Jump to content

Formula 1 2021


Gabre

Recommended Posts

Sta je bilo bilo je...

 

Ja osobno ne ocekujem da ce Perez biti na razini Maxa, ali zaboravljate da on nikada nije ni bio vozac za jedan krug, ali zato jako pametno vozi u utrkama, i vjerujem da ce puno bodova donijeti RedBullu. 

 

IMHO to im i treba, netko ko im nece ugrozavat prvog vozaca, krasti mu bodove, ili jos gore sudarat se s njime, a opet donijeti teamu hrpu bodova na kontu.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Robertino said:

Sta je bilo bilo je...

 

Ja osobno ne ocekujem da ce Perez biti na razini Maxa, ali zaboravljate da on nikada nije ni bio vozac za jedan krug, ali zato jako pametno vozi u utrkama, i vjerujem da ce puno bodova donijeti RedBullu. 

 

IMHO to im i treba, netko ko im nece ugrozavat prvog vozaca, krasti mu bodove, ili jos gore sudarat se s njime, a opet donijeti teamu hrpu bodova na kontu.

 

bas to, perez nikad nije bio jak u kvalama, ali je u trkama jako jakoo stabilan i grinda po bodove, ono sto ni albon ni gasly nisu bili sposobni.

pa njegova pobjeda je ono, tipican primjer sto Albon nikad nije bio u stanju, a imao je sezonu i pol da se popravi.

Link to comment
Share on other sites

Nisam ni rekao da će Perez biti na razini Maxa već da me zanima kako će voziti pod pritiskom i koliko će zaostajati za Maxom, trenutno najboljim vozačem na gridu i najgorim timskim kolegom... Dany pobjegao u Renault, Kvyjatu maznuo curu, Gaslya i Albona (i Kvyjata) izdominirao na stazi.

Ako imaš isti bolid i zaostaješ 0,5-1 sekundu onda nije stvar u formuli.

Albon je vrhunski vozač i da nije imao par pehova te da ga Hamilton nije dva puta izgurao sa staze još bi vozio za Red bull a Perez bi se posvetio obitelji. Bila je nevjerojatna hajka i pritisak na njega iz x razloga i dečko je puknuo... 23/24 godine i druga sezona u F1, trebali su mu dati još jednu godinu, ali pokreću novi projekt za Hondine motore, Perez ima bogate sponzore, Honda gura Tsunodu, Gasly odvozio najbolju sezonu i nema više mjesta...

F1 politika i sponzori... :/

Link to comment
Share on other sites

Shebali me u Tcomu i oni otkazali Sport Klub pa nisam uzeo pretplatu na F1 Tv pro psmtr!
Di ima link za online, odakle se sada streama?
Pa moš još uzet?
Imao sam i kodova za 20% popusta jebemu
Edit:

referme.to/gabrijelp-2

Ali morat ćeš kroz VPN se regati jer kolko vidim hr nije podrzana
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kegalj said:

Gabre da le f1 tv ima komentatore i auto mod ili sve moras sam?

 

imas sve, pravi sky prijenos, plus dodatni komentatori iz boksa, crofty i ekipa, mos birati kamere sa kojeg god bolida hoces, i ako te to pali, mos cijelu trku tako gledat iz prvog lica, mos prebacit na pit lane, mos prebacit na live timing screen, itd.

meni je super stvar.

i jos jedna meni osobno super stvar, su snimke svih proslih utrka. Ono sjetis se recimo pogledati sezonu 2013, i mozes, trku po trku, komplet prijenos. Ili mos pogledati sazetak trke, ili cijele sezone.

 

sa tim popustom te izadje $60 i po meni vrijedi te novce, a i imas sve treninge, kvale...   i NEMA REKLAMA

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, mAx said:

Nisam ni rekao da će Perez biti na razini Maxa već da me zanima kako će voziti pod pritiskom i koliko će zaostajati za Maxom, trenutno najboljim vozačem na gridu i najgorim timskim kolegom... Dany pobjegao u Renault, Kvyjatu maznuo curu, Gaslya i Albona (i Kvyjata) izdominirao na stazi.

Ako imaš isti bolid i zaostaješ 0,5-1 sekundu onda nije stvar u formuli.

Albon je vrhunski vozač i da nije imao par pehova te da ga Hamilton nije dva puta izgurao sa staze još bi vozio za Red bull a Perez bi se posvetio obitelji. Bila je nevjerojatna hajka i pritisak na njega iz x razloga i dečko je puknuo... 23/24 godine i druga sezona u F1, trebali su mu dati još jednu godinu, ali pokreću novi projekt za Hondine motore, Perez ima bogate sponzore, Honda gura Tsunodu, Gasly odvozio najbolju sezonu i nema više mjesta...

F1 politika i sponzori... :/

Tako je to u f1…

Sta bi onda Perez trebao reci, otjerali ga bili iz Mcl nakon jedne sezone, sad ga izbacili iz Racing pointa, a vozio fenomenalno..

 

Realni govoreci svojim je voznjama vise zasluzio mjesto u Redbullu od Albona, mislim da su tu njegovi sponzori najmanje bitni

Link to comment
Share on other sites

Shebali me u Tcomu i oni otkazali Sport Klub pa nisam uzeo pretplatu na F1 Tv pro psmtr!
Di ima link za online, odakle se sada streama?
Imaš akciju na F1 TV 7 dana free za prvu utrku.
 
imas sve, pravi sky prijenos, plus dodatni komentatori iz boksa, crofty i ekipa, mos birati kamere sa kojeg god bolida hoces, i ako te to pali, mos cijelu trku tako gledat iz prvog lica, mos prebacit na pit lane, mos prebacit na live timing screen, itd.
meni je super stvar.
i jos jedna meni osobno super stvar, su snimke svih proslih utrka. Ono sjetis se recimo pogledati sezonu 2013, i mozes, trku po trku, komplet prijenos. Ili mos pogledati sazetak trke, ili cijele sezone.
 
sa tim popustom te izadje $60 i po meni vrijedi te novce, a i imas sve treninge, kvale...   i NEMA REKLAMA
+ još F2 prijenosi utrka + hrpa dokumentaraca
Link to comment
Share on other sites

Tako je to u f1…
Sta bi onda Perez trebao reci, otjerali ga bili iz Mcl nakon jedne sezone, sad ga izbacili iz Racing pointa, a vozio fenomenalno..
 
Realni govoreci svojim je voznjama vise zasluzio mjesto u Redbullu od Albona, mislim da su tu njegovi sponzori najmanje bitni
Perez je bio super za FI i RP jer je donosio hrpu para, došao Stroll i pare nisu više problem bolje da sin vozi jer zato je i kupio momčad.

F1 je isključivo za bogataše i njihove sinove, svi ostali su tu da popune grid.

Perezu je ovo deseta sezona i poklopilo mu se sve da pređe u RB a Albon je došao (možda prebrzo) do mjesta u RB i na žalost sad iza njega nema neka ultrabogata obitelj / sponzor da ga vrati u F1. Možda se vrati kao Ocon ali mora postati zanimljiv nekoj manjoj momčadi a bez sponzora teško...[
Link to comment
Share on other sites

Donosio je Perez hrpu bodova (bodovi = lova, imidž, status, interes sponzora...)

 

Poklopilo ili ne, desila mu se sreca u nesreci da Albon usere motku drugu sezonu za redom, a istovremeno Perez rasturi, i Redbull (ma koliko love ulozio u Albona) nije mogao ostati nijem na to. 

 

Albon je dobio priliku, nije ju iskoristio. Ne vidim previse razloga plakati nad time. Uletio je i Verstappen u Redbull jos i mlađi i neiskusniji od Albona, pobijedio je u prvoj utrci. I napravio je nebrojeno pizdarija do sad, ali pokazao je da ga vrijedi čekati. Albon to ipak pokazao nije. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mAx said:

Max i Alonso odvozili čudo, bit će super sezona!

Vezano za raspravu iznad Perez na kraju 11, trebalo je bolje...

 

Yup, prebahato sa mediumkama probali, a čovjeku prva trka u momčadi, pa se zeznuli.  Vjerujem da će sutra u trci brzo polovit 3-4 mjesta. 

Link to comment
Share on other sites

Max i Alonso odvozili čudo, bit će super sezona!
Vezano za raspravu iznad Perez na kraju 11, trebalo je bolje...
Sjebali su Pereza s gumama kao i Tsunodu.
No imaju alat pod guzicom i obadvojici predviđam. Top 6 finish.

Aston je pogubljen nešto, izgleda da nisu uspjeli riješiti problem koji je Mercedes mučio na testiranju i jučer
Link to comment
Share on other sites

 
Yup, prebahato sa mediumkama probali, a čovjeku prva trka u momčadi, pa se zeznuli.  Vjerujem da će sutra u trci brzo polovit 3-4 mjesta. 
Falilo mu je 0,024 ili tako nešto, u utrci start na mediumu nosi dosta prednosti ali opet neki SC može sve preokrenuti.

Svi su napravili dobar skok u odnosu na prošlu godinu osim Haasa... Ovaj Nikita je bahati kretenluk ako ste skužili na kraju Q1 obilazi sve pred zadnji zavoj koji čekaju za brzi krug i onda se izvesti na prvom i upropasti svima vremena.
Sjebali su Pereza s gumama kao i Tsunodu.
No imaju alat pod guzicom i obadvojici predviđam. Top 6 finish.

Aston je pogubljen nešto, izgleda da nisu uspjeli riješiti problem koji je Mercedes mučio na testiranju i jučer
Tsunoda je super, samo da se ušemi sa autom i ima Q3 redovito.
Sutra super utrka :)
Link to comment
Share on other sites

Ja samo želim da je borba stisnutija, da ne postoji Merc protiv ostalih pa makar to značilo red bull protiv ostalih.

Da se barem tri momčadi mogu boriti ravnopravno, a da pritom ostatak grida ne kasni sekundu po krugu.

Ako je danas nekakav pokazatelj, sezona će biti brutalna.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...