Jump to content

Brembo kočnice


Kova

Recommended Posts

Jel možda znate tko bi mi mogao prilagoditi Brembo kit na moj auto?

 

Jedini Volvo kit koji se nudi u Brembo Gran Turismo katalogu je za S60, Kit Part No: 1B1.7014A

 

P.S. nisam bio siguran da li da thread otvorim ovdje ili u "Tuning", pa molim Admina da premjesti ako sam fulao

Edited by Kova
Link to comment
Share on other sites

ima D2 orginal za S40(pase i na C70) novu generaciju.

imaju sa 6 ili 8 kilpova ak se ne varam a cijena im je dobra.

 

Misliš da je D2 dobra alternativa za Brembo? :D

 

Našao sam par linkova gdje se ljudi hvale kak su uspješno prilagodili Brembo GT kit za S60 na S40, tako da se to ziher da..

Link to comment
Share on other sites

uzmi si ove i lagano prilagodiš neki englez traži 300 funti za to...

 

25268101501617421107045.jpg

 

Dobra kliješta četveroklipna brembo,,,imam ih ja i prezadovoljan sam sa njima,,

Ako te bune adapteri pošalji glavčinu disk čeljust i upašem ti ih ja i pošaljem!!

Cijena SITNICA :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

uzmi si ove i lagano prilagodiš neki englez traži 300 funti za to...

 

 

 

Na mog se najlakše prilagodi baš ovaj kit za Volvo S60.

 

Osim toga, brake kit je doslovno zadnja stvar koju bih ugrađivao polovnu.. :no2:

Link to comment
Share on other sites

Dobra kliješta četveroklipna brembo,,,imam ih ja i prezadovoljan sam sa njima,,

Ako te bune adapteri pošalji glavčinu disk čeljust i upašem ti ih ja i pošaljem!!

Cijena SITNICA :thumbsup:

 

Pored adaptera za čeljusti vjerujem da će trebati prilagoditi i disk jer rotor bolt pattern kod mene nije isti kao kod S60.

 

Hvala na ponudi, ali to sa slanjem mi nažalost nije opcija.

Link to comment
Share on other sites

jako malo su ove prešle.,ali ako si možeš priuštit novo i to cijeli kit normalno da je bolje:thumbsup:

 

inače ovo ispadaju kao univerzalne čeljusti pošto se stežu na nosač sa čela..samo treba napravit odgovarajuči nosač...

Link to comment
Share on other sites

jako malo su ove prešle.,ali ako si možeš priuštit novo i to cijeli kit normalno da je bolje:thumbsup:

 

inače ovo ispadaju kao univerzalne čeljusti pošto se stežu na nosač sa čela..samo treba napravit odgovarajuči nosač...

 

Da, ovo na tvojoj slici su također Brembo 4-klipne čeljusti praktički identične ovima koje bih ja stavio. Onda se te čeljusti preko adaptera prilagođavaju pojedinim autima.

 

Švedi su mi rekli da će na rotoru od S60 također trebati nekaj rezati/variti, međutim da nije komplicirano..

Link to comment
Share on other sites

Paralelno. :)

 

onda su one što sam stavio puno bolja opcija..kupiš disk koji očeš bez prepravki i po njemu složiš nosač i to je to paše ti sve u mm

 

jedno mi nije jasno..nebi stavio čeljust koja je malo prešla i polovna je ali bi REZO i VARIO nosač na kočnicama:)

Link to comment
Share on other sites

onda su one što sam stavio puno bolja opcija..kupiš disk koji očeš bez prepravki i po njemu složiš nosač i to je to paše ti sve u mm

 

jedno mi nije jasno..nebi stavio čeljust koja je malo prešla i polovna je ali bi REZO i VARIO nosač na kočnicama:)

 

Nosač za čeljusti se mora složiti u svakom slučaju, a navodno je lakše složiti nosač za S60 čeljusti nego za Aston Martin čeljusti.

 

Rezanje i varenje se odnosi na prilagodbu diska. Ako to budu zahvati značajnijeg opsega onda naravno ništa od cijele priče jer će pouzdanost biti upitna..

Link to comment
Share on other sites

navodno je lakše složiti nosač za S60 čeljusti nego za Aston Martin čeljusti.

 

 

 

nebi se složio...nebitno što piše aston martin..može bit i ferari i trabant gledaj ih kao univerzalne čeljusti znači nosač za njih se šarafi paralelno sa poluosovinom a same čeljusti se šarafe na taj nosač okomito na poluosovinu...rezultat toga je da imaš čvrst nosač iz jednog komada,koji je lakše napravit i s kojim je lakše centrirat čeljust...a disk vjerujem da ima u ponudi neki veči koji paše kod tebe bez prepravki i to..

 

malo mi je glupo da daš 1000-2 eur. za nešto što češ morat rezat,varit itd..

Link to comment
Share on other sites

nebi se složio...nebitno što piše aston martin..može bit i ferari i trabant gledaj ih kao univerzalne čeljusti znači nosač za njih se šarafi paralelno sa poluosovinom a same čeljusti se šarafe na taj nosač okomito na poluosovinu...rezultat toga je da imaš čvrst nosač iz jednog komada,koji je lakše napravit i s kojim je lakše centrirat čeljust...a disk vjerujem da ima u ponudi neki veči koji paše kod tebe bez prepravki i to..

 

malo mi je glupo da daš 1000-2 eur. za nešto što češ morat rezat,varit itd..

 

Dinko, mislim da se mi ne kužimo. Te Aston Martin čeljusti su također 4-klipni Brembo, praktički identične ovima o kojima ja pričam.

 

S diskom je puno veći problem, za moj Volvo skoro pa ništa ne paše, osim eventualno od Volva S40/V50 ili Focus ST, ali budući su to lakši auti u ovom slučaju ništa od toga..

Link to comment
Share on other sites

 

To kužim. Ako sam dobro shvatio "rezanje i varenje" se odnosilo na prilagodbu diska, i taj dio mi se uopće ne sviđa..

Link to comment
Share on other sites

Ja bih na tvom mjestu kupio rotore od nekih dvodijelnih diskova promjera po tvojoj želji, i dao nekom da mi na CNC-u napravi alu srce.

mk_motorsports_brake_system1.jpg

 

Ovo su rotori iz tog Brembo kita za S60. Kaj nije to praktički isto kao ovo na tvojoj slici?

 

brembos60disk.jpg

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...