Jump to content

Moja svakodnevnica


Recommended Posts

  • Replies 794
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

pa kad ti je bio TM-ac ? zato mene nisi mogao ugurati u raspored. e miciku mu....kak smo se dogovorili, probaj naci mjesta ovaj tjedan poslje 5 (ali samo ako nece biti kise)

 

Može,samo nazovi par dana prije da ti rezerviram termin pa čemo sredit Leona ili novu pilu

Link to comment
Share on other sites

Može,samo nazovi par dana prije da ti rezerviram termin pa čemo sredit Leona ili novu pilu

 

Arosu striko, Arosu! moras da ju hemijski ocistis malo iznutras. sve sam povadio tak da neces imati previse muke sa skrivenim djelovima

Link to comment
Share on other sites

Arosu striko, Arosu! moras da ju hemijski ocistis malo iznutras. sve sam povadio tak da neces imati previse muke sa skrivenim djelovima

Nje se nisam ni sjetio,može,može!!! Bumo je malo podaprali!!!:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

ja ne znam kaj je svig mi stavio na auto...ali je vec 4 dana iz vana cist...:D cak je mrvicu i popadala kisa po njemu prekjucer, i evo danas na suncu vise nego zadovoljavajuce...:D :cheer:

 

( hint: crni mi je auto, pa se zato divim ak mi ostane cist nakon 2 dana max, a pogotovo ak imalo kise padne na njega :lol: )

Link to comment
Share on other sites

E lepi koja je na kraju razlika izmedju rucnog i strojnog polirkanja??

 

Dođi jedan dan do mene pa ču ti pokazat na licu mjesta,glavna razlika ti je u brzini kojom se sve to odvija,st. poliranje ti se radi na nekih 1000-2000 u min.

samim time postiže se bolja korekcija laka što kod ručnog poliranja nije moguće pogotovo uklonit neke ozbiljnije defekture npr swirle,dublje ogrebotine

Link to comment
Share on other sites

Saša, nemoj kaj zameriti :cool: ali moram te još jednom pohvaliti i ovdje. Ali da se ne ponavljam ko papiga samo ću ti reći da si ovako, solo, stvarno optimalan i najbolji. Uzmeš vremena koliko trebaš, znaš, motiviran si i napraviš posao kako spada. Ako ćeš se širiti i uzeti još nekoga... neka to bude tvoj klon :lol: inače može biti samo lošije. Ići ćeš na masovnost, a najvjerojatnije će pasti kvaliteta. Možda ne puno, ali sada tako dobro radiš da će se to sigurno osjetiti.

 

Ajde neću te više hvaliti već sam sam sebi odvratan. :yucky:

 

:D

 

Moraš mi reći koji je to sprej za kokpit, izvrstan miris kože. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...