Jump to content

Citius Chip Tuning


KrunoL

Recommended Posts

  • Replies 526
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Ja uopće ne mislim da je ta stage1 mapa loša za taj auto...i trebalo bi to biti dobro, nemam razloga sumnjati u to jer vidim kako su zadovoljni Mikka, alfa_vd i još 10-ak ljudi ako ne i više. Dakle...ne serem po tom grku i njihovom proizvodu. Samo serem po ovome šta se desilo...a puno greški se desilo.

 

Dakle...Citius...nisam NIKAD napisao da si ti loš trgovac, da imaš loš proizvod (jer da imaš onda bi to bilo loše kod svih a to nije slučaj) nego samo da si u ovom konkretnom slučaju - zajebao stvar lagano. Nisi samo ti kriv...ali imaš tu grešaka, priznao ti to ili ne. Prvo sa stage2 pa s tim ispravljačem kojeg nisi prikopčao pa na kraju i s psovanjem i bezveznim ponašanjem...i sad na kraju s nepristajanjem na test i nepriznavanjem valjaka u Hr...a prije na group mjerenju su bili dobri.

Link to comment
Share on other sites

Ja uopće ne mislim da je ta stage1 mapa loša za taj auto...i trebalo bi to biti dobro, nemam razloga sumnjati u to jer vidim kako su zadovoljni Mikka, alfa_vd i još 10-ak ljudi ako ne i više. Dakle...ne serem po tom grku i njihovom proizvodu. Samo serem po ovome šta se desilo...a puno greški se desilo.

 

Dakle...Citius...nisam NIKAD napisao da si ti loš trgovac, da imaš loš proizvod (jer da imaš onda bi to bilo loše kod svih a to nije slučaj) nego samo da si u ovom konkretnom slučaju - zajebao stvar lagano. Nisi samo ti kriv...ali imaš tu grešaka, priznao ti to ili ne. Prvo sa stage2 pa s tim ispravljačem kojeg nisi prikopčao pa na kraju i s psovanjem i bezveznim ponašanjem...i sad na kraju s nepristajanjem na test i nepriznavanjem valjaka u Hr...a prije na group mjerenju su bili dobri.

 

Oprosti samo da te nesto pitam?

Jesu li tebe jucer imenovali glavnim sucem ustavnog suda, pa da donosis ovako presude?

Znaci, druze sudija, ja sam kriv za sve, a druga strana nije kriva ni za sta?

Imam li pravo zalbe, druze sudija, u roku 8 dana?

Link to comment
Share on other sites

Ne vuci me za jezik ....

 

...ne vjerujem da su sposobni tako daleko ići...da su otišli kod nekog da im ubaci stock mapu ili nešto kako bi pokazalo malo na valjcima pa da te diskreditiraju.

 

A ako nisi na to mislio nego na nešto drugo - slobodno reci, ti i ja ionako nikad nećemo poslovati i nemaš zašto biti suzdržan s komentarima...ako ti se piše.

 

;)

Link to comment
Share on other sites

Oprosti samo da te nesto pitam?

Jesu li tebe jucer imenovali glavnim sucem ustavnog suda, pa da donosis ovako presude?

Znaci, druze sudija, ja sam kriv za sve, a druga strana nije kriva ni za sta?

Imam li pravo zalbe, druze sudija, u roku 8 dana?

 

Evo da ti napravim c/p šta sam napisao prije 15 minuta:

 

Ja nisam na ničijoj strani...a i u ovoj cijeloj priči je istina negdje između, doduše IMHO mrvu više prema njihovoj strani. Dok se ne dokaže drugačije - tako je.

 

Zadovoljan?

Link to comment
Share on other sites

...ne vjerujem da su sposobni tako daleko ići...da su otišli kod nekog da im ubaci stock mapu ili nešto kako bi pokazalo malo na valjcima pa da te diskreditiraju.

 

A ako nisi na to mislio nego na nešto drugo - slobodno reci, ti i ja ionako nikad nećemo poslovati i nemaš zašto biti suzdržan s komentarima...ako ti se piše.

 

;)

 

NE spustam se na tvoj nivo tih provokacija ... Pametni ljudi i oni koji se sjecaju dogadjaja otprije par mjeseci sa REno ekipom ce znati.

Link to comment
Share on other sites

Auto je spajan na OBD port u auto servisu "Gudicek" preko dijagnostike prije par dana iz razloga da se vidi koji je tlak turba. Sigurno nitko nije skidao mapu i sl. a ukoliko netko tvrdi drugacije ide samnom u servis da se uvjeri iz razloga sto je to islo preko mene.

Link to comment
Share on other sites

 

...da otvori auspuh,auto bi poludija,evo primjer je MIKKA koji je s auspuhom dobija daliko više nego s ćipom,tek kad je prominija auspuh sve je došlo na svoje i auto je doslovno poludija,isto tako i moj,i svaki drugi,treći....

 

Na meganu je auspuh dosta restriktivan i to posebno katalizator koji je odmah do samog turbo-punjača,trebalo bi pokušati to sve maknuti. Ja sam to htio napraviti na svome jer sam imao isti problem (tlak turba 1,2 bara do 4 500 okretaja i onda drastično pada) ali sam ga u međevremenu prodao pa ništa od toga.

Link to comment
Share on other sites

Citius samo jedno malo pitanje?

Šta bi to još Kruno trebo napravit da mu ti vratiš tih jeb...nih 220eura,daj reci-napiši tu na forumu pa da onda dečko to napravi i dokaže ti da nisi u pravu te da mu možeš vratit novce!!

Pokušajte to riješit mirnim putem:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Citius samo jedno malo pitanje?

Šta bi to još Kruno trebo napravit da mu ti vratiš tih jeb...nih 220eura,daj reci-napiši tu na forumu pa da onda dečko to napravi i dokaže ti da nisi u pravu te da mu možeš vratit novce!!

 

 

Koliko mi je poznato Kruno nije dao Citiusu lovu za čipanje...samo je iskoristio Xmanovo pravo na stage1 remap...a stage2 na koji je naknadno pristao nije plaćen jer Kruno nije zadovoljan.

Link to comment
Share on other sites

Fržop javljas se u ovoj cjeloj priči a pojma nemaš.

 

Moj auto na mapama (primjeti množinu) od Grka nikad nije radio kako treba.

 

80% tih remapiranih autiju nikad nije otislo na valjke niti se ganjalo protiv identicnih autiju.

 

Mi smo sad svi lopovi jer ti ne želiš priznat očigledno.

 

Što, ŠTO bi Kruno još trebao napraviti da mu se prizna da auto ima tolko i tolko jebenih konja?

 

Odjednom se sad pojavljuje priča da u autu nije ta mapa. Ja sam 99% siguran da je i to moguće provjerit i to će se napravit.

 

I što će onda bit, koje izgovore ćete onda nać, kad se pokaže da Kruno nije ama baš ništa petljao po autu.

 

Daj shvati, ako netko nema što skrivati, onda će napravit SVE, apsolutno sve da to i dokaže a ne se prepucavat preko foruma i jebat matere po birtijama.

 

U ovoj situaciji postoje samo 2 mogućnosti, ili je unutra mapa od Grka i ne valja kurca ili Tomica nije nit stavio mapu unutra nego ju ili on ili netko treci malo podesio.

 

U prvom slucaju on nije osobno kriv al prodaje loš proizvod a u drugom se radi o čistoj prevari.

 

Da je itko od vas jučer bio s nama u CVH, onda ne bi srao o uroti jer na telefon može mjerenje a kad smo se pojavili u konkretnom autu, onda odjednom ovo pa ono. Na snimci se vidi i auto koji je bio parkiran u garazi, nisu nit sjeli u njega a kamoli ga isparkirali.

 

Pazi, mi smo vec relativno kasno došli, da su imali namjeru mjerit auto, ta Croma bi vec bila vani, samo da to sto prije odrade.

 

Pitamo dvojicu sto je sa kompresorom - odgovor: ako kazu kolege da ne radi, onda ne radi, odemo do treceg koji sjedi udaljen od njih i covjek veli: kaj vam je, sve radi.

 

Nisam na početku bio na ničijoj strani ali ovo više ni malo djete ne bi moglo popušiti, kakve jebene druge mape?

 

Da li se na mapi vidi kad je stavljena i da se vidi svaka promjena?

 

Ako da, ajde odite odmah i to rijesite, pa da vidimo kad je ta mapa stavljena jer ovakav ponašenje je više premašilo sve granice

Link to comment
Share on other sites

citiuse zar nisi ti nama na kavi rekao da se moŽe provjeriti da li je dirano po mapi, da li je mapa Čak Čitana, a kamo li skidana i/ili mijenjana?!?!?!?

 

 

ja te molim, budi barem toliko Čovjek, pa doĐi (naravno, uz nadgledanje isto tako struČne osobe) - pogledaj da li je dirano po mapi pa onda donosi takve zakljuČke!!!!

 

Nemoj sada srat da je netko stavljao drugu mapu kada si, sada je to viŠe nego oČito, htio zavaljati deČka - stavio si drugu neku "Šugavu" mapu da racer dobije dojam da auto ide bolje zbog momenta, a da mu uzmeŠ novce kako bi vratio popuŠene novce sa xmanovim autom!

 

Btw: Xman je platio citiusu novce za remap, citius nije vratio lovu veĆ je dao besplatno mapiranje bilo kojeg auta, racer je platio xmanu za stage 1, a poŠto je citius/grci sjebali i stavili navodno stage 2 mapu, kruno je trebao nakon Što isproba mapu nadoplatiti ostatak novaca!

 

ja sam spreman i na sud i na poligrafsko testiranje ako je potrebno - oČekujem sudski poziv s nestrpljenjem!

 

ajde faco - ako si u pravu - idemo na sud - nije problem - moj broj moba imaŠ, dam ti sve podatke potrebne da se doĐe do kraja ove prijevare!!!!!!!

 

 

 

 

nema viŠe izvlaČenja - idem/o do kraja!!!!!

 

 

EDIT: zašto ne da caps lock da bude uključen?

Link to comment
Share on other sites

I ja san sad budala kad kažem da je do tog,i taj auto neče iči ni s jednim drugim čipom ni neznan s kojim mapama dok se to ne makne i amen!

 

Ljudi mislu da se s nekim čipom može dobiti neznan šta,nemože,to samo vuče druge stvari i sve skupa če dati neki rezultat,ovako nema šanse!

 

DAJ PROČITAJ KOJA SE SNAGA DEKLARIRA NA NJEGOVIM STRANICAMA!

 

GDJE PIŠE DA TREBA IC, ISPUH,....?!

 

Raceru je bilo rečeno da pošto nema ispuh - da će mu snaga biti između Stage 1 i Stage 2 = 260+ ks - A NJEGOV AUTO NE IDE KAO NI STOCK?

 

Kako opravdavate činjenicu da ga je Micek koji "šalta na 5800rpm" dobio? Auto kojemu je izmjereno 235ks u CVH?!

Link to comment
Share on other sites

Ako da, ajde odite odmah i to rijesite, pa da vidimo kad je ta mapa stavljena jer ovakav ponašenje je više premašilo sve granice

 

Bero, s ovim se u potpunosti slazem s tobom. Ja ne tvrdim kategoricki da je mapa mijenjana, ali s obzirom da znas o cemu pricam, imam pravo puhati na hladno. Sto se ostaloga tice, receno mu je da MORA imati kompletan auspuh i usis za stage2, i ovo sto je Marko Frzop napisao, backpressure je tipicna nus pojava. Ispusni plinovi nemaju gdje, pregrijavaju stlaceni zrak i javlja se kontra efekt.

Kruno je svjesno pristao na stage2, sa uvjetima koje sam mu rekao, a ja sam mu ponudio i stage1, i on je odabrao. Da li sam ja kriv sto je on tako odabrao?

Nadalje, pricu sa CVH ne mogu komentirati jer nit luk jeo nit luk mirisao.

Kruno je od mene imao (pred svjedocima) izjavu da cemo napraviti kako je zelio... I to sam komentirao jucer. Napravio je sto je napravio. Ovo nije ni vrijeme ni mjesto a bogme ni nacin da se ove stvari rijese. Sve je moglo puno drugacije i normalnije, a odabrao je javno obracunavanje sa hrpom lazi i dezinformacija. Zao mi je po X-ti puta, ali zelite kruha preko pogace.

Link to comment
Share on other sites

...Rene, s ovim ogromnim slovima ostavljaš dojam bukača i galamdžije...i ispadaš neozbiljan.

 

;)

 

Rene je dosta puta prozvan razno raznim pogrdnim nazivima i koliko god on puta zna dosta bit naporan, sigurno nije lažov, manipulator i sta ja znam..

 

Ja sam jos jucer na billi rekao da ce ispast da sam ja cipao auto ili nesto trece, meni oko ovog ni iz dzepa ni u dzep, ja sam zamoljen da se stanem s njim i tako je i bilo, 2. brzina s 2500 i 4500 rpm, dobio ga, 3. brzina 2500 i 4500 rpm isto dobio..

 

Ja sam kruni rekao da zaboravi tih par sto eura jer nece propast za njih, al je ovo ocito postalo stvar principa..ja bi to sve drukcije rijesio, mislim ja osobno nebi nikad cipao auto bez valjaka jer zelim vidjet sto dobijem:thumbsup:

 

 

Za sve majstore, vi sad zelite rec da auto zbog losih/zastopanih injektora nemoze ic losije? Ja koji sam laik mogu rec da ce sigurno ic losije, radio je lose, trokirao i sad kad su si decki iz servisa stvarno dali truda i rijesili probleme..

 

A kako sam ja i rekao prije par dana prije ovog topica, ako se stvari, ljudi koji su dobri s citiusom ce mu stat u obranu i to je ok, i traze se cinjenice i dokazi, auto je bio na valjcima, stali smo se jucer, vise ljudi su ovdje svjedoci...gdje su cinjenice ljudi KOJI TRAZE cinjenice? Samo Tomislavova rijec i to je dosta, e pa svaka cast:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

A jel vam je reka da je potreban auspuh,je!

Kako ne kužiš da ne može dobiti tu snagu,stavra se kontraefekt i više gubi nego dobije,zašto ne prićekate auspuh,pa da se onda sagledaju stvari,virujte mi nečete se moči načuditi koliko če snage auto dobiti!

I sam hans koji je doktor za renaulte i ima taj auto kaže da je auspuh smeče na tom autu!

 

Uostalom šta se ja prepirem s vama kad neznate ništa o tim stvarima i samo oćete brojke na papiru kao da je tomica čarobna vila s štapičem i sad če s pola sata posla auto iči ko mutava!

 

Ajde toliko od mene jer se s vama ne može pričati,kad budete imali imalo znanja o nekim stvarima javite se,dotad pozdrav svim načitanima i nadobudnima vozaćima RENAULTA:P

 

Zasto se ti sad moras toliko plitko ponasat?

 

Osobno ne bi trazio ks na papiru jer nije ni toliko bitno u ovoj prici posto nema auspuha itd. Taj auto ne ide dobro, losa je MAPA i daj mi sad reci da nisi shvatio sto govorim?! Auto se cudno ponasa i TOCKA. Nemoj tupit bezveze na slijepo..

 

Inace dobro znam koliko i sto znas ali ovako ispadas smijesan jer ides tvrdit nesto u sto nisi upucen tj. nisi tu u Zg da vidis kako se ponasa auto. Fore sa kontra efektom ne pusim tj. ok moze biti ili je ali Citius si to nije smio dopustit jer je trebao znati da ce auto biti slabiji, a tu se i dalje tvrdi nesto drugo.

Link to comment
Share on other sites

Ja i dalje mislim da se ovo moze rijesit nekakvim mirnim i ljudskim putem.

 

Nemam se namjeru nikome opravdavat jer ocigledno ljudi citaju a nis ne procitaju.

 

Ovdje je vec napisano tolko teorija da to vise nitko nemre polovit. Al ono sto je bitno su cinjenice.

 

Nevazno dal su i zuti i bijeli imali 210 ili 310 ks, prije su isli identicno. Sa istim vozacima kao i jucer.

 

Pa je onda jedan auto nacipan a drugome su procisceni injektori. I auti opet idu skoro pa isto, sa istim vozacima pa i kad te iste aute voze neki drugi vozaci. To su cinjenice, sto god mile iz pripizdine donje napisao il ja iz pripizdine gornje.

 

Stvarno se ne razumijem u mehaniku pa mi slobodno objasnite dal injektori mogu ugusit auto tolko da on daje 40 ks manje na cestu?

Link to comment
Share on other sites

Jednom za sva vremena ...

Kruno NIJE platio meni nista, prema tome, njemu nemam sta vracati novce. To je za pojedince koji ne razumiju napisano vec XY puta.

Kruno je rekao da je mjerio stock auto pa je mjerio remapirani auto, a dynoplot ni nakon 4 dana nije pokazao.

Kruno je izrazio zelju da mu se vrati sw i da se provjeri mapa, na sto sam pristao ali se zbog njegove zelje za ovakvim raspletom, to nije dogodilo. Nakon toga su dogadjaji koji su u rangu sa meksickim sapunicama ovdje preneseni.

Da li da svi zajedno pocnemo pisati na nekom drugom jeziku, koji bolje razumijete od hrvatskog? Zao mi je sto sam sarkastican, ali s duznim postovanjem, ovdje jebe lud zbunjenog, jedno te iste stvari se prevrcu iz supljeg u prazno pa nazad jedno 100 puta.

Od ljudi koji su neusporedivo kompetentniji da govore o nekim stvarima vi radite sprdnju i tupite i dalje po svojem. Oni koji ne razumiju na zalost vam vjeruju. Nije problem ni u mapi, ni u bilo cemu, nego u odnosu koji su Racer & Co. pokazali, te u njihovoj vjerodostojnosti...

Samo to.

EOD

 

PS

Za sve dalje moze mi se javiti isljucivo Bero aka Xman, za njega nikada nije bilo problema.

Link to comment
Share on other sites

Tako kaze Citius

http://www.myhraweb.com/showpost.php?p=128719&postcount=41

 

A ako znas da nije imo 209, onda reci kolko je imo? Tj. ispravi Citiusa

 

cjelo vrijeme se priča o brojci 210 ili 213..nisam siguran. Nisam bio na mjerenju pa ne mogu nit tvrdit ovako il onako al nije se pricalo o 209 ks.

 

Ja isto vise necu nit rijeci napisati, to je ziher, jer sam rekao ama baš sve što sam imao. Ja se nadam da ce se njih dvojica čut, mozda vidjet i u 4 oka sve rijesit, bez psovanja, prijetnji i ičeg neciviliziranog. Nitko drugi za taj dogovor ne mora znat, eto samo nek se dogovore i rijese to ako je moguce.

Link to comment
Share on other sites

e sto vise citam ovo, sve mi je jasnijnije da se situacija NECE rjesit mirnim puten na obostrano zadovoljstvo, jer ocito jedan tjuner koji vec danima tu pise postove prepucavanja, a nijednom nije ponudio rjesenje situacije tj. povrat novaca/ origigy mape- neshvaca ovo ozbiljno, a svaki dan koji prodje mu rusi ugled u ocima objektivnog promatraca-dakle TJUNERU samo ti i dalje gledaj raspravu i nepoduzimaj nista konkretno IRL i imat ces pune ruke posla chipanja u buducnosti IMO haha. Samo tolko od mene

Link to comment
Share on other sites

e sto vise citam ovo, sve mi je jasnijnije da se situacija NECE rjesit mirnim puten na obostrano zadovoljstvo, jer ocito jedan tjuner koji vec danima tu pise postove prepucavanja, a nijednom nije ponudio rjesenje situacije tj. povrat novaca/ origigy mape- neshvaca ovo ozbiljno, a svaki dan koji prodje mu rusi ugled u ocima objektivnog promatraca-dakle TJUNERU samo ti i dalje gledaj raspravu i nepoduzimaj nista konkretno IRL i imat ces pune ruke posla chipanja u buducnosti IMO haha. Samo tolko od mene

 

Zahvaljujuci normalnim ljudima, koji razumiju napisano, tj. znaju citati s razumijevanjem, ja se ne bojim za svoj posao, pa ne moras niti ti. S obzirom da si ti samo jedan mali sitni provokator evo da ti velim ...

JA sam bio taj koji je pristao na sve sto se od mene trazilo, na dogovoru u utorak navecer.

Tvoje prozivanje mene je u krajnju ruku bezobrazno i neumjesno, jer em nemas nikakve veze s ovime, em ne razumijes nista. Ali nista novo. Sve je to vec vidjeno, na zalost. A postove prepucavanja pisu ljudi kao sto si ti, sto je dokaz ovaj tvoj reply.

Na tvoju i njihovu zalost, moji svi odgovori su argumentirani.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...