Jump to content

GPS kinez za A3


Mario_S3

Recommended Posts

Jee, sad sam hepi ko malo dijete, napravili su OEM look kineza za A3 :lol:

 

Superi izgleda, sve ima što srce poželi ali me zanima kakav je zvuk na tim uređajima ? Jel se može mjeriti sa serijskim Concert radiom npr ? Vidim da vas ima dosta kineze u VAGovim pa možete reći iz prve ruke :)

 

Ovo je uređaj:

 

annonceA3ENGA.jpg

 

http://cgi.ebay.com/Car-DVD-Player-Ipod-SWC-BT-DVB-T-TMC-GPS-for-Audi-A3_W0QQitemZ280419556647QQcmdZViewItemQQptZAU_Car_Parts_Accessories?hash=item414a4edd27

 

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Car-DVD-Player-with-GPS-Ipod-SWC-BT-RDS-for-Audi-A3_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem3efa10bd17QQitemZ270483373335QQptZCarQ5fAudioQ5fVideo

 

http://cgi.ebay.com/GPS-DVD-BLUETOOTH-TV-AM-FM-FOR-AUDI-A3-2003-2009_W0QQitemZ310167806329QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item4837712179

 

 

DVB-T,ISDB-T and ASTC Digital TV OptionalSD card with Map included 7.0” TFT INDASH TWO DIN SPECIAL AUDI A32 Din 7" DVD player with Touchscreen, TV, RDS, Bluetooth, GPS, steering wheel control,SD,USB,OfficeBrand Name : OEMPRODUCT DESCRIPTION:Deck:FORYOULCD Panel:Panasonic NEW PANELLaser:Sharp116:9 high definition ,7.0 inch TFT LCD double din car DVD player with touchscreen2Built-in Bluetooth for hand free(Coming Tel No. dispaly function & Call out directly by touch screen)3SD card slot, USB port support mp3, mp4, Divx, WM etc4Compatible with mp4/mp3/DVD/VCD/CD/CD-R/Divx/CD-Rw etc5with excellent mechanical anti-vibration and electronic shock protection.6 3D interface make opreation to easy7 Real time clock function8 One channel video input,two channel video output; one channel audio input, Four channel audio output9RDS receiver function10Dual zone function(Listen Radio/CD,DVD while watching GPS image)1130 preset radio stations12Multi-function OSD menu13Small blue light available on the button of the panel14Radar detection and rearview mirror both available15Built-in GPS navigation system16Steering wheel control function for AUDI17IPOD Control18Built-in TV tuner19Integrated office system based on Windows CE, support Word Excel PDF PowerPoint20 Processor: Adopt SAMSUNG High performance processor S3C2440, Max.main frequency 400MHZ.EMS Memory :64MB SDRAMStorage device: 128MB NAND FLASH,Support SD/MMC Card.Operation system: Win CE net 5.0

 

Edited by Mario_S3
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Ma bježi od toga, kada si već toliko love utukao u auto, onda si uzmi ili rabljeni original ili neki aftermarket novi!

 

Ma fora je da mi se original ne sviđa jer:

 

- nema touchscreen

- ne čita mp3 dvd nego treba imat cd changer sastrane, čita muziku samo sa SD kartica

- nema BT nego još i to treba uzet zasebno (kufatec 250€)

- nabigavija je šugava serijska a ja imam već sve živo i mrtvo za IGO, samo ubacim na karticu i radilo bi na ovom kinezu

 

itd...

 

5_2.JPG

Edited by Mario_S3
Link to comment
Share on other sites

ja bih uzeo original...mada stvarno nema nikakvih funkcija;) ko ni vw mfd2dvd

 

dobro znam kako izgledaju audi radio navigacije(tipke,kotacici, kvaliteta) i sve te imitacije replike su nula naspram toga.

 

i ne bi me cudilo da nakon par godina plastika na tim kinezima posivi izblijedi pa bude nijansa u odnosu na original interijer

Edited by mariotdi
Link to comment
Share on other sites

pa znam da nije, ni ne treba biti, bitno da izgleda OEM i da ima sve živo. Uređaj izgleda skoro isto kao moj radio, samo što ovo ima puno veći ekran, dakle radili su kopiju concert radia ali da je 16:9 i sve živo ... mene samo zanima kakav je zvuk na tome, jel puca kad se mijenja pjesma itd.

 

2 mariotdi> da to i mene muči, kolko je to dugotrajno.

 

Evo ovi imaju sve moguće uređaje i dobre cijene pa ko hoće:

 

http://www.cardvdsupply.com/7-inch-2-din-car-dvd-special-for-audi-a3-with-rds-usb-ipod-dual-zone-dvbt-gps-game-tmc-office-function-au-901-a3-1.html

Edited by Mario_S3
Link to comment
Share on other sites

Ako hočeš nešto kvalitetno onda malo pričekaj jer Zenec izbacuje uskoro model multimedije i za A3.

http://www.zenec.com/index.php?id=294&L=0

Osobno bi radije išao na orginal RNS-E,jako dobar uređaj sa kartama koje podržavaju i HR,jedino mu nadogradnja (bluetooth,TV,DVD) nešto skuplja,ali zato sve radi savršeno,sve je odlično prilagođeno upotrebi u vožnji,zaboravi fensi-šmensi touchscreenove jer su skroz nepraktični u vožnji.

Inače kako to da si uopče uzeo S3 bez RNS-E ?

Edited by DarioV
Link to comment
Share on other sites

Zenec to izbacuje već 2 godine, svakih pol godine odgode za još pol godine datum prodavanja tog uređaja ! Sjećam se kad je bilo napisano da će biti gotov u 4. četvrtini 2008, a pogle kaj sad piše :)

 

Zenec je isto kinez, za njega sam čuo da puca zvuk na prebacivanju pjesama a to se pogotovo čuje na pojačalu. Ne znam kakvi su sad ovi novi modeli.

 

Nisam uzeo RNSe jer je auto bio ovakav a nebi svejedno uzeo i dao 4000€ za radio koji ne zadovoljava moje kriterije

Link to comment
Share on other sites

meni je poprilicno ruzan.. s ovim izbocenim tipkama.. ovo unutar kutije ti je na 90% kineza identicno..

 

ako zelis imat sve to u jednom uredjaju za te novce.. uzimaj.. jest da bi bilo dobro uzet a u HR pa imat bar kakvu takvu garanciju.. al dat lovu za original MFD koji pola toga ne moze.. ne znam.. ja ne bi.. ja sam uzeo preko ebaya od audiosources.. dvd, divx, tv, navi (igo, garmin, tom tom itd), parking kamera, BT, touchscreen... ja sam zadovoljan.. nisam neki pacijent za hi fi.. glavno da radi i svira... sigurno je da alpine ima kvalitetniji zvuk nego ovo..

Link to comment
Share on other sites

meni je poprilicno ruzan.. s ovim izbocenim tipkama.. ovo unutar kutije ti je na 90% kineza identicno..

 

ako zelis imat sve to u jednom uredjaju za te novce.. uzimaj.. jest da bi bilo dobro uzet a u HR pa imat bar kakvu takvu garanciju.. al dat lovu za original MFD koji pola toga ne moze.. ne znam.. ja ne bi.. ja sam uzeo preko ebaya od audiosources.. dvd, divx, tv, navi (igo, garmin, tom tom itd), parking kamera, BT, touchscreen... ja sam zadovoljan.. nisam neki pacijent za hi fi.. glavno da radi i svira... sigurno je da alpine ima kvalitetniji zvuk nego ovo..

 

A kakav ti je zvuk u odnosu na serijski sistem ? Meni je zvuk odličan sa concertom, na najjače kad poglasnim ništa ne puca

 

2 brklja> hehe ok :)

Link to comment
Share on other sites

hmm.. pa meni ni ovaj original od audia ne izgleda bas nesto.. dosta bolje izgleda MFD3 iz VW, Skode, SEAT-a...

 

 

Mario S3> ma kazem di.. ne patim od toga... recimo da kad je tisina.. ako stavim pauzu na DVD-u.. pa pojacam dosta glasno... cuje se onaj hmm...sum.. ne krci nista.. nego znas naj neki sum.. dok slusam muziku to ne cujem...

mozda je nesto losiji prijem radio signala.. ali to ne mogu bit 100% siguran jer sam stavio onu malu FM/AM/UHF (TV) GPS OEM look antenu... koja je losija od one original stapine..

 

ma ja sam zadovoljan.. TV gledam rijetko.. hvata tu i tamo.. u voznji ne bas radi zgrada.. a i ne vidim smisao.. to je vise ono.. dok cekas zenu dok je u frizera, a nemas novinu.. pa da pogledas EZO TV, Astro Show ili TV prodaju.. :)

 

GPS radi odlicno.. iGO ide po defaultu i jos par... ja sam nasao i modificiranog win mobile garmina koji radi na win ce5.. tako da iGo koristim.. a na drugoj kartici Garmin ako ovaj zakaze.. jer je bolja kartografija.. al je ruzan za popizdit.. i lakse se I go koristi..

 

DVD osim sto mozes gledat filmove.. je odlicna stvar... sto mozes napucat mp3ica na njega i svirat.. usb stick isto... Ipod kabel.. itd.. ma brdo toga.. a sad koliko ce trajat.. ne znam.. godinu dana bez greske..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...