Jump to content

Monako - Monte Carlo (16. svibnja 2010.)


obie

Recommended Posts

  • Replies 123
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

alonso se opet skrumpirao,

 

ali se Barrichelo razbi pošteno, popizdio je frajer na bolid :D kako je frknuo volan van iz auta :lol:

 

je i kak ga je par sekundi poslije neko pokupio s bolidom...bude Barichello potego malo iz đepa za to kormilo

Link to comment
Share on other sites

Bas me zanima dal ce suci reagirat jer u pravilu pise nema preticanja dok se ne prode crta

 

Prema novim pravilima, pretjecanja su dozvoljena čim SC ode sa staze, nema više čekanja do ciljne crte.

Link to comment
Share on other sites

lol pa čista alonsova pogreška, mislim da bi ga svaki od vozača na stazi tu onda pretekao, osim ako i on nebi napravio neku pogrešku.

 

pišete kao da je napravio neznam što.

da alonso nije pogriješio i da ga nije odneslo, a da ga je ovaj tu pretekao, onda bi to bio potez, ovako je to samo jedno rutinsko obilaženje. respeckt na tome što je cijelo vrijeme bio skoncentriran na utrku(za razliku od alonsa), ali samo to, da je ovo neko spektakularno pretjecanje-nije. IMHO

Link to comment
Share on other sites

lol pa čista alonsova pogreška, mislim da bi ga svaki od vozača na stazi tu onda pretekao, osim ako i on nebi napravio neku pogrešku.

 

pišete kao da je napravio neznam što.

da alonso nije pogriješio i da ga nije odneslo, a da ga je ovaj tu pretekao, onda bi to bio potez, ovako je to samo jedno rutinsko obilaženje. respeckt na tome što je cijelo vrijeme bio skoncentriran na utrku(za razliku od alonsa), ali samo to, da je ovo neko spektakularno pretjecanje-nije. IMHO

 

Nije spektakularno al covjeka veseli

Link to comment
Share on other sites

lol pa čista alonsova pogreška, mislim da bi ga svaki od vozača na stazi tu onda pretekao, osim ako i on nebi napravio neku pogrešku.

 

pišete kao da je napravio neznam što.

da alonso nije pogriješio i da ga nije odneslo, a da ga je ovaj tu pretekao, onda bi to bio potez, ovako je to samo jedno rutinsko obilaženje. respeckt na tome što je cijelo vrijeme bio skoncentriran na utrku(za razliku od alonsa), ali samo to, da je ovo neko spektakularno pretjecanje-nije. IMHO

 

mhm mhm da da :P

Link to comment
Share on other sites

mislim da bash nije u redu pricat stvari koje nisi provjerio....

 

Schumi je kaznjen i nikakvo "novo" pravilo ne vrijedi...

 

http://www.autosport.hr/iz-svijeta/formula1/2372-ipak-kazna-za-schumachera

 

Šta se onda safety car mako ak i dalje nema pretjecanja...komentar je bio kad se safety car maknuo "utrka ide dalje" koja je to utrka ako nema pretjecanja? i šta je Schummy trebao cekat dok ovaj pleše po stazi...to mu je onaj Hill skuvo garant...zato što trpa 'Nandu iza ćoška :slavewalk:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...