Jump to content

Ivan Burić - google ocjena 1 za MK LED


Mario_S3

Recommended Posts

Evo i od mene 5.

 

Ja sam imao par bisera koji su nam dali ocjenu a nikad nismo bili u kontaktu, a da ne govorim o tome da nisu nikad bili kod mene u firmi ili da smo poslovali...

 

Bit će da im je to jedini način da dođu do erekcije ako napakoste nekome tko se trudi napraviti neki kurac na ispravan način...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites


 
Bit će da im je to jedini način da dođu do erekcije ako napakoste nekome tko se trudi napraviti neki kurac na ispravan način...


Ima takvih i na forumu....svi ih znamo


A ti Mario ubuduce pametnije biraj musteriju, 180kn ti nije vrijedno kretena na kicmi...treba biti principijelan, ali u isto vrijeme, sjeti se da su principi za budale...
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Hic said:

 


Ima takvih i na forumu....svi ih znamo


A ti Mario ubuduce pametnije biraj musteriju, 180kn ti nije vrijedno kretena na kicmi...treba biti principijelan, ali u isto vrijeme, sjeti se da su principi za budale...

 

Slažem se, i vjeruj mi već nakon par sekundi razgovora ili par poruka shvatim kakav je tko, ali kad bi tako birao i cjepidlačio, ne bi zaradio za život ;) . 

 

38 minutes ago, DiscoVolante said:

Kad je već tema aktualna, baviš li se rastavljanjem farova i bojanjem kučista?

Piturao bih kučista u crno i stavio LED ili Xenon.

Ne, za to je Jens tata mata, javi mu se (na forumu je) a evo i broj 098609787

Edited by Mario_S3
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Hic said:

 


Ima takvih i na forumu....svi ih znamo


A ti Mario ubuduce pametnije biraj musteriju, 180kn ti nije vrijedno kretena na kicmi...treba biti principijelan, ali u isto vrijeme, sjeti se da su principi za budale...

 

Upravo suprotno.

 

Ukoliko sam siguran u proizvod koji sam ti prodao, ma nema teorije da ti dam drugi ukoliko si svojim potupcima i načinom primjene usrao stvar.

 

Ne zbog 180kn, nego zbog principa.

 

Evo primjera: Dolazi "majstor" i kupuje unutarnju boju (jednu od kvalitetnijih) xx/yy dan u 10 prijepodne. Eto njega drugi dan poslijepodne i kaže kako nije radio sa većim sranjem od materijala, da mu ne pokriva zid nakon terće ruke (za impregnaciju naravno nije ni čuo). Znači ne samo da je uspio odraditi 3 ruke boje u 24 sata, nego je to radio prije cca mjesec dana kad je kiša u RI padala valjda 20 dana bez prestanka, znači vlaga u zraku je bila takva da se ni prvi sloj ne bi posušio 5 dana kako spada...

 

E sad da sam mu ja rekao evo nove 2 kante boje pa maži dalje, priznao bih da sam mu uvalio sranje i obezvrijedio svoj proizvod. Ovako sam mu lijepo rekao da ima u Pevecu za 66 kn na akciji super boja pa neka proba s njom i ne kupuje više kod nas budući da nemamo materijale na razini njegovih majstorskih vještina.

 

Vjerojatno sad sere okolo kako dilamo usrane materijale. No u krugovima u kojima on sere, takvu kijentelu sigurno ne želimo tako da nam je čak možda napravio i uslugu.

 

Eto kao i Mariov slučaj. Imbecil je nagovorio 5 klošara da ga ocrne na Googleu, on je sretan jer misli da je nekom narušio ugled i poslovanje, Mario je vratio rejting u roku odmah uz pomoć ljudi koji znaju da nije levat i eto win-win situacije :)

 

Donirao sam kroz život materijala i love i organizirao kojekakve evente za ljude kojima je to potrebno  pa se može reći da nisam neka prokletinja...ali sam isto tako otjerao iz skladišta klošara koji je reklamirao impregnaciju od 18 kn jer proizvod ne valja (naravno nije pomiješao sa vodom 1:3 kako piše i usrao je cijeli zid. A mogao sam ići linijom manjeg otpora, dati mu novu i jebenu kantu boje pa bi me hvalio okolo i doveo bar još 2 takva ista klošara kojima bi prodao neki kurac...i opet imao sranja :D

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Tako ja sa tuningom, kD vidim da je netko debil (doduse, u 20g svega 2-3), lijepo vratim sve u serijsko stanje, pare na ruke i baj baj. Nula zivciranja.

Ako pak vidim da me hoce zajebat, da se nesto klosari, doslovce izbacujem naglavacke.

2020 ce biti 20g da radim. Nula problema. Skolu naucio i biram stranke, i zacudo, nemam probleme :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Cura ima firmu i na dnevnoj bazi dobije recenzije i ima trenutno oko 3500 recenzija i ako se ne varam na 4.6 ili 4.7 je preko Googlea, ali danas svakoj budali se da da komentira i pise gluposti.

Kakve budale daju recenzije to nije normalno. Od ljudi koji nikad krocili nisu niti posla imali s njom do ljudi koji samo hoce napakostiti jer su ljubomorni.
Da ne pricam koliko ih zeli proci besplatno app... i onda jedan nezadovoljan pa odjednom 5 jedinica uz kojekave lazi od cijelog drustva, ugl svi znamo kako to sve vec ide...

Tebi Mario sretno u poslovanju kao i ostalim forumasima.
Pustio sam ti review. Pozdrav.


Sent from my SM-G960F using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...