Jump to content

G Tech bye bye?


Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

daj nek netko proba stavit na ajfon psmtr :D

 

kaze mi , the application dynaliciouc cannot be oppened

 

evo za minut kad sebi probam to stavit al daj mi reci kako si ti to uopće pribacia na iphone

Edited by kreza
Link to comment
Share on other sites

je tko otkrio koliko je precizan gps na mobu, obican mob sa symbianom. samo me zanima npr auto realno ima 10 sek do 100 , da li ce gps izmjerit tocno 10.0 ili ce bit 10.5 itd

 

 

gle, GPS (civilni) ima točnost mjerenja 15m. mjeriti ubrzanje pomoću njega na mobitelu na nekoj cesti od (npr) sto metara je nonsens. prijeđeš sa autom cijelu cestu a GPS može izračunati da si prešao od 70 do 130m. a u istom vremenskom razdoblju.

 

kod mjerenja trajne brzine na autocesti je ipak punu pouzdaniji :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

gle, GPS (civilni) ima točnost mjerenja 15m. mjeriti ubrzanje pomoću njega na mobitelu na nekoj cesti od (npr) sto metara je nonsens. prijeđeš sa autom cijelu cestu a GPS može izračunati da si prešao od 70 do 130m. a u istom vremenskom razdoblju.

 

kod mjerenja trajne brzine na autocesti je ipak punu pouzdaniji :thumbsup:

 

5m je tocnost vec nekoliko godina. Ali je fora kada ti predes 100m gps izmjeri da si presao 100m jako tocno, jer se pogreske ponistavaju. Jedino je problem kod gps-a sto treba ima neki kvalitetniji koji moze cesce od 1s odrediti polozaj(npr oni s ebay-u za 30$ za usb mogu preko 10puta u 1s).

Link to comment
Share on other sites

evo za minut kad sebi probam to stavit al daj mi reci kako si ti to uopće pribacia na iphone

 

si uspio ?

 

sam ga bacis u itunes pod applications, i onda dolje na iphone, applicantions , sync i eto ga gore :D samo nece radit LOL

Link to comment
Share on other sites

si uspio ?

 

sam ga bacis u itunes pod applications, i onda dolje na iphone, applicantions , sync i eto ga gore :D samo nece radit LOL

 

Radi. Treba napravit sve one predkorake da se mogu instalirati crack-ane aplikacije (između ostalog, FTP-om podvalit novi installer), i prije nego instaliraš prvu crackanu aplikaciju, obavezno skinuti sa iTunes-a bilo koju "legalnu", free or pay. To je potrebno napraviti samo prvi puta.

Link to comment
Share on other sites

5m je tocnost vec nekoliko godina. Ali je fora kada ti predes 100m gps izmjeri da si presao 100m jako tocno, jer se pogreske ponistavaju. Jedino je problem kod gps-a sto treba ima neki kvalitetniji koji moze cesce od 1s odrediti polozaj(npr oni s ebay-u za 30$ za usb mogu preko 10puta u 1s).

 

zanima me koliko je tocan u slucaju kad imas program npr onaj nekakav GT, koji ima za 0-100 i 0-400 metara. da li je precizno ili moze fulat 0.2 sek ili vise...

Link to comment
Share on other sites

opisi malo postupak instaliranja?

jel ti iphone jailbreakan? šta sve kako... ajmo informacije na sunce :thumbsup::thumbsup:

Naravno da mora biti jailbreakan.

 

1. Open Cydia

2. Install “OpenSSH”

3. Connect iPhone to PC/Mac (Using WiFi)

4. Connect to the iPhone using SSH connection (WinSCP ,CyberDuck , etc) “Username: root Password: alpine”

5. Navigate to /private/var/mobile/ folder

6. Set the permission of the Applications folder to 777 (make sure reclusive is checked).

7. Stay in the /private/var/mobile/ folder.

8. Create a folder called “Documents” in the /private/var/mobile/ folder. Make sure to spell “Documents” correctly, with a capital “D”.

9. Set the permission to 777.

10. Navigate to the root level and open the /Applications folder.

11. Create a folder called “Documents” inside the /Applications folder and set permission to 777.

12. Go to <root> /System/Library/PrivateFrameworks/MobileInstallation.framework

13. Rename the file “MobileInstallation” to “MobileInstallation.bak”

14. Download this patched MobileInstallation patch for iPhone OS 2.2

15. Place the patched file into the /System/Library/PrivateFrameworks/MobileInstallation.framework folder and set the permissions 775 for the patched MobileInstallation file. If there is some type of extension (ie .dylib), then you need to remove that extension.

16. Reboot your iPhone/iPod Touch

17. Drag and drop the .ipa file you downloaded into the iTunes Application library.

18. Sync your iPhone/iPod Touch and enjoy!

 

I nakon toga kad pokušaš pokrenuti aplikaciju, javlja error :). Potrebno je skinuti preko iTunes-a barem jednu legalnu aplikaciju. Naravno, zgodnije je odabrati neku free. Nakon toga prorade sve crack-ane. Za skidanje sa iTunes-a otvorio sam account, drugačije nisam znao/mogao.

Link to comment
Share on other sites

jbg... ova mi je informacija bila od krucijalne vaznosti :D:D:D :notworthy::punk::thumbsup::rofl::rofl:

 

 

 

 

 

:doh:

U čemu je problem? Zašto ti svog još uvijek nisi jailbreakao :lol:

 

Btw. sve one priče da se nakon jailbreakanja uspori, troši bateriju 'ko američki V12 i sl. fore zaboravi. Sve radi jednako kao i prije, samo si "bogatiji" za hrpetinu aplikacija. Upravo skidam sa nekog torrent-a 5,5GB sw-a ;).

Link to comment
Share on other sites

U čemu je problem? Zašto ti svog još uvijek nisi jailbreakao :lol:

 

Btw. sve one priče da se nakon jailbreakanja uspori, troši bateriju 'ko američki V12 i sl. fore zaboravi. Sve radi jednako kao i prije, samo si "bogatiji" za hrpetinu aplikacija. Upravo skidam sa nekog torrent-a 5,5GB sw-a ;).

 

trenutno nemam vremena zajebavat se s tim... :huh:

kad uvatim vrimena onda cu potrazit nekoga tko ima vremena zajebavat se s dotičnim :rofl::rofl::rofl:

Link to comment
Share on other sites

ajme majko :D

 

slozio ovako

 

ot work correctly!

 

1. Open Cydia

2. Add this source: http://cydia.hackulo.us

3. Still in Cydia, install “Installous”

4. Still in Cydia, install “OpenSSH”

5. Quit Cydia

6. Reboot iPhone

7. Connect iPhone to PC/Mac (Using WiFi)

8. Connect to the iPhone using SSH connection (WinSCP ,CyberDuck , etc) “Username: root Password: alpine”

9. Navigate to “/Private/var/mobile/Library/Downloads “

10. Copy “.ipa” files to this folder

11. At this time you see a list of applications that previously copied to the “Downloads” folder

12. Click on the application name then click install.

 

 

kaossssssss, pojeo mi zivce :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...