Jump to content

SLUŽBENO: Schumacher se vraća da zamijeni Massu!!!


msporis

Recommended Posts

  • Replies 123
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Malo smirite srasti. Kuljiko Sumi nije vozio ferkana?? Mislite da cim sjeda u bolid i odmah dobije pobjedu?? Pa koliko vidim dvije sezone nije prakticni vozio , drugacija pravila i nema elektronike. Meni ce biti jako zanimlljvo kako ce u zavoje ici bez poznate elektronike.. u pocetku svi su izvrtali u zavoju. Kupit cu dosta kokica i dobro pivo Tomislav pa uzivati kako Sumi vozi ko njub. :D

Posted via Mobile Device

Link to comment
Share on other sites

kartingaš?

prijatelju to se ne zaoravlja isto ko ni vozenje bicikle ili plivanje ;)

 

mislim da ce uhvatit ruku nakon desetak krugova ;)

 

jiiiiihaaaaaaaa :D

 

 

p.s.

premda totalno ima logige to sta pricas, al pusti da nas ponese euforija :)

Link to comment
Share on other sites

kod njega me fascinira to sta se jednako veselija 110 pobjedi i onoj prvoj, i to nije sakriva,

a borbenost koju je pokaziva i kad je ferari bio na dnu... e zato ima moj respekt, a ne danas ovi malci, imaju par miljona godisnje i isti kurac dodje drugi ili 7 na racun ce na kraju godine ukapat par miljuna ...

 

pruziti ce debelo vise od svih klinaca jel ce terati Ferrari da radi u pravom smjeru

 

pravi istinski pravi vozac je onaj koji zna osjecat kako ide bolid, koji se s bolidom stopi, i onda inzenjeru zna rec sta treba popravit i u kojem djelu staze da bi dobio jos desetinku dvje ;)

e to je nesto sta stari svabo definitivno ima, i to je ono cime je on iz svog ferkana izvlacija 101%

 

još da se vrate ross brawn i jean todt i eto ferrarija u borbi za naslov :D

 

Potpis na gore navedeno :thumbsup:

 

 

Hebo me pas ako neću ići gledati F1 ako se Schumi opet vrati, nisam si nikada oprostio što nisam otišao na jednu utrku kada je vozio...

 

Nije ni toliko bitno koji će biti, za ovo treba imati muda jer se IMHO povukao dok je bio na vrhu (ili barem stepenicu do vrha :D). Nadam se da neće završiti kao Mr.Air u svojoj povratničkoj sezoni. :thumbsup::notworthy:

Link to comment
Share on other sites

To će bit jako zanimljivo,,,:naughty:

Majstor uvjek ostaje majstor...shumi :dance3vs1::dance3vs1:

Još da nam je vratit SENNU :notworthy:

To bi bilo tooooo :cheer: :cheer: :cheer:

Edited by striko
Link to comment
Share on other sites

To će bit jako zanimljivo,,,:naughty:

Majstor uvjek ostaje majstor...shumi :dance3vs1::dance3vs1:

Još da nam je vratit SENU :notworthy:

To bi bilo tooooo :cheer: :cheer: :cheer:

 

Bilo bi idealno: Senna, Prost, Schumi, Haki i staviti "malog" Rossija kao teammatea Schumiu...4 show. :cool::rofl:

Link to comment
Share on other sites

Malo smirite srasti. Kuljiko Sumi nije vozio ferkana?? Mislite da cim sjeda u bolid i odmah dobije pobjedu?? Pa koliko vidim dvije sezone nije prakticni vozio , drugacija pravila i nema elektronike. Meni ce biti jako zanimlljvo kako ce u zavoje ici bez poznate elektronike.. u pocetku svi su izvrtali u zavoju. Kupit cu dosta kokica i dobro pivo Tomislav pa uzivati kako Sumi vozi ko njub. :D

Posted via Mobile Device

 

a tek kuljiko ga je voziooooooooooooo :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Potpis na gore navedeno :thumbsup:

 

 

Hebo me pas ako neću ići gledati F1 ako se Schumi opet vrati, nisam si nikada oprostio što nisam otišao na jednu utrku kada je vozio...

 

Nije ni toliko bitno koji će biti, za ovo treba imati muda jer se IMHO povukao dok je bio na vrhu (ili barem stepenicu do vrha :D). Nadam se da neće završiti kao Mr.Air u svojoj povratničkoj sezoni. :thumbsup::notworthy:

 

daj sta pricas frajer je zabijao 30 po utakmici i pokazivao malcima kako se igra kosarka...

to sta je tim gubio, e to je drugi par postola :)

 

oce rec, sumi potare sve na stazi i onda mu otpadne guma ko alonsu :D

Link to comment
Share on other sites

Teško da će pružit išta više od Kimija ili ostalih, ali svakako će biti zanimljivo :thumbsup:

Samo da ne bude kasnije "što je meni ovo trebalo" :)

 

Drug, pa on dolazi pokazat ovom retardinju od Kimija kak se vozi formula haha

Link to comment
Share on other sites

Jedini je problem što će mu falit genijalci poput Jeana i Rossa... ;) Vjerojatno će ga sad preuzeti Chris Dyer... a Smedley, će morati tepati nekome drugome sad kad nema Massu... Felipe baby... ili .... sunshine...:rofl:

 

Što se tiče samog privikavanja na novi bolid mislim da mu neće biti veći problem... dovoljan je mu je samo petak :naughty:... ako je mogao početnik Alguersuari onda može i "kajzer"... :D

 

U svakom slučaju gledanost Formule 1 će porasti za trostruko u odnosu na sad... :lol:

Edited by Don-0007
Link to comment
Share on other sites

koliko mi je drago zbog ove vijesti, toliko mi je i žao jel se morala dogodit nesreća massi da bi do ovoga došlo.

 

do zadnje utrke prošle sezone mi je taj massa bio bez veze, al mi je postao drag nakon onakve nesreće i vidjelo se da se trudi koliko može, a kimia boli racku za sve.

 

nadao sam se da će kimi otić iz ferraria i da bi se schumi vratio na njegovo mjesto, al nema veze, jedva čekam iduću utrku

Link to comment
Share on other sites

Mene iskreno interesira koliko ljudi misli da Schumacher nikada nije sjeo u ovaj bolid? Pa po nekim pricama i dalje ima jednu od glavnih uloga u razvoju bolida, stalno je u nekakvim utrkama sto se Ferraria tice, uvijek je u toku. A ovaj dio sto se tice elektronike, o cemu mi pricamo? Covjek koji je prakticki jedan od najboljih vozaca po kisi ce imati problema bez elektronike po suhoj stazi? Nebi se bas kladio na to, no dobro :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...