Jump to content

Težak udes Masse na Hungaroringu


Cali

Recommended Posts

bilo je na telki prije sat dva, pusten je iz bolnice, odsetao dapace.

 

Ili je stara snimka ili je to bio njegov brat...:thumbsup:

 

Čovjek je bio na operaciji. Navodno je i u helikopteru progutao jezik pa mu je rađena traheotomija... Ima jači potres mozga, puknutu lubanju i posjekotinu iznad lijevog oka... Ozljede su životno opasne, ali zasad je stabilno... Izazvana mu je lagana koma... Više vijesti ćemo čuti ujutro...

 

http://www.centredaily.com/sports/motorsports/story/1417403.html

 

Sutra će voziti samo Kimi jer je pravilo da se zamjenski (testni) vozač mora prijaviti prije kvalifikacija... jest da postoji način da Ferrari ubaci drugog vozača, ali navodno to neće učiniti i trebali bi startati samo sa jednim bolidom... A možda nas i iznenade...

 

Hm, bit će dobro ako ćemo ga viditi za nešto manje od mjesec dana na sljedećoj utrci u Valenciji, mada sumnjam... tu je i oko, glava, psiha...:unsure:

 

http://www.youtube.com/watch?v=3hfr29J4Xpo&eurl=http%3A%2F%2Fforum%2Ef1%2Dhr%2Ecom%2Fviewtopic%2Ephp%3Ff%3D1%26t%3D1394%26start%3D3300&feature=player_embedded

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

mislim da je proslo izmedju kacige i vizira :(

kaciga je testirana na pun kurac tlaka i temperature, i mislim da je metak iz pistolja nemoze probit... (mislim: jer je bila emisija prije prosle sezone f1 u kojoj je 30 min bilo posveceno bas kacigama, ono to je vrhunac tehnologije na zemlji - mislim njihove kacige jelte)

 

al jebeno sta se ovo pocelo desavat :(

iznad vizira je proslo

velika sreca centimetar nize i nebi bio ziv nadam se da ce bit sve ok:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Nisam vidio dali je netko već primjetio ali slia na vrat mu je bila 5G prilikom udara u gume.:unsure:

 

U head to head sudarima je trenutna sila 20 G

Ovdje prije da je bilo 15 G zbog amortizacije guma..

Link to comment
Share on other sites

Nisam vidio dali je netko već primjetio ali slia na vrat mu je bila 5G prilikom udara u gume.:unsure:

 

svako kocenje je 4,5G , ovo je puno vise

 

a s 200km/h-0 lako izracunas, samo si uzmes put od 1-1,5m koliko je usao u gume

Link to comment
Share on other sites

svako kocenje je 4,5G , ovo je puno vise

 

a s 200km/h-0 lako izracunas, samo si uzmes put od 1-1,5m koliko je usao u gume

 

4.5g usporenje prilikom kočenja? Nisi li pogriješio? To bi bio put kočenja od 8.8 m sa 100 km/h:unsure:

Link to comment
Share on other sites

nekom se da i racunati, bravo :thumbsup:

 

ne znam jesi kad gledao F1 u akciji, ali kocenje je nesto najfascinantnije na tim bolidima

 

sa 100km/h ne mozes ostvariti toliki downforce da bi zakocio s 4,5G, ali s 250 ide bez problema

 

i rijetki su zavoji koje F1 vozi ispod 80km/h

Link to comment
Share on other sites

4.5g usporenje prilikom kočenja? Nisi li pogriješio? To bi bio put kočenja od 8.8 m sa 100 km/h:unsure:

 

 

 

Evo ti filmic pa vidi razliku u kocenje

 

Kad sam ih gledo uzivo sa negdje stotke kad stisne kocnicu izgleda ko da ga je zid zaustavio.

 

Massi sve najbolje i da se sto prije oporavi :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

nekom se da i racunati, bravo :thumbsup:

 

ne znam jesi kad gledao F1 u akciji, ali kocenje je nesto najfascinantnije na tim bolidima

 

sa 100km/h ne mozes ostvariti toliki downforce da bi zakocio s 4,5G, ali s 250 ide bez problema

 

i rijetki su zavoji koje F1 vozi ispod 80km/h

 

Downforce is the key :thumbsup: Nisam razmišljao da formula uglavnom vozi brže nego što moj auto ide:dance3vs1:

Link to comment
Share on other sites

Govorili su jučer u studio F1 da su proračunali kako je sila kojom je opruga (800 grama težine) pri brzini od 250 kmh ( tada nisu znali točnu brzinu u trenutku udarca, kasnije se govorilo o oko 275) udarila Massu iznosila cca 500 kg!

 

Nek si ide zapalit svijeću na kamenita vrata.

Link to comment
Share on other sites

nije to zapalit svjecu nego je to moderna F1!

hans, plus kaciga koja je napravljena ko da se s njom ide u svemir plus ovo plus ono je dovelo do toga da je prezivio !

 

al svakako, ljudi su ginuli i zbog manjih pizdarija, nek se on samo oporavi za ostalo je lako

Link to comment
Share on other sites

To prenose sve novine, čak i one najuglednije vezane uz F1. Doduše to su puka nagađanja, pokrenuta nakon što se Massin liječnik odbio očitovati o tome hoće li Massa moći normalno gledati lijevim okom. U slučaju da ne, to je za F1 ipak preveliki hendikep.

 

BTW, danas je Stefano Dominiceli podgrijao atmosferu, kada je rekao da bi bilo glupo odmah reći da ili ne na pitanje hoće li Massu zamijeniti Schumacher. Naravno da je prioritet Massin oporavak, no izgledno je da se neće oporaviti do sljedeće trke. A Schumy je baš Massin mentor tak da... Tu postoji mogućnost iako ju je sam Schumy dosad odbacivao.

 

Isto tako, čudi me da dosad nikom nije palo na pamet da bi Massu mogao zamjeniti Alonso. Poklopilo se da je zbog kazne on slobodan sljedeću trku (naime kažnjen je Renault a ne Alonso i Piquet), a Ferrari se ionako zanima za njega ako Raikkonen ode, tako da bi ovo bila izvrsna prilika za svojevrsnu probu za sljedeću sezonu.

Link to comment
Share on other sites

mrzio sam tog malca alonsa jer je stvarno supak = citaj ima srece za popizdit,

no isto tako nemogu se otet dojumu da je trenutno najnabrijaniji, najzeljnij pobjeda i odaje dojam da je trenutno najbolji na stazi.

 

Al isto tako cisto sumljam u ishod alonso u ferariju jer to je cista spijunaza, alonso ce pokupit 5 detalja sa ferarija i dat renaultu u borbi za bodove - citaj ferari popusio.

 

mislim da nema sanse ovaj ishod

 

sumi, sumi je za penziju nakon 3 god stanke ko da nikad nije ni vozio f1 u 3 god se toliko toga promjenilo da bi trebao trenirat mjesec dana da se usalta u bolid...

 

nevjerujem,,,,

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...