Jump to content

Monako - Monte Carlo (16. svibnja 2010.)


obie

Recommended Posts

  • Replies 123
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

meni je najbolje što se ovi koji su prije početka sezone pričali kak će šumi ovim klincima održat lekciju, sada vesele kad ovaj jedva zahvaljujući pogrešci drugog vozača, pretekne nekoga za 6. mjesto i ono kak će on njima svima sad pokazat :D

bitno da se ferrrari kvari i ponosno demonstrira moc FIAT-a :rofl::rofl::rofl:

 

kenjajte koliko hocete...vas Alonso&co ce u njegovim godinama znat samo gurat kolica i formula 1 ce im bit poznata samo preko plejke...

http://en.wikipedia.org/wiki/Fernando_Alonso

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Michael_Schumacher

 

dajte ljudi..o cemu pricamo...kad gledam malo tu statistiku meni bi bio bed hvalit taj metar i kepec :rofl::rofl:

 

vettelu i kubici isto kapa dolje :notworthy:

Link to comment
Share on other sites

meni je najbolje što se ovi koji su prije početka sezone pričali kak će šumi ovim klincima održat lekciju, sada vesele kad ovaj jedva zahvaljujući pogrešci drugog vozača, pretekne nekoga za 6. mjesto i ono kak će on njima svima sad pokazat :D

 

Netko je stavio na ovaj topic, treća stranica, usporena snimka.

Schumy nije pretekao zbog pogreške Alonsa, pogreška je uslijedila tek kad je španjolac skužio da ga ovaj pretiče i stisnuo gas do ibera pa je zaplesao stražnji kraj. Nitko, ali nitko na stazi u tim trenutcima nije razmišljao o pretjecanju ili da bi mogao biti preteknut jer je od SC linije do kraja bilo manje od 400 metara te je pretjeći praktički nemoguće - ako nisi uspio cijelu trku zašto bi zadnjih 400m? tj... Nitko... Osim Schumya. Kralj.

 

Dali se mogu oni zaliti na tu presudu...?

 

Naravno, već jesu. I namjeravaju priložiti dokaze; slike gdje suci mašu zelenim zastavama, a u Australiji 2009 i slično sa žutim zastavama. Također, dokazi su im i obavijest 'Safety Car in this Lap', snimke SC-a sa ugašenim svjetlima, itd itd.

Link to comment
Share on other sites

Mogli bi sad počet dijelit bodove za umjetnički dojam pa možda i neki određeni vozači počnu skupljat bodove.

 

Isto je kao da postignete gol iz ofsajda. Igraču je glavna misija zabit gol, e sad dal je bio ofsajd il ne nije bitno jer su ovi drugi ljige, debili i ne navijamo za njih.

 

:doh:

Edited by rimA
Link to comment
Share on other sites

Aj Rima pročitaj malo sve ovo skupa prije nego bubneš takvu glupost.

 

Tvojim nogometnim rječnikom, zabijen je regularan gol, i to još kakav, a sudac je dosudio ofsajd mada ofsajda nije bilo.

 

Uz jednu bitnu razliku. U F1 se rezultat može mjenjati nakon kraja utrke, na FIAinom sudu, dok je u nogometu sve gotovo kad sudac odsudi kraj utakmice.

 

ajmo za sljepce i nerazumne

 

f1schumyalonso2.jpg

 

naravno, svi schumyevi mrzitelji sada pričaju kak je taj potez niš posebno, kak je nelegalana ovo ono, a da je alonso ili kubica to izveo, bili bi najveći kraljevi na svijetu. Tu subjetivnost shvaćam, pa se ne sekiram oko toga :D

 

Činjenica je da je potez genijalan i legalan. A to što takvih poteza od Schumya nema više, i što ne 'pokazuje lekciju klincima', kako neki kažu, svaki dan već samo ponekad, uzrokovano je tome što ima bitno sporiji bolid od vodećih. Konkretno, dva puta je bljesnuo, oba puta protiv jačeg bolida u tom trenutku (Buttona u Španjolskoj i ovdje genijalno Alonsa koji je u cijeloj utrci bio brži valjda od svih na gridu osim red bulla)

Link to comment
Share on other sites

Aj Rima pročitaj malo sve ovo skupa prije nego bubneš takvu glupost.

 

Tvojim nogometnim rječnikom, zabijen je regularan gol, i to još kakav, a sudac je dosudio ofsajd mada ofsajda nije bilo.

 

Uz jednu bitnu razliku. U F1 se rezultat može mjenjati nakon kraja utrke, na FIAinom sudu, dok je u nogometu sve gotovo kad sudac odsudi kraj utakmice.

 

ajmo za sljepce i nerazumne

 

f1schumyalonso2.jpg

 

naravno, svi schumyevi mrzitelji sada pričaju kak je taj potez niš posebno, kak je nelegalana ovo ono, a da je alonso ili kubica to izveo, bili bi najveći kraljevi na svijetu. Tu subjetivnost shvaćam, pa se ne sekiram oko toga :D

 

Činjenica je da je potez genijalan i legalan. A to što takvih poteza od Schumya nema više, i što ne 'pokazuje lekciju klincima', kako neki kažu, svaki dan već samo ponekad, uzrokovano je tome što ima bitno sporiji bolid od vodećih. Konkretno, dva puta je bljesnuo, oba puta protiv jačeg bolida u tom trenutku (Buttona u Španjolskoj i ovdje genijalno Alonsa koji je u cijeloj utrci bio brži valjda od svih na gridu osim red bulla)

 

 

 

dakle što msporis pokušava reći prevedeno u nogometni riječnik ukoliko linijski sudac umjesto da prati utakmicu jebe trebu iz publike nema veze što je ofsajd gol se priznaje.

Zabili igrači, a zabio i linijski sudac:rofl::rofl:

Link to comment
Share on other sites

Kako može biti činjenica da je potez legalan ako je kažnjen?

 

:lol:

 

Btw. ne piši mi više da bubam gluposti da nebi morali nešto drugo bubat ;)

 

lol, pa kad si bubnuo glupost.. kaj sad bi se jos tukao jer si u krivu, pa da ne bude potpun promasaj :D

 

sporis je sve dobro naveo, a i ljudi koji se malo razumiju u problematiku (npr dominik) su potvrdili.

 

jedino ostaje vidit hoce li fia uvazit zalbu, koja je temeljena na cinjenicama i argumentima, ili ce vuk pojest magare i idemo dalje za iste pare.

Link to comment
Share on other sites

lol, pa kad si bubnuo glupost.. kaj sad bi se jos tukao jer si u krivu, pa da ne bude potpun promasaj :D

 

sporis je sve dobro naveo, a i ljudi koji se malo razumiju u problematiku (npr dominik) su potvrdili.

 

jedino ostaje vidit hoce li fia uvazit zalbu, koja je temeljena na cinjenicama i argumentima, ili ce vuk pojest magare i idemo dalje za iste pare.

 

Kako mogu bit u krivu ako je to činjenično stanje?

Link to comment
Share on other sites

Schumi metnuo Alonsu..

 

Alonso napravio dobar posao jer mu je uletio Safet i uspio je stavio Hard gume i boli ga kita napravo je par bolida od kojih je brzi barem 2-3 sekunde po krugu i bravo za to..

 

Schumi ga sjebo na kraju i bilo je lijepo za pogledat a sad sto je Damon Hill odlucio e jebiga to je sad drugi par carapa :D

Link to comment
Share on other sites

Kako mogu bit u krivu ako je to činjenično stanje?

 

cinjenicno stanje je da je schumaher kaznjen, ali isto tako je cinjenicno stanje da argumenti izreceni u zalbi stoje.

 

netko je ishitreno donio odluku o kazni, dok se pravno nije proucilo odredbe zakonika kako treba.

zato i postoji mogucnost zalbe, kako bi se kazna mogla razmotrit, te po potrebi i ponistit.

 

eto, cinjenicno stanje sve gore navedeno. a sad ko je u krivu tj pravu, nek odlucuje kakav lobi, tj onaj u cijem je interesu da se stvari odigraju na jedan ili drugi nacin.

Link to comment
Share on other sites

cinjenicno stanje je da je schumaher kaznjen,

 

Eto, i kako onda bubam glupost?

Gle svatko ima svoje mišljenje, TRENUTNA odluka je da je

kažnjen, znači nije glupost dok god je ČINJENICA

Vidjet čemo kaj će bit ;)

Link to comment
Share on other sites

ma sve 5, nebumo se natezali oko gluposti :)

 

Meni je glupo da jedan umirovljeni vozač formule može izazvat pozornost samo sa ovakvim, ajmo reć, dvojbenim potezom.

Npr. vožnja Webbera - odlična. Vettle isto, ispucavanje na startu. Pa i sam Kubica koji je vrlo dobro odvozio s svojim renolčekom. Alonso koji je s zadnjeg doašo na 6-o mjesto (uz pomoć Hilkenberga koji se razljepio u prvom krugu)

Đensonu zakuhala mečka :lol: (jbg, desi se). Barikelovo bacanje volana nakon sudara (to bi trebalo ziher kaznit, bez dvojbe)

Sudar Čandoka i Trulija...

 

Bilo je jako puno situacija, a trakavica se vuče oko ovoga...

Link to comment
Share on other sites

Meni je glupo da jedan umirovljeni vozač formule može izazvat pozornost samo sa ovakvim, ajmo reć, dvojbenim potezom.

Npr. vožnja Webbera - odlična. Vettle isto, ispucavanje na startu. Pa i sam Kubica koji je vrlo dobro odvozio s svojim renolčekom. Alonso koji je s zadnjeg doašo na 6-o mjesto (uz pomoć Hilkenberga koji se razljepio u prvom krugu)

Đensonu zakuhala mečka :lol: (jbg, desi se). Barikelovo bacanje volana nakon sudara (to bi trebalo ziher kaznit, bez dvojbe)

Sudar Čandoka i Trulija...

 

Bilo je jako puno situacija, a trakavica se vuče oko ovoga...

popularnost formule 1 je spala na jebeni minimum minimuma...nikakve akcije...dosadne utrke...nema duela...itd itd

onda dode jebeni PENZIC!!! digne svijet formule 1 opet na noge...pocelo se opet gledat...pratit...i BAS ovakvi SITNI potezi vracaju ono nesto u formulu 1...

kad je zadnji put netko otiso drugom vozacu u box jebat mu mater???? kad se digla zadnji put prasina oko jebenog sugavog preticanja???

 

ja se ne sjecam..al to je ono sta je falilo u F1!! rivalstva!!

Link to comment
Share on other sites

Pa kad su i pravila postala sranje, jebes jedan tank goriva za cijelu trku, nema strategija uopce vise, moras napravit promjenu guma i to je to, po meni su s tim usrali totalno cijeli smisao trkanja, jos najbolje da im daju cestovne gume koji mogu izdrzat svih 300 km trke i da uopce ne idu u boks.

Link to comment
Share on other sites

bitno da se ferrrari kvari i ponosno demonstrira moc FIAT-a :rofl::rofl::rofl:

 

kenjajte koliko hocete...vas Alonso&co ce u njegovim godinama znat samo gurat kolica i formula 1 ce im bit poznata samo preko plejke...

http://en.wikipedia.org/wiki/Fernando_Alonso

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Michael_Schumacher

 

dajte ljudi..o cemu pricamo...kad gledam malo tu statistiku meni bi bio bed hvalit taj metar i kepec :rofl::rofl:

 

vettelu i kubici isto kapa dolje :notworthy:

 

hebi ga za fiat je normalno da se kvari i mercedes, vidiš da je opet riknuo.

 

zato ni nema više benveja i toyote bili su dosadni uvijek bez kvara, a uvijek najbrži :D

 

sad su ostali samo ranfault, fijat i mercedes da vode glavnu riječ, neznaš koji se više kvari :D

 

 

što se tiče alonsa nevolim ga niti ću ga ikad volit, jel mi se zgadio izjavom da je bolji vozač od schumachera tada, a jedva je imao nastupa koliko ovaj pobjeda i jednostavno nevolim tak napuhane ljude i nikad neću navijat za njega, nego navijam za ferrari.

 

jedva čekam da kubica pređe u ferrari pa ću moć i za jednog vozača moje omiljene ekipe navijat, ovak samo navijam da se ferrari što bolje plasira zaboli me tko će bit bolji massa ili alfonso.

 

al ovo svršavanje na 6. mjesto schumachera neznam jel mi više smiješno ili tužno jel sam uvijerenja da on ne zaslužuje ništa ispod trećeg mjesta i sam si je kriv što se tako sramoti, bolje da je ostao vozikat cromu i ferrarie po maranellu, bar se nebi sprdali sa njim. IMHO

 

 

da se razumijemo dok je schumi vozio za benneton navijao zam za njega uz ferrari i uvijek mi je bio među najdražim vozačima, da nebi netko mislio da imam nešto protiv njega, al veselit se što je pretekao čovijeka koji je startao 20 pozicija iza njega mi je malo apsurdno.

 

jednostavno šteta što se njegovi navijači moraju naslađivat time, umjesto da se ovaj bori za pobijede, oni se vesele njegovom 6. mjestu.

 

 

što se pak ovog napuhanka tiče, nevolim ga al u k.... iz boksa je startao i došao do 6. mjesta, a to je prije samo schumi mogao, ili vozit cijelu utrku sa shebanim mjenjačem i napravit onakav rezultat ili sa 5 zaustavljanja u boksu završit 4. sa bolidom koji baš nije u top formi????

 

treba i njemu skinut kapu, al si je sam kriv što ga puno ljudi nevoli i što sam ja jedan od njih.

 

 

nadam se samo skoroj pobijedi ferraria, pa makar i fisichella pobijedio :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...