Jump to content

No rules / Faster than F1


Recommended Posts

Samo sa skidanjem restriktora goriva 200+ konja, brutala.  ?

 

Ja bi bio presretan da se Formula 1 odmakne od ekologije i pusti malo slobode bolidima, ovih dana opce nisam zainteresiran pogledati neku utrku, umjetno mi to sve djeluje iako znam da je hi-tech u pozadini.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Pekx said:

Ja bi bio presretan da se Formula 1 odmakne od ekologije i pusti malo slobode bolidima

 

sve je otiško k vragu kad su zabranili reklamiranje duhanskih proizvoda...

od onda ide sve nizbrdo u F1

 

tak da, nažalost može bit samo gore...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Samo sa skidanjem restriktora goriva 200+ konja, brutala.  
 
Ja bi bio presretan da se Formula 1 odmakne od ekologije i pusti malo slobode bolidima, ovih dana opce nisam zainteresiran pogledati neku utrku, umjetno mi to sve djeluje iako znam da je hi-tech u pozadini.
F1 je jako zanimljiva danas, osim što Mercedes dominira, ali sve ispod Mercedesa je čušpajz i vrijedno gledanja.
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Gabre said:
6 hours ago, Pekx said:
Samo sa skidanjem restriktora goriva 200+ konja, brutala.  emoji2.png
 
Ja bi bio presretan da se Formula 1 odmakne od ekologije i pusti malo slobode bolidima, ovih dana opce nisam zainteresiran pogledati neku utrku, umjetno mi to sve djeluje iako znam da je hi-tech u pozadini.

F1 je jako zanimljiva danas, osim što Mercedes dominira, ali sve ispod Mercedesa je čušpajz i vrijedno gledanja.

 

Sad cu otici full daleko, u meni najbolje doba. Sjeti se Hakkinen vs Schumacher i napetosti kroz cijelu utrku. Ok, mozda sam bio klinac tada pa sam na to gledao drugim ocima, ali ovo danas je nadmoc Mecke, monopol, i zapravo pogledas start grid i znas kako ce dva sata kasnije biti ishod vise manje. Pogledaj na kladionicama koeficijente (ne kladim se, ali znam baciti oko ponekad). Nema mi borbe, zara, tenzija osim tu i tamo nesto sitno, nema mi gusta vise gledati to. Moje misljenje naravno, ne mora biti da sam u pravu. :) 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ma slažem se, F1 je borba konstruktora postala,a ne vozača.

Nedavno čitam da je Hulkenberg trebao biti potpisati za Mercedes, a onda je Hamilton nekako prije njega uletio neočekivano...
Zamisli kako bi povijest bila drugačija...

Uvijek je bilo perioda kada je jedan team bio dominantan, od Ferrarija, pa RB, i sada Mercedes... Možda je sljedeći Reno biggrin.png


Ma jel gleda tko trku danas koji show?!


Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Neće jedno 13-15 godina kao što je i njemu trebalo. A nema ni naznaka tko bi i s kojim bolidom to mogao... Od trenutnog Frida jedino Max i Leclerc a obadvojica su u momčadima gdje nema budućnosti dok je Mercedes u ovakvom stanju dominacije.

Schumi i dalje ima bolji omjer utrka/pobjeda prvenstava i to ni Hamiltonu u apsolutno dominantnom bolidu nije uspjelo.

Meni Hamiltonove pobjede nemaju težinu jer realno Mercedes apsolutno nije imao konkurencije u zadnjih 7 sezona.

Dovoljno je reći da bi konstruktorski bili u vodstvu sve da Bottas nije nijedan bod uzeo.
Prošlu sezonu da ne spominjem gdje su imali 10 pobjeda za redom na otvorenju sezone, tako nešto .

Link to comment
Share on other sites

nikad nisam kužio to uspoređivanje vozača koji nikada nisu nastupili jedan protiv drugog. svi su oni bili najbolji u svoje vrijeme, bila su druga vremena, drugačiji uvjeti morali su se prilagođavati različitim stvarima...volio bi da hamiltonu izvuku iz muzeja fangiovog maseratija iz '39 i bacit ga na "stazu" kuda su tada vozili 200km/h i da mu usporede otkucaje srca s onima  danas na 340 km/h ?

isto tako je pitanje bi li ovi iz prošlosti imali dovoljno brze reakcije za današnje brzine

tako da, pustite to u kurac...

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Pa ionako se uspoređuju po broju pobjeda.
Činjenica je da su nekad davno 80% pobjeđivali vozači, a 20% box, dok je danas kontra.
No, rezultati su tu, Hamilton je vozač s najviše pobjeda u povijesti

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites





Schumi i dalje ima bolji omjer utrka/pobjeda prvenstava i to ni Hamiltonu u apsolutno dominantnom bolidu nije uspjelo.






Ma nemoj..

Plus, ispada da je Schumacher vozio tacke a ne najbolji bolid u to vrijeme.
Hamilton jos nije gotov, vidjet cemo do kud ce dic letvicu.
646e5cd869122344a22bf64763acaf49.jpg
Link to comment
Share on other sites






Ma nemoj..

Plus, ispada da je Schumacher vozio tacke a ne najbolji bolid u to vrijeme.
Hamilton jos nije gotov, vidjet cemo do kud ce dic letvicu.
646e5cd869122344a22bf64763acaf49.jpg
Slobodno me ispravi, ali Schumacher je od svoje prve pobjede pa do 91-e, u 15 ili 16 manje utrka osvojio 91 grandprix, u to vrijeme je uzeo i 7 naslova, i to u sezonama gdje je bio puno manji broj utrka nego u ovom cirkusu danas a i imao je kakvu takvu konkurenciju naspram današnje apsolutne sprdacine od dominacije Mercedesa.

Slobodno me demantiraj na ove brojke.


  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja cu reci samo jedno, a onda Hamilton fanboyevi mogu krenuti!

Nico Rosberg!

Uzeo mu je naslov, a da je ovaj najbolji svih vremena to se ne bi moglo dogoditi!

S time da na gridu ima boljih vozaca od Rosberga, pa ono!

Facts

Ali u svakom slucaju svaka cast pobjede mu nitko ne moze oduzeti i Vettwl je treci po broju pobkeda, a daleko je od treceg najboljeg u povjesti!

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...