Jump to content

Rucna Autopraona


Recommended Posts

Uh kak su te uzeliiii looolll!

Predpostavljam da nije bio gazda:rofl::rofl::rofl: jer kad je gazda tam,svaki put kada oni završe auto on ga pregledava i ak neš ne valja djeli čuške...bar je tak kod mene bilo:thumbsup: idem baš sutra tam!

Tak je. Gazda je picajzla, a ostali zaposleni znaju fušati

Link to comment
Share on other sites

Black Pearl na Zagrebačkoj

 

&

 

 

Autopraonica Carrera, Novi zagreb, Sloboština,dakle kada se ide iz smjera grada prema V. Gorici (starom goričkom) onda taman prije penjanja na nadvožnjak skrene se lijevo ( Hondin centar AC Integra) i nakon 100m sa lijeve strane... odmah kuća nakon Noćnog kluba MOMO :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Virovitica industrijska zona, na kruznom toku u Radicevoj desno, mozda i najbolja samoposluzna praona u HR, kemijsko na zetone, ventilacija na zetone, tepisi na zetone i jos brdo svega, radi cijelu noc jos i svira muzika, veliki parking i tako dalje...

 

Gdje ima u Karlovcu neka dobra ?

Link to comment
Share on other sites

Virovitica industrijska zona, na kruznom toku u Radicevoj desno, mozda i najbolja samoposluzna praona u HR, kemijsko na zetone, ventilacija na zetone, tepisi na zetone i jos brdo svega, radi cijelu noc jos i svira muzika, veliki parking i tako dalje...

 

Gdje ima u Karlovcu neka dobra ?

Definitivno najbolja koju sam ja do sad probao.. Kad god sam u virovitici idem tamo prati auto :D

Link to comment
Share on other sites

Definitivno najbolja koju sam ja do sad probao.. Kad god sam u virovitici idem tamo prati auto :D

 

 

Da i evo da napomenem jer sam sad tek vidio ovaj bickov kiseliš, pa da ne ispadne da je samo samoposluzna tamo je uvijek netko tko opere auto onom kom se neda tako da je ovo oboje... :)

Link to comment
Share on other sites

Gdje ima u Karlovcu neka dobra ?

 

Meni je u Karlovcu najbolja ona na Ilovcu, ako dolazis starom cestom iz Zagreba na desnoj strani je prije benzinske od Petrola i skretanja desno za brzu cestu, ne mozes fulat. Ako dolazis autoputom iz Zagreba prodjes naplatne, skreces desno, prodjes benzinsku od Petrola i nakon nekih 300 metara na lijevoj strani je autopraonica.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

najvece pohvale ikad...kad se ide od svetica,prema ininoj benz u dubravi,semafor kod one name ili sta je vec,di se skrece lijevo gore,jos kojih 20 m prema benzinskoj i mala ulica desno se skrece,prva nakon krizanja,i odmah s ljeve strane mala praona,stvarno neznam naziv...ali meni su doslovno polizali auto.....ma cista 5-ica,felge je prao kojih pola sata, a unutrasnjost malo vise.....sve preporuke...mislim da je 70 kn komplet....

Link to comment
Share on other sites

najvece pohvale ikad...kad se ide od svetica,prema ininoj benz u dubravi,semafor kod one name ili sta je vec,di se skrece lijevo gore,jos kojih 20 m prema benzinskoj i mala ulica desno se skrece,prva nakon krizanja,i odmah s ljeve strane mala praona,stvarno neznam naziv...ali meni su doslovno polizali auto.....ma cista 5-ica,felge je prao kojih pola sata, a unutrasnjost malo vise.....sve preporuke...mislim da je 70 kn komplet....

 

U limenoj garazi jel tako ?

 

Taj kompić je bio prije odma kod pirotehnike mirnovec u toj ulici semafor prije nego tam di je sad. mislim da sam ti pricao za njega.

 

 

sve ti govori kad frajer sa kistom cisti one otvore za ventilaciju iznutra a o pranju felgi s kistom je skoro ravan meni kad ih ja doma perem

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ako je ta praonica u dubravi koja se spominje u plavoj limenoj garaži gdje su nekad bile četke za automatsko pranje onda je bezveze

 

upravo sam bio tamo, uzeli me odmah, ali auto nije ništa posebno opran, unutra ostalo malo mrvica, pedale prljave, na felgama crno u kutovima itd...

za istu cijenu je Bobo neusporedivo bolji kao i neke druge praonice za 10kn više

jedina prednost je kaj se nisam naručio nego samo došao tamo i odmah me uzeli

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Laščinska kad se popne po zajčevoj 50m s desne strane. Pranje oko 70kn, nisam do sada imo primjedbe.

 

Bijenička malo niže PMF-a, pranje 70 kn komplet nisam imo primjedbe.

 

Ova u Lašćinskoj je meni koma..to je ona di gluhonijemi peru..

 

a U Bijeničkoj je vrlo solidna iako nekad bude sitnica koje ne očiste

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Praonica u Auto Willu!

Dva dana mi je auto bio tamo i danas kad sam došo po njega pito me dečko koji pere tamo auta dal da opere i moj!

Ja reko sada kada ga dofura niš posebo kad ono :eek::eek::notworthy: auto pic,pic!

Još mi nije dao da odem iz dvorišta dok ga ne pobriše,namazane gume,ispuhana voda iz ratrovizora,oprani tepisi,usisan auto,opran motor(to neznam dal je on radio ili su ovi prije to radili),ma sveeeee dobro ajde nije mi stavio mirisno drvce al bilo je džabaleske tak ni bed!!

Naravno ručno peru auto ne sa četkama ili sl. ko neki drugi opelovi servisi:doh:!!!

Šta je najbolje lik je to sve obavio za cca. pola sata ocjena 9 od 10:thumbsup:

 

:notworthy:

Link to comment
Share on other sites

pa jesi mu ostavio barem za kavu onda :)

 

Ima na Srednjacima, skrenes u Majstora Radonje i onda druga desno, na kraju ulice, super dečki peru, ako je haldno u vani, još ti i kavu kuvaju po želji, ja i frend jednom ostali totalno začuđeni uslugom, fino sjeli unutra, popili kavu, popričali, dečki laganini auto peru, predobro.

 

i stvarno operu odlično

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Danas bio u autopraonici Grof u okrugu centra Zavrtinca (neki će znat prođe se preko rampe iza ABC interijera di su Squash Centar, Volvo Hrvatska, Print Studio, Bruketa&Žinić itd.)

 

Pranje je odlično i detaljno, još ga jednom prebrišu kad ga izvedu vanka sa mikrofibrom. Plate ti parking. Cijena za kompletno 80 kn, ja zadovoljan nakon dugo vremena.

Link to comment
Share on other sites

Danas bio u autopraonici Grof u okrugu centra Zavrtinca (neki će znat prođe se preko rampe iza ABC interijera di su Squash Centar, Volvo Hrvatska, Print Studio, Bruketa&Žinić itd.)

 

Pranje je odlično i detaljno, još ga jednom prebrišu kad ga izvedu vanka sa mikrofibrom. Plate ti parking. Cijena za kompletno 80 kn, ja zadovoljan nakon dugo vremena.

 

To mi frend drži... Stvarno odlično pere... Ima praonu i na Srednjacima...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Da dignem topic iz mrtvih..

 

Decki iz Black Pearla su se jako popravili. Od kad je nova postava,puno bolje rade.

 

Znam otic kod frenda na radnicku Con-taxo ili tako nekako. Lazo se zove. Jedini koji su uvijek oprali i sitnice neke,detalje.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...