Jump to content

Žaruljice


Recommended Posts

Ne znam gdje da ovo stavim pa evo tu ću pitat. Danas sam stavio neke qrčeve žaruljice za osvjetljenje tablice i duže mi je trebalo da otšarafim 4 šarafa nego što su te žaruljice radile :censored:

Pa me zanima gdje kupiti te cjevaste žaruljice za osvjetljenje tablice, a da svijetle što bijelije jel ove serijske su katastrofa, a ne da mi se baš eksperimentirati sa žaruljicama i 100 puta šarafati te šarafe koji jedva idu dolje :D

Link to comment
Share on other sites

jel ima ko tu s foruma za prodat ili zna di mogu kupit one LED zaruljice koje idu umjesto sulfitnih za osvjetljenje unutrašnjosti?

 

vake? :D

intn.jpg

 

iste su kao i za tablicu, u bocne ide W5W, a u sredini kao i za tablice festoon 42mm

Link to comment
Share on other sites

Evo stavio ja danas te philipsove i žute su da žutije ne mogu bit :censored:

I još mi ne pašu jel su za pola milimetra premale, a ko za qrac izgubio sam jednu serijsku :doh:

I obiđem pola yebenog grada u potrazi za žaruljicama da pašu i nigdje nisam uspio ništa naći. Poludio sam :glare:

 

Ali palo mi je na pamet one žaruljice na novim bmw-ima. One su full bijele. Zna li tko kako to izgleda? Možda se i zaletim sutra do tomića pogledati

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...