Jump to content

F1 Grand Prix of Monaco


Gabre

Recommended Posts

onda, pošto vidim da je interes za F1 skroz opao na ovom forumu,

ja otvaram ovo tjedni topic za Veliku nagradu Monaca.

 

Button pole, Kimi za njim, pa Rubens.. :)

napokon se probudio Kimi, a i Ferrari je valjda skuzio da su zadnji put napravili glupost...

Hamilton skroz nazad...

 

i jedna prigodna za Monaco

grid_girl_upskirt.jpg

 

:notworthy:

Edited by Gabre
Link to comment
Share on other sites

Guest diablo
onda, pošto vidim da je interes za F1 skroz opao na ovom forumu...

 

jel da da je :) ?

 

al zato oftopika brale :rofl:

Link to comment
Share on other sites

jedino mi je drago da su Ferrari i Mclaren fino pokazali da se može i ovdje voziti s KERSOM dok su se primjerice iz Renaulta tome smijeli, dok mi je eto žao što vjerojatno Kimiju neće baš puno pomoči KERS na startu

Link to comment
Share on other sites

bolje im je da skupe bodova ovdje, jer su im jos samo singapur i valencija ostali :(

 

hmm... ako prićamo o Mclarenu kao što pretpostavljam onda im je možda veća šansa Mađarska nego ove dvije staze

Link to comment
Share on other sites

pa upravo bi kers mogao kimiju pomoć na startu da uspije preć Pulicu na startu... a i ferrari inače mogu jako dobro startati, tako da, držiom fige kimiju i da bude ovaj put budan na utrci..

Link to comment
Share on other sites

pa upravo bi kers mogao kimiju pomoć na startu da uspije preć Pulicu na startu... a i ferrari inače mogu jako dobro startati, tako da, držiom fige kimiju i da bude ovaj put budan na utrci..

 

teško nema baš puno mjesta prije prvog zavoja a kimi smije koristiti kers tek poslije 100km/h mislim pomoći će on njemu samo sam nekako skeptićan da će ga uspijet proči, ipak nadam se da češ ti biti u pravu :thumbsup:

 

nekako mi je ostala u sječanju španjolska kad je kimi uspio preskočiti vettela ali su brawn gp koji isto dobro staratju ipak prošli prije kroz prvi zavoj

Link to comment
Share on other sites

Guest diablo
pa upravo bi kers mogao kimiju pomoć na startu da uspije preć Pulicu na startu... a i ferrari inače mogu jako dobro startati, tako da, držiom fige kimiju i da bude ovaj put budan na utrci..

 

pitanje ko koliko kmh naberu do prvog zavoja. kers se navodno ne smije koristiti na brzinama manjim od 100kmh, tak mi blazicko u povjerenju reko

Link to comment
Share on other sites

a ono, jedan kratki komentar,

 

BrownGP će ove godine biti prvaci sigurno, kako konstruktorski tako vozački. Nešto bi im grdo moralo krenuti opako da se preokrene priča...

 

Svakako mi je drago da se ovako odvija priča, zanimljivo je u jednu ruku,

danas mi je bila fora, Ferari će kao prije u boks da sjebu Brown, a Brown odmah iduci krug unutra... :D ne mogu oni samo tako lako nadmudriti svoga učitelja Ros-a :)

 

eh.. :blush: 18701157.jpg

Edited by Gabre
Link to comment
Share on other sites

ovo kaj se tiće taktike Ross ih je opet naprao ko malu djecu nisu mu ništa mogli mada je bilo puno sreće da je Button uhvatio pole, dobro bilo je malo nespretnih trenutaka primjerice Masse koji je jakooo dobro vozio ali ono s nicom rospbergom mu nije trebalo, neću nikada zaboraviti kako je to dobro radio Verstapen u arrows protiv Coultharda više od pola utrke prije jedno 10 godina baš u Monte Carlu, Coulthard u možda najbržem bolidu na gridu tada zapeo iza Arrrowsa i prestižu ih svi za krug i ovaj taman propusti ove koji idu za krug i svaki put zatvori Coultharda

Link to comment
Share on other sites

onda, pošto vidim da je interes za F1 skroz opao na ovom forumu,

 

Nakon bajnih izjava 95% članova (koji su se javili u toj temi) o propuštanju Hamiltona od strane Glocka u Brazilu, a da se nije promislilo o razlici u gumama sigurno da nemam više volje komentirati, kao da s djecom diskutiraš... ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest diablo

jel se vama cini da nekako pada interes za ovu sezonu ? mislim, na stranu to sto su i mcm i ferrari losi, pa nema tih dvoboja, nego jednostavno mislim da nova pravila nisu dala ono sto se od njih ocekivalo, a to je da zgusnu poredak.

 

svaka cast brawnu, mislim da su ipak zasluzili ovakvu razliku u odnosu na druge, nakon sto su cijelu proslu sezonu razvijali novu bolid, ali ne da nema borbi za 1. mjesto, nego i ovi iza samo kruže..

 

a sto tek reci za BMW, na pol sezone se prebacili na novi bolid, i gle ovo :)

 

a ja trebam na mađarsku ove godine ić.. aj barem bi mcm mogao bit dobar tamo :)

Link to comment
Share on other sites

evo malog reporta

 

karta je u zepu

 

dsc02223.jpg

 

pogledi koji obecavaju

 

dsc02112d.jpg

dsc02138x.jpg

 

smjernice su na mjestu

 

dsc02118g.jpg

 

 

mjesto nase skromne expedicije

 

dsc02128e.jpg

 

nekoliko komada za smrtnike

 

komad1.jpg

 

komad2.jpg

 

i pupak iz porsche cluba slovenija

 

komad3.jpg

 

naravno i zvanično je sve počelo s komdaima

 

dsc02304.jpg

 

neki su se malo utrkivali

 

dsc02313u.jpg

dsc02326k.jpg

dsc02356.jpg

dsc02361o.jpg

 

neki i opet pobjedivali

 

dsc02498v.jpg

 

 

za sve to vrijeme u Red Bullu su se dobro za*ebavali

 

dsc02321.jpg

 

nek neko kaze da je kod nas turizam skup

 

dsc02190g.jpg

 

i tako nekoliko puta

 

 

do slijedeceg javljanja

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...