Jump to content

Moja svakodnevnica


Recommended Posts

  • Replies 794
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Koliko ti je čišćenje kožnih sijedala i kakva sredstva uopće koristiš da se očisti zmazanoća iz pora.(koža je sive boje pa se dosta vidi)

 

Trebam vidjet siceve da bi rekao točnu cijenu

Koristim više proizvoda E1,Insta Finish...

Link to comment
Share on other sites

Danas radio kemijsko na Arosi,došo dečko čak iz Čakovca zbog mene pa pošto je bio samo s jednim autom odfuram ga ja do Črnomerca,kaže da hoće malo prošetat po gradu i evo sada ga pokupim ponovo na Črnomercu i idemo prema praoni,kad me pederčine na Bologni uslikaju,2 put u mjesec dana pun mi ih je k.... više!!!

Link to comment
Share on other sites

Koliko košta da mi tepihe kemijsko očistiš i da li to radiš uopće?[/QUO

To radim u kompletu s kemijskim

 

Ako hoćeš samo tepihe to ti je 70kn a komplet pranje ti je gratis:thumbsup:

 

:cheer:

 

Vidimo se onda jedan dan kad krene lijepše vrijeme jer nema smisla da radim neko "kompletno" pranje ak sutra padne kiša opet. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

 

:cheer:

 

Vidimo se onda jedan dan kad krene lijepše vrijeme jer nema smisla da radim neko "kompletno" pranje ak sutra padne kiša opet. :thumbsup:

 

 

Ok!!!

 

Na fecebook-u sam napravio grupu Autopraona svig pa ako netko želi slobodno se pridruži!!!

Link to comment
Share on other sites

Prvo, nije Bleck nego Black pearl.

 

A drugo, oni tamo "kemijski" peru siceve sa miniwashem.. :doh:

 

 

Rene je pito koliko košta pranje tepiha ja sam naveo da je u Bleck perlu ta usluga 50kn kakve veze ima sada kako oni peru siceve:doh:

Iako ne peru sa miniwashem siceve al ajde....:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Bio danas kolega Mrgud sa svojim autom kod mene,skidao sam mu ljepilo od naljepnica koje su bile po cijelom autu te napravio kemijsko poda u kabini.

 

Najviše me se dojmio zvuk auta,mislim da su mi svi susjedi j.... sve po spisku dok sam ga par puta morao micat po dvorištu .

 

dsc05252.jpg

dsc05259f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...