Jump to content

Opel Insignia by Fire - demistifikacija teme


Recommended Posts

Sve vi tocno mjerite, svaka cast. Dodati 252hp, je tocnije od atomskog sata. Ali volite filozofirat dok vam se usta ne zacepe dokazima.


Kao Isignija?

Kao MAHA?


A meni cete spocitavati postenje i muljanje?

Muda imate dok vam covjek crno na bijelo ne zdrobi ta virtualna jaja.


EOD.

Link to comment
Share on other sites

Izdvojio sam temu jer vidim da je goruce pitanje, i kako smo se odlucili baviti gorucim pitanjima, tu vam otvaram mogucnost da se opravdate. Ili neopravdate, ali da jednom zauvijek zatvorimo to poglavlje.

Ako je tko od clanova upoznat sa problematikom, neka jasno i svakome razumljivo objasni, svi su pozvani 

 

@fire je spomenuo da ne zna o kojem se vozilu radi, pa eto @Hic posto si potegnuo to pitanje, napisi ovdje u normalnom (dakle ne onom svom polusaljivom dvosmislenom) tonu sto te muci.

 

Dao sam vam igraliste, iskoristite ga pametno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nadji, iskopiraj, slozi uredno da netko tko prvi put cita (kao npr ja) razumije, pa da i tu misteriju razrijesite (razrijesimo).

Definiraj unisten auto? Stradao je u pozaru ili je dozivio havariju motora? Definiraj kiflu od rezultata? Auto je dobio 30 konja, a obecano je nesto drugo ili?

 

Budite malo precizniji svi skupa kod iznosenja "svojih cinjenica" i misljenja, pa da clanovi koji citaju dobiju kontekst napisanog.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Evo TSL od

posta 9680 pa nadalje. Bogami ja to ne prepisujem, i za ovo mi je trebalo sat vremena da nadjem.

 

a navi cu kasnije i NASTAVAK KAD SE VRATILA KOD MENE od tunera, i kad

sam ju

popravljao, od skurenog zadnjeg diffa jer su strucnjaci otpajali kardan, pa

do injektora made in china, pa do injektora koje sam morao kupiti od clana Kirete da popravim Insigniju, itd itd. Uglavnom tragikomedija

Edited by Hic
Link to comment
Share on other sites

122443630-1500562160147549-7965633999976414132-n.jpg
122122268-1673678196129227-205881611819236817-n.jpg
https://i.postimg.cc/Fzck9fcV/122390893-1318503945162837-8366418559620620488-n.jpg
Hic šta su ovo kineski dijelovi,koje sam ja montirao na Insigniu?
 
Imam dobru ideju ,da vas stavim na detektor laži ,baš me zanima šta bi pokazao
Pa gle ima više vrsta detektora neki mjere sve sami a na nekima unosiš ručno parametre
Sjebali bi i detektor

Poslano sa mog ELE-L29 koristeći Tapatalk

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

ja imam neke smedje? probam ih naci sutra ako ih nisam bacio. ja sam kupio od Kirete tu sa foruma, jer ovo je bilo neupotrebljivo. Inace ne bi kupovao, ne pada mi napamet.

btw , taj deatswerks ne proizvodi NISTA, vec samo prepakirava, tako da su sanse da su kinezi ravno 50%. Ne proizvide kurca. A pumpe su im walbro prepakirane :D:D:D:D:D:D AKo jesu....bog zna. Ameri su ih poceli izbjegavati u sirokom luku.

Link to comment
Share on other sites

Sve vi tocno mjerite, svaka cast. Dodati 252hp, je tocnije od atomskog sata. Ali volite filozofirat dok vam se usta ne zacepe dokazima.


Kao Isignija?

Kao MAHA?


A meni cete spocitavati postenje i muljanje?

Muda imate dok vam covjek crno na bijelo ne zdrobi ta virtualna jaja.


EOD.
Reka san ti da cu te doc za usi izvuc. Samo nek odem u ZG.
Evo ti i odi 530d. Popravlja malo stage2 iza drugog nekog jebe me se kog.
Gubici mjereni uuuuuuuu
Reka san ti da je OPERATER kriv za ona mjerenja. Debili ne izbace iz brzine u N (dsg ili automatic) i KOCI jebeni motor i normalno da mjeri velike gubitke.
Znas ti to al se pravis glup.941480f7f8320e63dec06b77520423dc.jpg

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk


  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...