Jump to content

Punjenje klime (ZG)


TheFog

Recommended Posts

ima u rudešu jedan lik,auto servis klime "kuharić" ,posavska 16, 300kn ispitivanje propusnosti,novo ulje,dezinfekcija i neznam kaj još nije sve rekel te punjenje plinom...to je bilo za mog golfa 3, po meni mislim da se isplati :)

Link to comment
Share on other sites

pitanje je šta dobivaš sa tim...ne napuni ti sigurno klimu u toj cijeni

ja ima bespaltnu kontrolu klime i filtera klime ili zamjenu filtera ako se kupi kod mene

dopuna je 150 kn + pdv

full punjenje, dijagnostika po dogovoru na licu mijesta

Link to comment
Share on other sites

pitanje je šta dobivaš sa tim...ne napuni ti sigurno klimu u toj cijeni

ja ima bespaltnu kontrolu klime i filtera klime ili zamjenu filtera ako se kupi kod mene

dopuna je 150 kn + pdv

full punjenje, dijagnostika po dogovoru na licu mijesta

 

radio mi čovjek jedno crijevo tamo i pitao sam ga osobno,znači 300kn je spajanje na kompjuterm,ispitivanje sistema,ulje ako treba i te gluposti,rekel mi je 300kn i da to traje 20-ak min sve skupa

Link to comment
Share on other sites

pitanje je šta dobivaš sa tim...ne napuni ti sigurno klimu u toj cijeni

 

 

pa pise

 

Ponuda uključuje: zamjenu ulja u sistemu klime, obnovu plina, ubacivanje kontrasta za provjeru propusnosti, vakuumiranje sistema i vizualni pregled filtera klime

Link to comment
Share on other sites

imam ja pitanje pošto sam prvi put u životu išel puniti tu klimu i to na kupon preko ovih group buyeva......

 

ispalo me 139kn - U cijenu uključeno: vakumiranje sistema klime, promjena ulja u sistemu klime, punjenje plina R134 i izmjena filtera klime (filter klime nije uključen u cijenu)

 

meni je klima bila mrtva, znači sakupljeno plina: 0,00 kg

potrošeno plina na punjenje: 0,67 kg

 

Klima radi, sve OK, sam me zanima jel to dostatna količina plina potrošena.

Postupak je trajao 30min.

Link to comment
Share on other sites

imam ja pitanje pošto sam prvi put u životu išel puniti tu klimu i to na kupon preko ovih group buyeva......

 

ispalo me 139kn - U cijenu uključeno: vakumiranje sistema klime, promjena ulja u sistemu klime, punjenje plina R134 i izmjena filtera klime (filter klime nije uključen u cijenu)

 

meni je klima bila mrtva, znači sakupljeno plina: 0,00 kg

potrošeno plina na punjenje: 0,67 kg

 

Klima radi, sve OK, sam me zanima jel to dostatna količina plina potrošena.

Postupak je trajao 30min.

Ulje ti promijenjeno nije sigurno.

Nego daj mi molim te reci koji jazavac je to radio za 139 kuna.

Link to comment
Share on other sites

reko ti je preko group buy-a, ja sam danas kupio na kupime.hr isto to za 120 kn ;)

 

http://www.kupime.hr/ponuda/rubor-autoservis-auto-klima/748

Jebomepas, ak su ovi normalni. Treba im uzet licencu, zabranit im bilokakvo poslovanje slijedećih par milijardi godina, te ih stavit da čuče u nekakvom zatvoru gdje će ih svaki dan neko dobro premlatit pa nek razmišljaju o pametnim potezima i tržišnim utakmicama.

Link to comment
Share on other sites

 

Ponuda uključuje: zamjenu ulja u sistemu klime, obnovu plina, ubacivanje kontrasta za provjeru propusnosti, vakumiranje sistema i vizualni pregled filtera klime 

 

 

...i onda zanimljiva napomena na kraju njihovog cjenika!

 

Napomena:na punjenje klime ne dajemo jamstvo

:no2:

Link to comment
Share on other sites

Jebomepas, ak su ovi normalni. Treba im uzet licencu, zabranit im bilokakvo poslovanje slijedećih par milijardi godina, te ih stavit da čuče u nekakvom zatvoru gdje će ih svaki dan neko dobro premlatit pa nek razmišljaju o pametnim potezima i tržišnim utakmicama.

 

zasto? to se zove promocija ... ima sad brdo tih portala za jeftiniju kupnju, oni s tobom ugovre neku jebenu cijenu i to bude 1 dan akcija .. ne rade to oni inace z tu cijenu , vec da te navuku, marketing ;)

Link to comment
Share on other sites

Ponuda uključuje: zamjenu ulja u sistemu klime, obnovu plina, ubacivanje kontrasta za provjeru propusnosti, vakumiranje sistema i vizualni pregled filtera klime 

 

 

...i onda zanimljiva napomena na kraju njihovog cjenika!

 

 

:no2:

 

 

A gdje ima garancije na punjenje klima???!

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...

Kako su meni rekli/objasnili da treba jer je dobro promijenit/dodat malo ulja u sistem nakon x godina. Kad auto imam duze, svake 2 godine idem na kontrolu.

 

Sent from my RNE-L01 using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Treba izvući sve iz sustava, dobro ga izvakumirati da se izvuče eventualna vlaga i staviti novo ili filtrirano rashladno sredstvo kao i novog ulja. Optimalno bi bilo svake 2 godine.

Tak i frižider doma izvlačiš i vakumiraš svake 2 godine?? Aj ne drobi bez veze nekaj kaj ne znaš

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk

  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...