Jump to content

Preporuka mehaničara


Target

Recommended Posts

Trebam preporukuza mehaničara/radionu u zapadnom djelu Zagreba.

 

Da je normalan, pošten, kuži se, drži rokova i riječi, daje račun/garanciju, ima svoje suradnike ako sam nešto ne radi. Trebam reparirat/stavit novu turbinu, ja hoću da on skine, odnese (ili nabavi novu) na reparciju, montira i sve provjeri, ja nemam volje ni vremena obilazit xy ljudi s dijelovima u rukama. Isti princip i za sve drugo kaj se treba raditi.

 

Hvala.

Link to comment
Share on other sites

Sma iliti TAS auto servis iliti Check centar Kerestinec. Uredan, sve po dogovoru, racun. Ima prodaju dijelova, servis, vulkanizaciju, spur, skoro sve.

 

https://tas.hr/

 

spacer.png

 

Meni kad je radio veliki servis, uredno nazove i kaze da treba jos zadnje disk plocice i krajnik, hoces da ti zamijenim, toliko i toliko kn i napravi lijepo spur. Sve na jednom mjestu. I sve jako pedantno.

Edited by _DEX_
Link to comment
Share on other sites

Sma iliti TAS auto servis iliti Check centar Kerestinec. Uredan, sve po dogovoru, racun. Ima prodaju dijelova, servis, vulkanizaciju, spur, skoro sve.
 
https://tas.hr/
 
mala4.jpg
 
Meni kad je radio veliki servis, uredno nazove i kaze da treba jos zadnje disk plocice i krajnik, hoces da ti zamijenim, toliko i toliko kn i napravi lijepo spur. Sve na jednom mjestu. I sve jako pedantno.
Ooo pa napokon ima dostojnu radionu.

Ja isto mogu samo pozitivno napisati.

Nisam znao i da turbine mijenja?
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Gabre said:

Ooo pa napokon ima dostojnu radionu.

Ja isto mogu samo pozitivno napisati.

Nisam znao i da turbine mijenja?

 

Mijenja ih, samo on ne radi reparaciju. Znaci nabavi drugu (ili ju ti doneses) i promijeni ju. Kaj je njemu promijeniti turbinu? To sigurno radi zmirecki. :D

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, _DEX_ said:

 

Mijenja ih, samo on ne radi reparaciju. Znaci nabavi drugu (ili ju ti doneses) i promijeni ju. Kaj je njemu promijeniti turbinu? To sigurno radi zmirecki. :D

 

a i ja pitam gluposti  :D     jos se mislim di da odvezem Leona na zamjenu turbine, uopce mi nije Tomislav pao na pamet.

 

nego, jel jos ima Venta? 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, _DEX_ said:

Sma iliti TAS auto servis iliti Check centar Kerestinec. Uredan, sve po dogovoru, racun. Ima prodaju dijelova, servis, vulkanizaciju, spur, skoro sve.

 

https://tas.hr/

 

A kakav je po pitanju termina općenito? Također gledam/tražim nekoga na zapadu ne zato jer nezadovoljan trenutnim, čak štoviše, nego čovjek je naprosto pretrpan poslom i ono najprije me uopće primiti može kroz 2-3tjedna (što mi u većini slučajeva i nije problem osim u izvanrednim slučajevima kakav međuostalom imam ovih dana).

 

Krajem ljeta mi otkazao poslušnost servo-bubanj i to je onako kvar za popraviti još juče a ne najprije za 3tjedna da me netko može uopće i primiti a kamoli onda dogovoriti i napraviti (taj dan ih valjda 6icu bilo zvao što na preporuku što na blef i od svakog ista priča). Srećom uspio najebati ovog svog da me primi za 2dana...

Link to comment
Share on other sites

Just now, maredo said:
21 hours ago, _DEX_ said:
Ne znam za racun, ali [mention=47]hitrec[/mention] je covjek kojem bi ja na istoku vozio auto. 

E ne bi...na moju žalost a njegovu sreću sada šarafi po Njemačkoj...

 

To nisam znao. Sve koje znam koji su bili kod njega su jako zadovoljni.

I sa @zivac isto. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, maredo said:
21 hours ago, _DEX_ said:
Ne znam za racun, ali [mention=47]hitrec[/mention] je covjek kojem bi ja na istoku vozio auto. 

E ne bi...na moju žalost a njegovu sreću sada šarafi po Njemačkoj...

 

gukni golube, treba malo drame po forumu, nismo dugo :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

 
gukni golube, treba malo drame po forumu, nismo dugo
Nema drame, čovjek je jesenas otišao za boljim životom a za Božić su mu se pridružile cure i ja njemu i curama želim svu sreću ovog svijeta, jer je vrhunski čovjek i radnik..nikad mu se neću moći dovoljno zahvaliti koliko mi je pomogao kad mi se auto zapalio..
  • Like 6
  • Samo ljubav 1
  • Zbunjen 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...