Jump to content

Koje ulje za kočnice


Recommended Posts

imas zato Motul RBF600 i RBF660

 

 

uff odličan i bez zamjerki. :punk:

 

jedna opaska. može se nabaviti i u Maksimiru di se prodaju motori između kraša i dinama. :naughty:

 

koliko vidim sve se više širi prodaja Motula. :cice:

Link to comment
Share on other sites

Ma znam, vozim vec neko vrijeme taj ATE, na slijedecoj izmjeni mozda probam nesto drugo mada je ATE sasvim u redu.

 

:thumbsup: Ni meni ne treba taj Motul, najvjerojatnije bi mi bio dovoljan Ferodo 5.1, ali nije nesto posebno skupo, oko 100 kn pola litre, pa sam ga stavio

 

uff odličan i bez zamjerki. :punk:

 

jedna opaska. može se nabaviti i u Maksimiru di se prodaju motori između kraša i dinama. :naughty:

 

koliko vidim sve se više širi prodaja Motula. :cice:

 

:thumbsup:

 

ima sad Motula svuda, ja bi bio sretan da malo smanje cijenu 300V programa... :)

Link to comment
Share on other sites

ima sad Motula svuda, ja bi bio sretan da malo smanje cijenu 300V programa... :)

 

Ma, ima vraga, ja bio u Valtecu (generalnom zastupniku za Motul) da mi prodaju karton V300 i nisu imali, a meni to jutro bio dogovor za izmjenu ulja...na kraju morao staviti Elf...:doh:

Čak su mi pokušali izaći u susret i "povući" iz skladišta u Splitu, ali bi morao čekati 3 dana, a bio je taman 29.12. nije mi se dalo čekati sa izmjenom.

 

Ne bih ništa rekao da nisam njihov najjači distributer za Valvoline u Samoboru.

 

P.S. U pripremi sam imao 6L Castrol EDGE Sport 10W60...ali ipak sam ostao na 5W40, barem do proljeća zbog "gustoće" ulja po ovakvim temperaturama...ionako mijenjam ulje u posljednje vrijeme na svakih 5kkm...:D

Link to comment
Share on other sites

Ma, ima vraga, ja bio u Valtecu (generalnom zastupniku za Motul) da mi prodaju karton V300 i nisu imali, a meni to jutro bio dogovor za izmjenu ulja...na kraju morao staviti Elf...:doh:

Čak su mi pokušali izaći u susret i "povući" iz skladišta u Splitu, ali bi morao čekati 3 dana, a bio je taman 29.12. nije mi se dalo čekati sa izmjenom.

 

Ne bih ništa rekao da nisam njihov najjači distributer za Valvoline u Samoboru.

 

P.S. U pripremi sam imao 6L Castrol EDGE Sport 10W60...ali ipak sam ostao na 5W40, barem do proljeća zbog "gustoće" ulja po ovakvim temperaturama...ionako mijenjam ulje u posljednje vrijeme na svakih 5kkm...:D

 

Tehnolube je glavni za Motul u HR, ja pak u Karlovcu kupim, obicno imaju sve kaj mi treba...

Link to comment
Share on other sites

bolje 2 put mjenjat jeftinije nego kupovat takve perverzije

 

 

Pa to je i moje misljenje zato ga i nisam nikad kupio, no mozda jednom cisto da ga isprobam jer me bas zanima koliko moze bit bolje za tu razliku u cijeni...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...