Jump to content

VADES Folija Centar popusti u tijeku


Bagi

Recommended Posts

U tijeku je sezonski popust u VADES-u (i do 50%)!!

Sve što trebate je nazvati u VADES i informirati se o slobodnom terminu.

Potrebno se javiti gazdi Saši i reći da ste s foruma i uz preporuku Bagija.

 

više o svemu: http://www.vades.hr/site/

 

Za objekte je također moguće ostvariti popuste.

Ja sam na stan nedavno stavljao zaštitne folije, i nevjerojatno je za koliko je niža temperatura u prostorijama. Klimu gotovo da i ne uključujem više.

Edited by Bagi
Link to comment
Share on other sites

Detaljnije o svemu c/p:

 

Tvrtka smo koja se već skoro 10 godina bavi distribucijom i instalacijom zaštitnih folija za staklo. U našem programu nalaze se folije za zaštitu od sunca kao i sigurnosno protuprovalne folije kako za vozila tako i za poslovno stambene objekte.

 

Generalni smo zastupnik američke tvrtke SOLAMATRIX za brandove folija SUNGARD i GLASSGARD kao i ovlašteni instalater IQue folija tvrtke V-KOOL.

 

Početkom srpnja postali smo i ovlašteni partner UNDP Hrvatska, državne agencije koja provodi edukaciju i projekte vezane uz energetsku efikasnost.

 

Osim energetske efikasnosti kod objekata puno se može učiniti i kod vozila. Činjenica je da vozila sa instaliranim folijama mogu imati i do 3% manju potrošnju goriva.

 

Kako bi dali naš doprinos očuvanju okoliša kroz smanjenu emisiju štetnih plinova odlučili smo svim auto udrugama i klubovima ponuditi 30-50% popusta na instalaciju zaštitnih folija.

 

(Popust od 50% mogu ostvariti svi aktivni članovi klubova koji se identificiraju članskom iskaznicom matičnog kluba, a za one koji to još nisu ili su samo posjetitelji foruma klubova odobrava se popust od 30%.)

 

U tijeku je akcija koju provodimo pod nazivom DRIVE GREEN!

U ponudi se nalazi preko 50 vrsta folija od kojih su trenutno najpopularnije ceramic folije koje imaju 75% propuštanja vidljive svjetlosti (dakle kao i normalno auto staklo) a pružaju 99% UV zaštite i do 60% smanjuju prolaz topline.

 

Na sve folije iz naše ponude nudimo doživotno jamstvo.

 

Ovo je link na kojem je aplikacija za izračunavanje smanjenja emisije CO2 pomoću koje se može vidjeti koliko je približno moguće smanjiti emisiju štetnih plinova.

 

http://v-kool.com/cody/index.php

 

Srdačan pozdrav,

VADES FOLIJA CENTAR

 

Sisačka cesta 5

 

10020 ZAGREB

( Tel.: +385 1 6552 352 (centrala 8 linija)

 

( Tel.: +385 1 6552 196 (direktna linija)

Fax: +385 1 6552 353

 

Mob.: +385 91 456 2251

 

sasa@vades.hr

 

http://www.vades.hr

 

Ako administratori matičnih klubova koji su na našem forumu smatraju da postoji interes kod članova za navedene popuste neka ovu obavijest kopiraju i na svoje stranice.

hvala

Edited by Bagi
Link to comment
Share on other sites

cijene ovise o vozilu, zbog površine, a popust je kako je navedeno (30% bez članske iskaznice nekog kluba, samo se pozovite na mene)

jutros sam ostavio prijateljev passat karavan, a kolega s posla je naručio folije za kuću kad je vidio moje u stanu.

zovite, na gore navedene brojeve, a tu je i mobitel od gazde, pa se s njim čujte još ovaj tjedan, a idući je na g.o. pa zovite fixne brojeve

Edited by Bagi
Link to comment
Share on other sites

ti si stavljao na stan pa ćeš možda znat... stavio bi na vrata od balkona, dim 140x220 , koja bi otprilike cijena bila?

 

treba mi samo za ta vrata, u toj sobi bude vruće jker je okrenuta k jugu i mala, inače u drugim prostorijama kamena vuna od 10cm u fasadi odrađuje svoj posao

Link to comment
Share on other sites

Nazoveš i pitaš, očito su svi na godišnjem/terenu.

Ali s druge strane znam da se dosta "forumske" ekipe nezna izraziti preko telefona već samo tipkovnice pa me ne čudi.

 

Inače sve najbolje o Vadesu, svaki auto su mi odradili nevjerovatno precizno i korektno.

Link to comment
Share on other sites

zasto nema cjenika u oglasu?

 

@Traktor: mislim da ima toliko toga da bi zbilja bilo previše kopirati cijene i asortiman...nekako je previše toga.

Nemojte da vam je tako teško dignuti slušalicu jer kad se sjetim koliko sam 2002. plaćao folije za VW polo i ovo sada, razlika je zaista ogromna.

Što se tiče objekata, ja sam lijepo otišao tamo i kupio sebi najskuplju foliju na tržištu (140,00 kn + PDV /m^2, a obzirom da znam postavljati folije, montažu sam odradio sam).

Naravno da postoje i jeftinije, mislim da je cijena od 70,00 kn + PDV po kvadratu.

Popust vrijedi za sve vrste folija, a ja sam tamo radio svoja tri auta i nemam nikakvu zamjerku.

Ako je nekome teško bez auta nudi se i zamjenski smart fortwo, dok je vaš na ugradnji.

Edited by Bagi
Link to comment
Share on other sites

Bez uvrijede, ali ovo nije oglas, a ne vidim da su ostali serviseri i trgovci uploadali cijene svojih artikala tamo gdje se nude popusti za forum.

Ako je ovo protivno pravilima, ja se svima ispričavam, neka se pobriše i amen. Ne znam šta se uopće petljam...bila je samo dobra namjera da pružim informaciju za one kojima će značiti.

Ja sam na moru, i nemam net-a...eto, još jednom isprike, i nemojte mene zvati za popust.

Link to comment
Share on other sites

Bez uvrijede, ali ovo nije oglas, a ne vidim da su ostali serviseri i trgovci uploadali cijene svojih artikala tamo gdje se nude popusti za forum.

Ako je ovo protivno pravilima, ja se svima ispričavam, neka se pobriše i amen. Ne znam šta se uopće petljam...bila je samo dobra namjera da pružim informaciju za one kojima će značiti.

Ja sam na moru, i nemam net-a...eto, još jednom isprike, i nemojte mene zvati za popust.

 

:thumbsup:

Ne znam zašto ljudi ne mogu shvatiti da za neke stvari cijene ovise o mnogo faktora, tako da je relativno iznositi bilo kakve ponude.

Koga zanima ova usluga neće mu biti problem nazvati i pitati koliko bi ga ispalo sa popustom ili bez...

Napraviš dobro djelo i onda te još ljudi popljuju radi toga :no2:

Kao što si rekao, ako nekome smeta neka slobodno pobriše ;)

Link to comment
Share on other sites

Nazoveš i pitaš, očito su svi na godišnjem/terenu.

Ali s druge strane znam da se dosta "forumske" ekipe nezna izraziti preko telefona već samo tipkovnice pa me ne čudi.

 

Inače sve najbolje o Vadesu, svaki auto su mi odradili nevjerovatno precizno i korektno.

 

Ne znam na kog si mislio ovo glede izrazavanja, ali nadam se da na mene nisi...

 

Sto se tice godisnjeg/terena, lakse im je provjeriti mail kad im pase nego javiti se na mobitel u trenutku kad ih netko zove, a kad im mozda ne pase... 5 dana je i vise nego dovoljno, a i ne znam kako bi onda mogli odraditi posao...

 

Ne sumnjam da su svoj posao odradili korektno i cijenim tvoje pozitivno iskustvo, ja sam samo napomenuo ovdje svoje...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...