Jump to content

Rucna Autopraona


Recommended Posts

Ma daj te debile iz starwasha bi prebio najradije. 

 

Dodem jednom i kazem,vanjsko i unutarnje ,pita on koje? Imamo za 90,120,150,200 tak nesto.. Ja reko,klasika,vanjsko i unutarnje. 
Kaze on ok,mozda ce biti 120 mozda 150-170,ovisi koliko je auto prljav. Ja reko molim? Kak to mislis? 

 

Pa da,ako je jace prljav,onda je vanjsko skuplje kao i unutarnje,jer kao,nemamo toliko vremena,tj decki gube puno vremena za pranje. 

 

Rekoh,aj ga ti operi za 90kn fino koliko inace kosta i to je to,nemoj mi komplicirat sa pranjem jebenog auta. 

 

A da ne pricam da sam im dao felge 18' prat da ih spremim za zimu pa su mi sjebali sve 4,na svih 5 krakova jer su prali iznutra licem okrenutim na pod. :doh1:

 

Kretenizam od praone na najjace.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Pekx said:

Vi bi svi jebali, a da ne udje meni se cini.

Uzmite si dvije kante, pa na samoposluznu, ako detaljno operete auto ispod pola sata - 45 min, svaka cast. :) 

 

Danas se opcenito ne cijeni rucni rad (ne mislim na onaj "rucni rad") i sve se banalizira. I onda se ekipa opcenito cudi sto nema majstora za bilo sto. Od pranja auta do vodoinstalatera. To je sve "Samo tako" za napraviti i "Ne moze to kostat puno" i "To mora biti brzo gotovo". :(

 

Edited by _DEX_
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, _DEX_ said:

 

Danas se opcenito ne cijeni rucni rad (ne mislim na onaj "rucni rad") i sve se banalizira. I onda se ekipa opcenito cudi sto nema majstora za bilo sto. Od pranja auta do vodoinstalatera. To je sve "Samo tako" za napraviti i "Ne moze to kostat puno" i "To mora biti brzo gotovo". :(

 

 

Ne cijeni se tudji rad, a svoj se dize u nebesa.

 

sCpHqFx.gif

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Pekx said:

Vi bi svi jebali, a da ne udje meni se cini.

Uzmite si dvije kante, pa na samoposluznu, ako detaljno operete auto ispod pola sata - 45 min, svaka cast. :) 

Može mi prati auto 1h - 1.5h, može mi i naplatiti 120kn kompleta pranje

Ali daj onda da to sve i opravda sa rezultatom posla. A ne da ja imam zamusanu prednju šajbu, ili zmazano ispod sica, jer ga nisu ni pomaknuli, nego samo usisali do kud mogu dosegnuti

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Može mi prati auto 1h - 1.5h, može mi i naplatiti 120kn kompleta pranje
Ali daj onda da to sve i opravda sa rezultatom posla. A ne da ja imam zamusanu prednju šajbu, ili zmazano ispod sica, jer ga nisu ni pomaknuli, nego samo usisali do kud mogu dosegnuti
To je razlog zašto si vec dugo sam perem auto, koliko god da je cijena, nikad ti auto nece bit dobro opran jer im se zuri i moraju odradit sto vise. To je tak i za 50 i za 150.
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Xman said:
43 minutes ago, tigar_87 said:
Može mi prati auto 1h - 1.5h, može mi i naplatiti 120kn kompleta pranje
Ali daj onda da to sve i opravda sa rezultatom posla. A ne da ja imam zamusanu prednju šajbu, ili zmazano ispod sica, jer ga nisu ni pomaknuli, nego samo usisali do kud mogu dosegnuti

To je razlog zašto si vec dugo sam perem auto, koliko god da je cijena, nikad ti auto nece bit dobro opran jer im se zuri i moraju odradit sto vise. To je tak i za 50 i za 150.

A baš mi se na ovoj zimi ne pere auto :D Ili recimo 1 - 2 mjesec

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pekx said:

Vi bi svi jebali, a da ne udje meni se cini.

Uzmite si dvije kante, pa na samoposluznu, ako detaljno operete auto ispod pola sata - 45 min, svaka cast. :) 

 

5 kn ispiranje - 3 min

Samponiranje sa rukavicom - 7 min

Pranje felgi: 5 min

Ispiranje 5 kn - 3 min

Brisanje: 10 min

Ide ispod pol sata bez beda :-)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pekx said:

Vi bi svi jebali, a da ne udje meni se cini.

Uzmite si dvije kante, pa na samoposluznu, ako detaljno operete auto ispod pola sata - 45 min, svaka cast. :) 

 

imam osjećaj da je i mene nekak išlo,

 

ja dok si u dvorištu izvučem svu opremu + mioniwash, spojim na vodu/struju, operem, obrišem mi treba od sat do sat i pol,

 

samo pranje traje 20 min, toliko i brisanje - 1 osoba,

 

sad računaj da je njih više,

 

dakle ako si odmah na redu 30 minuta je realno za vanjsko ili sam loooood? :D

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, tigar_87 said:

Ja još nisam naišao na poštenu ručnu autopraonu. Svaka ali baš svaka u kojoj sam bio, ili sam bio sa nekim tko je od tamo pokupio auto ima fuševa.

Ne mogu vjerovati da nema poštene autopraone kod nas

evo ti  super ideje za biznis

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...