Jump to content

Q: TEXTAR diskovi


Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Ja vam kažem da se textar ne može usporediti sa korejskim materijalima. Sad to možda ima veze sa ekologijom, jer koreanci nemaju zabranu stavljanja azbesta u pločice, no ako su vama super textar, što bi onda tek rekli za korejske materijale da se rade za evropske aute... :lol: :P

 

Još je bila dobra kombinacija brembo max rezani diskovi sa korejskim pločicama. To je bila luda kombinacija.

 

Ali textar-textar na 256mm disku totalno SMEĆE!

 

Sad nažalost imam evropske kočnice tako da više ne mogu koristiti blagodati korejske industrije materijala za diskove i pločice... :P

 

Sad mislim da imam ATE diskove i pločice ali većeg promjera/druga klješta... Tako da se ne mogu uspoređivati sa prijašnjim setupom... :)

 

1) Ti mora da svaki put dobrano upregneš moždane vijuge kada misliš napisati nešto jer nije samo tako napisati tolike budalaštine u tako malo rječi. Ja ti se iskreno divim :notworthy:

 

2) Kaj to ti je bila luda kombinacija za ubrzat auto u drugi pri sudaru...

Link to comment
Share on other sites

1) Ti mora da svaki put dobrano upregneš moždane vijuge kada misliš napisati nešto jer nije samo tako napisati tolike budalaštine u tako malo rječi. Ja ti se iskreno divim :notworthy:

 

2) Kaj to ti je bila luda kombinacija za ubrzat auto u drugi pri sudaru...

 

Mica, kad ti budeš prošao sve što sam ja prošao (sa tuningom i eksprimentiranjem) i kad budeš imao (možeš i kupiti, jer nije lako sam napraviti) auto sa preko 250KS po toni, onda možeš komentirati što sam ja napisao... Do tada čkomi... :P:doh:

Link to comment
Share on other sites

Mica, kad ti budeš prošao sve što sam ja prošao (sa tuningom i eksprimentiranjem) i kad budeš imao (možeš i kupiti, jer nije lako sam napraviti) auto sa preko 250KS po toni, onda možeš komentirati što sam ja napisao... Do tada čkomi... :P:doh:

 

Mica, nebu tebe dugo niti jedna mica dirala sa ovavim razmišljanjem :no2:

 

A inače pošto si toliki tjuner i nedostižni stritrajcer koji svima hebe m... onda nemoj barem širiti dezinformacije i davati ljudima krive savjete, ok ;)

Edited by Mark
Link to comment
Share on other sites

Mica, nebu tebe dugo niti jedna mica dirala sa ovavim razmišljanjem :no2:

 

A inače pošto si toliki tjuner i nedostižni stritrajcer koji svima hebe m... onda nemoj barem širiti dezinformacije i davati ljudima krive savjete, ok ;)

 

Ja sam napisao svoje iskustvo. Svašta sam prošao sa autom, imam ga dosta vremena, puno kombinacija, nekoliko različitih motora, setupa kočnica, itd...

 

To je moje iskustvo. I zašto bi me netko slušao? Ako me hoće poslušati, uštediti će 150-200EU, ako me neće poslušati, boli me tuki... Meni niti izđepa niti u đep... :P

 

BTW, lik je pitao za tuđa iskustva. Ljudi napišu svoja i to je to. A ne flejmanje od 300 postova tko je pametniji... :doh: Ja stvarno ne kužim klince po forumima... :doh:

Edited by mr_G
Link to comment
Share on other sites

serete svi skupa, neki znaju koliko sam setova diskova i pločica zamijenio u proteklih 3 godine (puno previše) i ako sam se zadržao na textaru, a pri tome ne mislim na EBC i slične proizvođače, onda su mi valjda dobre..

 

a ti G, čime se ti hraniš?! ti bi da ti oem replacement pločice traju 50 kkm?

 

kupi si onda ferodo pločice, one ionako pojedu dva diska dok se ne potroše, smeće kakvo nisam vidio..

Link to comment
Share on other sites

Ja sam napisao svoje iskustvo. Svašta sam prošao sa autom, imam ga dosta vremena, puno kombinacija, nekoliko različitih motora, setupa kočnica, itd...

 

To je moje iskustvo. I zašto bi me netko slušao? Ako me hoće poslušati, uštediti će 150-200EU, ako me neće poslušati, boli me tuki... Meni niti izđepa niti u đep... :P

 

BTW, lik je pitao za tuđa iskustva. Ljudi napišu svoja i to je to. A ne flejmanje od 300 postova tko je pametniji... :doh: Ja stvarno ne kužim klince po forumima... :doh:

 

To je tvoje iskustvo, a lupaš praznu slamu i govoriš da je nešto smeće prije nego razmisliš malo o kakvim uvjetima i automobilu se radi ;)

Ovo da zašto bi te netko slušao si pametno izjavio jer na svu sreću te više skoro nitko ne shvaća ozbiljno.

 

Govoriš o flejmanju, a sam ga stvaraš iz topica u topic, daj oladi malo i spusti se na zemlju jer je žalosno da te na to moraju upozoravati klinci kako ti kažeš...

Link to comment
Share on other sites

serete svi skupa, neki znaju koliko sam setova diskova i pločica zamijenio u proteklih 3 godine (puno previše) i ako sam se zadržao na textaru, a pri tome ne mislim na EBC i slične proizvođače, onda su mi valjda dobre..

 

Probao si EBC?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Jesam... Textar diskove + textar pločice...I textar kočiono ulje... I koči najnormalije, ništa lošije od originalnog setupa... Tako da sam ušparao dosta love, jer su u peugeotu samo diskovi prednji 1900 kn, a pločice 850 kn...

Link to comment
Share on other sites

kupi si onda ferodo pločice, one ionako pojedu dva diska dok se ne potroše, smeće kakvo nisam vidio..

 

Ovo da ferodo jede diskove isto nisam mogao vjerovati,to je brutalno kako jede diskove,i još cvili za popizditi

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...