino je na e-bayu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, JosipZG said:

trebo si stavit onu traku s nutarnje strane branika. sam si to složiš ak se možeš zavuć ispod auta.

jedan kolega forumaš je to stavljao na mazdu 6 ak se ne varam i rekao da dobro radi. ja sam si kupio jedan takav i doma mi negdje još čeka na ugradnju. cca 80kn ebay s dostavom 

 

 

 

Taj sam... ugradio na Merivu prije 3g - radi, ugradio na Mazdu 6 prije 2g... još radi.

Reagira na sve što se nalazi iza auta, pišti na cca pola metra udaljenosti.

 

Samo što je lakše sve složiti ako se skine branik dolje

zsmqAQ.jpg

I cca sat/dva max vremena treba i ono što mi je glavno bilo da nema bušenja branika i sl.

 

Dojde nekih 7-8-10 dolara na ebayu i za te novce odlično radi :)

 

Edited by Hrdzo
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

@hrdzo
Meni je traka napokon otpala, moram novu naručiti. Mislim da sam sjebao stvar što sam lijepio duckt tape preko pa je otpao na jednom mjestu i počupao kontakt.
Stvarno super stvar, neće te upozoriti ako se ko sivonja zaletiš u stup, ali za parkiranje u fino dušu dalo.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
On 3/28/2019 at 3:21 PM, Rockatansky said:

@hrdzo
Meni je traka napokon otpala, moram novu naručiti. Mislim da sam sjebao stvar što sam lijepio duckt tape preko pa je otpao na jednom mjestu i počupao kontakt.
Stvarno super stvar, neće te upozoriti ako se ko sivonja zaletiš u stup, ali za parkiranje u fino dušu dalo.

 

 

ima različite intervale pištanja kako se približavaš prepreci ili je uvijek isti ton? daj neki link tog koji radi

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...