Jump to content

Sinter lamela,???


Recommended Posts

Cijena, može i na PM, mene zanima za Punta GT??

 

prodam ti ja,možda, cijeli set svoj...poslo sam u italiju na kontrolu da vidimo dali je sve u redu jer mi na ovom 1.9 motoru kliže i ak je ok moram ga prodat uzet nešto jače...

p2056423.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

sori sta se mjesam, al vidim neku nelogicnost, veli doticni gospodin sa foruma helix 500nm 3200kn u zagrebu

a vi gledate na ebayu kit 278funti * 8.5kn*1.10carina * 1.23pdv =3200kn

 

pa onda opcije 350eura kod nekog frajera za pojacavenj postojeceg kita...

 

zar vam se zbog razlike od 500kn zaista potencjalno skida getriba dvaput i onda opet daju pare za novi kit?

Link to comment
Share on other sites

sori sta se mjesam, al vidim neku nelogicnost, veli doticni gospodin sa foruma helix 500nm 3200kn u zagrebu

 

 

lepi.. ja uzeo od engleskog glavnog zastupnika za helix tamo neki 6 plate paddle with heavy duty cover deklariran na 600Nm, a helix malo manje deklarira i to sve samo 570 funti.. i to je bila GB cijena jer su inace cijene isle nesto gore.

 

pa sad preracunaj to u kune pa plus porez pa vidi kolika je razlika.. a ova opcija pojacavanja "kod nekog frajera :lol: " je isprobana na crvenom coupeju od dosta konjice. mozes alfu pitat kako ide i jel drzi ;)

Link to comment
Share on other sites

lepi.. ja uzeo od engleskog glavnog zastupnika za helix tamo neki 6 plate paddle with heavy duty cover deklariran na 600Nm, a helix malo manje deklarira i to sve samo 570 funti.. i to je bila GB cijena jer su inace cijene isle nesto gore.

 

pa sad preracunaj to u kune pa plus porez pa vidi kolika je razlika.. a ova opcija pojacavanja "kod nekog frajera :lol: " je isprobana na crvenom coupeju od dosta konjice. mozes alfu pitat kako ide i jel drzi ;)

 

HALO! hic mu je dao cjenu 3200 sa svim u zagrebu! :doh:

zato sam i pitao zasto se zajebavat sam, uz istu ako ne i vecu cjenu? :drink:

Link to comment
Share on other sites

da da mislia sam na komplet lamelu i korpu...drago veli da probam staviti 8 pera korpu....

 

 

ajde ako neko more malo jace uputiti sto da napravim i kako da rjesim to...nazalost da bi vadio kvacilo moram cijeli motor vaditi pa da to brzo rjesim...ima li koji broj moba na koji da se javim,adresa na koju da posaljem i mozda neka caka koju da kazem prilikom razgovora??nebi volia da se zakomplicira radi neke gluposti tj volia bi da mi se to profesionalno odradi na provjerenom mjestu!!!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...