Jump to content

Ivan Burić - google ocjena 1 za MK LED


Mario_S3

Recommended Posts

1 hour ago, MeaCulpa said:

Mario si je sam lupio jedinicu.

Pa ovo mu je bolji pohvat nego black friday hahah


Sent from my iPhone using Tapatalk

Pa evo, ova mučna situacija me ponukala da svima koji su kupili žarulje preko web-a u proteklih 2 mjeseca pošaljem mail gdje ih pitam o zadovoljstvu uslugom itd. I ljudi stvano ostavljaju, trude se i napisati lijepi review, tako da svako zlo za neko dobro. Pomeli smo svi zajedno trolove kao partvišom :)

 

53 minutes ago, BaGy said:

Mario, mislim da sada dugujes crotuned trajni popust od 20% haha

Uvijek popust, ovi koji su glasali će imati poseban status ?

 

11 minutes ago, viktor04 said:

Ako su ti sad pre dobre ocjene javi da ih dampamo :D

Ne treba, bude sigurno još poneki trol izgmizao od nekud :)

 

Još jednom hvala svima :)

 

16 hours ago, acmen said:

 

Nama frajer pred dvije godine stisnio jedinicu jer, pazi sad, navedeno u oglasu da je prvi dućan 100m a on izmjerio veću udaljenost (to nam i u facu rekao). Znači dođeš iz jebene Slovačke na godišnji odmor te glavna stavka ti je da li je dućan udaljen 200m više negoli je navedeno u samome oglasu. Eto posipam se pepelom; ipak je čovjek bio u pravu  nije mi vrag dao mira pa provjerio ?

 

Pa jedan također jedinicu stisnuo jer je po njemu PREskupo a ono cjenik uredno istaknut plus platio je unaprijed taj dan te niti jedne jedine riječi na početku kao i na kraju nije ništa po tom pitanju rekao a kamoli da prigovarao ili sl.

 

Bolesno, ali kod mene se radi o tome da je jedan nezadovoljan s uslugom, iako nema s čime biti, ali dobro neću ulaziti u to, i taj kupac je povukao još 20 trolova da lažu i pišu nebuloze i daju 1ice. Smeće i dno dna društva.

 

Evo jučer me neki lik 20x zvao sa skrivenog broja, i onda kad sam se javio s druge strane "dobar dan, vidim da ste mi ostavili cedulju ispod šajbe nakon što ste mi razbili auto, imate li vi auto osiguranje??" Samo sam rekao da nazove sa neskrivenog broja pa ćemo pričati. I od onda više nije zvao. Evo dokle su ljudi spremni ići zbog 185kn koje mu nisam dužan vratiti. Dođe ti da mu baciš 200kn u glavu kao i high kick i još pokoji udarac kad je na podu.

Edited by Mario_S3
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lik ima volje, otvara stalno nove profile i s njih piše recenzije različitog teksta, kako bi ih google teže prepoznao kao spam (Kad bi bio isti tekst, to google robot prepozna kao spam). 

 

A svi profili koji daju loše ocjene imaju po 1 review, osim tog Burića. Imena su fejk, nije to nikakva njegova ekipa, lik sam otvara nove profile i lupa 1ice... i vjerojatno će i nastaviti... bolesnik ?

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Ciki said:

A sve zbog par sto kn sto mario nije htio pregrmit ?

Nisam htio pregrmiti lažova i osobu koja na tuđi račun isprobava i kombinira, ne prihvaća savjete, pomoć, montažu, niti reklamaciju, zamjenu, pa na kraju izvan svih rokova vraća nešto što se dalje ne može prodati. I baš zato što je samo 185kn, da je 100 još bi bio tvrđi. Da je 1000/2000kn vratio bi jer bi suosjećao, ovako znam da imam posla s totalnim iskompleksiranim bolesnikom s viškom vremena.

Edited by Mario_S3
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mario_S3 said:

Nisam htio pregrmiti lažova i osobu koja na tuđi račun isprobava i kombinira, ne prihvaća savjete, pomoć, montažu, niti reklamaciju, zamjenu, pa na kraju izvan svih rokova vraća nešto što se dalje ne može prodati. I baš zato što je samo 185kn, da je 100 još bi bio tvrđi. Da je 1000/2000kn vratio bi jer bi suosjećao, ovako znam da imam posla s totalnim iskompleksiranim bolesnikom s viškom vremena.

Mariola.....potrosio si vremena na njega da si mogao 1850 kn zaraditi....s takvima se problemi rjesavaju tak da vratis lovu i bok.Ne razmisljas u tom trenutku o pravu i pravdi nego to je cifra koja te u zivotu ne boli...vratis mu i ne trosis se vise na njega.

 

znam da ne budes sad poslusao i da ces opet po svom......

 

  • Like 3
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Citam prije par dana na nekoj engleskoj grupi, lik posalje nekoj firmi poruku, napravi mi to to i to djabe ili cu te po svim grupama popljuvat, a i imam xyz followera na instagramu, oni ce napravit isto. 

 

I sta napravit idiotu? To vise nije normalno...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Mario_S3 said:

Nisam htio pregrmiti lažova i osobu koja na tuđi račun isprobava i kombinira, ne prihvaća savjete, pomoć, montažu, niti reklamaciju, zamjenu, pa na kraju izvan svih rokova vraća nešto što se dalje ne može prodati. I baš zato što je samo 185kn, da je 100 još bi bio tvrđi. Da je 1000/2000kn vratio bi jer bi suosjećao, ovako znam da imam posla s totalnim iskompleksiranim bolesnikom s viškom vremena.

Ili ne shvacas osnove prodajnog procesa i customer service-a ili imas problem sa egom, nadam se da je ovo prvo u pitanju. Iako prema onom sto pises problem je sa egom.


U svakom slucaju si na gubitku.

I svog vremena i reputacije prema novim kupcima.
 

ps. nemoj me krivo shvatiti vezano za novce, u ovom tvom slucaju se nikad nije radilo o novcu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Citam prije par dana na nekoj engleskoj grupi, lik posalje nekoj firmi poruku, napravi mi to to i to djabe ili cu te po svim grupama popljuvat, a i imam xyz followera na instagramu, oni ce napravit isto. 
 
I sta napravit idiotu? To vise nije normalno...

Ok to su level 10 prevaranti, ovdje se radi o necem malo ipak blazem. Al uzas svakako.
Link to comment
Share on other sites

Mariola.....potrosio si vremena na njega da si mogao 1850 kn zaraditi....s takvima se problemi rjesavaju tak da vratis lovu i bok.Ne razmisljas u tom trenutku o pravu i pravdi nego to je cifra koja te u zivotu ne boli...vratis mu i ne trosis se vise na njega.
 
znam da ne budes sad poslusao i da ces opet po svom......
 

Ma dobro jasno, sad bi i ja vratio da skinem to s k**ca al brijem da ni ne mozes preko POS-a nakon 40 dana vec 30. Ne znam jer mi nikad nitko nije htio vratiti proizvod nakon toliko vremena.
Link to comment
Share on other sites

Jbt, koliko popusta ćeš dati za ove zvjezdice mogao si magarcu čitave farove pokloniti i proći jeftinije.

Haha istina :). Ali hrawebovci uvijek imaju popust i poseban tretman ;)
Dao 5 zvijezdica i kratki osvrt.
A mogu i ponobiti nakon sto mi ugradis Led u farove na Giulietti
 
 

Vrlo rado, i iz razloga da i nju napravim, nisam je jos na zalost imao prilike :)
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Mario_S3 said:


Ma dobro jasno, sad bi i ja vratio da skinem to s k**ca al brijem da ni ne mozes preko POS-a nakon 40 dana vec 30. Ne znam jer mi nikad nitko nije htio vratiti proizvod nakon toliko vremena.

Ma uplatis mu sa svog privatnog

tekuceg....ima uvijek nacina

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...