Jump to content

Pranje / detailing random videos


Recommended Posts

  • Pekx changed the title to Pranje / detailing random videos

Ovo povrsinsko smece, cikovi itd je nista naspram onog sta se izvuce iz sjedala, tepiha itd. Bezbroj puta sam radio na autu koji je na oko uredan, dok ne vidis neke stvari pa shvatis da je gori nego onaj kaj izgleda ko smetliste na prvu

Link to comment
Share on other sites

btw evo jedan moj (zanemarite moje snimateljske mogucnosti :D)  unutra nije bio ciscen sigurno 5-6 godina (od sogora auto) Osim mjesta di nije bilo vise boje na koži, unutrasnjost "odlicno" stanje. da nije isao na njuskalo, vjerovatno bi i danas bio takav, zmazan :D

 

 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

btw evo jedan moj (zanemarite moje snimateljske mogucnosti )  unutra nije bio ciscen sigurno 5-6 godina (od sogora auto) Osim mjesta di nije bilo vise boje na koži, unutrasnjost "odlicno" stanje. da nije isao na njuskalo, vjerovatno bi i danas bio takav, zmazan
 
 
 
Koliko je ta akcija trajala i u konacnici, koliko takav tretman (okvirno) kosta?

Poslano sa mog SM-A750FN koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
8 hours ago, semper said:

Lik im skoro milju subscribera emoji44.png

 

znaci, wtf, pa lik dere opasnu lovu preko ytb,

ovaj video mu ima 20 miliona pogleda, a star 2 mjeseca??     pa za takve brojke poznati veliki YTB eri se moraju opasno namucit, i to ekipa sa 10mil subscribera... 

 

 

Link to comment
Share on other sites

a gle, ytb isplaciva odmah, ili na tjednoj bazi, tako nesto. Dok ide ide. A nije da lik ne pravi te videe i nema dokaz da postoje jbga...  

 

ali pazi, na 20mil pogleda lik vec samo na tom videu digne jako finu lovicu. A koliko gledam kanal, sad pravi onaj neki tenk, i ima hrpu pogleda

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Tipu sam napisao komentar/kritiku (ali skroz pristojno) na onaj video gdje mijenja farove na Gnoju i obrisan je...iritantan je do bola, na zna govoriti (toreks ključ, stilopol, poštapalica "dakle" u svakoj rečenici, uglavnom tip koji bi rekao "zatamLJena stakla") ne znam odakle mu toliko pretplatnika jer govori na hrvatskom, ajde da je na engleskom još bi shvatio...glupan stavi engleski naslov i onda trkelja na hrvatskom (polupismeno)...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gabre said:

a gle, ytb isplaciva odmah, ili na tjednoj bazi, tako nesto. Dok ide ide. A nije da lik ne pravi te videe i nema dokaz da postoje jbga...  

ali pazi, na 20mil pogleda lik vec samo na tom videu digne jako finu lovicu. A koliko gledam kanal, sad pravi onaj neki tenk, i ima hrpu pogleda

 

Cekaj, jel ti mislis da je yt veslo sisao sa isplatom? Jesi imao kad adsense account?

Vjeruj mi, google nikad ne pusi. :) 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...