Jump to content

Samco hoses & pipes


Dinkec

Recommended Posts

U gabreku su u pravilu duplo skuplji nego na ebay...

 

je, i dok platis dostavu, carinu i porez i jos ak ti izgube paket po putu ko meni triput dosad i uvik slovenci...

 

onda je gabrek daleko jeftinij, nije reklama nikom, al ne isplati se ciganit za 50kn gore dole ...

Link to comment
Share on other sites

je, i dok platis dostavu, carinu i porez i jos ak ti izgube paket po putu ko meni triput dosad i uvik slovenci...

 

 

Ti stvarno imaš sreće s tim kupovinama na neviđeno i naručivanjem :rofl: :rofl:

Ja sam valjda 200+ puta naručivao razno razne pizdarije od sitnih i jeftinih do skupih i osjetljivih i nikad problema sa izgubljenom pošiljkom

Link to comment
Share on other sites

meni u sloveniji triput izgubilo paket!

 

prvi put diskove, vratilo ih nazad posiljatelju - ovaj poslao nazad, o moj trosak naravno (to je ujedno kunski najveci zajeb)

drugi kocione lajtunge za wrc. teflon + inox + opleteni sa inox federom ni manje ni vise nego 100 funti + dostava... to je izgubljeno frajeru se nije vratilo, ja digao claim na paypal, nikad nista od toga, pisi kuci propalo, citaj popusio cca 1000kn

treci putsilikonsko crjevo f16 od 3m pisi kuci propalo cca 300kn

 

sad cekam opet neke stvari evo 3 tjedna jos nisu dosle...

 

amerika, u ponedjeljak platim, u iduci ponedjeljak mi je kuci, a malo je puno dalje od engleske, a postarina je tu, li la

 

rezime, izbjegavam narucivanja iz engleske

Edited by Josey
Link to comment
Share on other sites

ŽNevjerujem da je Pasarić jeftiniji može bit ,a i nemora sve ovidi o tome dali ima već spreman alat za izradit to crijevo sve zavisi koji je kut itd...ako ima sve alate onda je sigurno jeftniji:thumbsup:

 

da, ziher pasaric nema alat za to, a bavi se time :rofl::rofl:

Link to comment
Share on other sites

Mozda odem sutra do njih malo se raspitat kaj rade i za kolko para. Alate za vecinu ovih crijeva imaju. Idem vidjet dal rade sa silkonom i koja lova je u pitanju. :)

 

I naravno koje sve boje mogu složit, pošto je to najbitnije :cice::cheer::lol:

Link to comment
Share on other sites

Biciklist:

da, ziher pasaric nema alat za to, a bavi se time

 

 

 

 

Kad saznaš o cem prićam napiši ponovo neki pametan post:doh:

Covjek nema alat za sve crijeva jer nisu sva pod istim kutem nije isto dali je crijevo pod kutem od 90 ili od 180!!!

Govorim iz prve ruke jer sam bio kod njega i htjeo mi naplatit za crijevo koje ima kut od 180 stupnjeva 600kn JER NEMA ALAT ZA IZRADU CRIJEVA POD TIM KUTEM!!!

 

 

2Mr_G:

Nisam siguran al ako se ne varam gazda daje nekakve popuste za izradu gumenih i silikonskih crijeva ako si vlasnik lanosa eeee al ne bilo kakvog nego ŠPORT lanosa:rofl::rofl::rofl:

Link to comment
Share on other sites

2Mr_G:

Nisam siguran al ako se ne varam gazda daje nekakve popuste za izradu gumenih i silikonskih crijeva ako si vlasnik lanosa eeee al ne bilo kakvog nego ŠPORT lanosa:rofl::rofl::rofl:

 

Ako se ne varam za takve spike ide ban.

Link to comment
Share on other sites

Biciklist:

da, ziher pasaric nema alat za to, a bavi se time

 

 

 

 

Kad saznaš o cem prićam napiši ponovo neki pametan post:doh:

Covjek nema alat za sve crijeva jer nisu sva pod istim kutem nije isto dali je crijevo pod kutem od 90 ili od 180!!!

Govorim iz prve ruke jer sam bio kod njega i htjeo mi naplatit za crijevo koje ima kut od 180 stupnjeva 600kn JER NEMA ALAT ZA IZRADU CRIJEVA POD TIM KUTEM!!!

 

Oprosti, ali daj mi objasni to crijevo koje je pod 180° kutem? Zar nije onda to ravno cijevo? AFAIK.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...