Jump to content

Oil Catch Can ?


Recommended Posts

Pa taj koji sam slikao i kojem je vanjski promjer 14mm ide na 15mm promjer OCC.

 

Na mjesto PCVa ide ovaj čep

 

21dfdb6c3a3c4fa662a7ad5546f1f91c.jpg

 

A na izlaz iz OCCa ide crijevo koje će ići ispod auta gdje će pare i ulje ići van.

 

Kako mi usis i klapna ne bi ovako izgledali više.

 

3415674b57fe5399ed514c76fc674ec3.jpg

 

9f21d3c70d4df621eaf94cf01de30ee2.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 179
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Sminka s premalim ulazima.

 

Pravilan occ vraca ulje u karter.

 

Nisi citao, mozes birati, ima i sa povratom...

 

Ova 2 i svaki sa 15.9mm rupom ako ideš na /10 nije loše. Samo skupo brate :D

 

Je, skupo je... Trebalo bi naci jeftiniju alternativu ili polovne :)

Link to comment
Share on other sites

Čemu kad neću vraćati u usisnu?

 

A ako se predomislim, lako pregradu dam navarit unutra između ulaza.

 

Eloksiran je aluminij...

 

Inače rupa je dosta veća od 15mm

 

aa-42.jpg

 

172/182 ima na tom mjestu izlaz za ler gas i lulicu koja ulazi u plenum.

 

IMG_2464.jpg

 

S1600 vjerojatno ima prerađenu tu ploču odnosno spojene komore unutra pa koristi taj izlaz kao breather:

 

image3-1.jpg

 

 

Ja bi taj komad napravio novi tako da spojim sve izlaze u ujednu komoru i od tud napravio 2 izvoda za OCC ukoliko na bloku nepostoji još koji. Ali to sam ja :)

 

Rally clio:

 

p75054n4.jpg

Edited by ZOD
Link to comment
Share on other sites

Pogledaj sliku ispod ploče kolka je rupetina + još 1 ili 2 dodatne. Govorim za breather motora ne ovo kaj si ti mjerio, krivo se iskazao.

Preseli motor iz Habulinove formule i riješio si problem OCC-a...

Link to comment
Share on other sites

Pa zar nije poanta OCCa da filtrira ulje iz zraka kako bi zrak mogao natrag u usis ili slično, mislim šta sa šupljim OCCom, pa onda je isti drek samo objesiti crijevo neka visi?

 

Upravo tako, ali eto, nije mi baš primamljivo da curi/kapa ulje iza mene, a i ovako mogu pratiti koliko ulja/vode i sl.govana baci u OCC.

Pa imaš ekipu koja baš to i radi.

Link to comment
Share on other sites

Što kaže Renault Service manual:

 

ANTIPOLLUTION

Fuel vapour recirculation circuit: Function

 

The tank is vented through the fuel vapour absorber.

Fuel vapour is trapped by the active carbon contained in the absorber as it passes through.

Fuel vapour trapped in the absorber is eliminated and burnt by the engine.

To do this, the solenoid valve is used to connect the fuel vapour absorber and the inlet manifold. This solenoid valve is located on the right-hand shock absorber turret or on the inlet manifold (M4R engine).

The principle behind the solenoid valve is to open a passage of variable size (according to the opening cyclic ratio signal sent by the injection computer).

The variation in the passage opened for fuel vapour in the solenoid valve results from the balance between the magnetic field created by the supply to the winding and the return spring force attempting to close the solenoid valve.

 

 

300trvn.jpg

 

Oil vapour rebreathing circuit: Operating diagram:

 

8yyz60.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pa zar nije poanta OCCa da filtrira ulje iz zraka kako bi zrak mogao natrag u usis ili slično, mislim šta sa šupljim OCCom, pa onda je isti drek samo objesiti crijevo neka visi?

 

Ne bas, to filtriranje ulja se obicno u deklu resava(pogledaj slike od zod-a). OCC nazalost u 95% slucajeva se stavlja da ljepo izgleda.

blow by su ispusni plinovi i nije ih dobro vracati u usis ako zelis snagu.

Link to comment
Share on other sites

Ne bas, to filtriranje ulja se obicno u deklu resava(pogledaj slike od zod-a). OCC nazalost u 95% slucajeva se stavlja da ljepo izgleda.

blow by su ispusni plinovi i nije ih dobro vracati u usis ako zelis snagu.

Kako bi ti to konkretno riješio kod mene?

Link to comment
Share on other sites

Kako bi ti to konkretno riješio kod mene?

 

Nazalost treba pogledati tocno motor, tesko napamet reci.

 

Npr. ja sam 99% modifikacija radio u tom seperatoru za ulje, znacajno povecao izlaze i sada valjda baci 1 kapljicu u 1 god. Znaci samo cijev van iz tog serapratora iz dekla(ali prave cijevi).

Link to comment
Share on other sites

Jesi radio na 1.8t?

Meni zadimi kad upalim auto nakon sta je stajao,usis je jako uljen a ne trosi nesto vidljivo ulja,prosa san 3000 jedva se vidi na sipki mozda 2mm,mozda malo gumice pustaju dok stoji,ali onda bi i trosija u voznji!

Edited by alfa_vd
Link to comment
Share on other sites

Sve ja to kuzim da se zna,ali mene zanima najjednostavnije i najbolje rijesenje,pa forum je tu da se o tome pise!

Na alfi mi je sve bilo u limenci od motula i bog,tu mi se ne radi nesto tako i nebi bas da smrdi u kabini pa pitam!

 

 

QUOTE=ZOD;1162892]Nije jer mapira aute a ne prerađuje motore od istih. Dali postoji nešto što se nezna još za taj 1.8? I dalje je motor sa unutarnjim izgaranjem.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...