Jump to content

Croatian drift challenge - amc zagreb - 04.07.2010.


Ozy

Recommended Posts

  • Replies 169
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

ista prijava je zatvorena.

Ostavljamo prostor za eventualne "wild card" prijave.

 

Ovo je stratna lista i prema ovim brojevima će teći kvalifikacije.

 

 

01. Mate Rimac - BMW E30 Bi-Moto EV (CRO)

02. Marko Drobnak - BMW E30 323 (CRO)

03. Ivan Dogan - Nissan 200SX RS13 (CRO)

04. Marko Brkljačić - BMW E36 325 turbo (CRO)

05. Goran Šorak - BMW E30 ///M3 V8 (CRO)

06. Rok Keršič - BMW E34 525 (SLO)

07. Kristijan Murgić - BMW E28 523i (CRO)

08. Gašper Tršan - BMW E36 325 (SLO

09. Peter Kališek - BMW E36 325 (SLO)

10. Goran Simić - BMW E30 325 turbo (SRB)

11. Marko Šafar - BMW E30 325i (CRO)

12. Dejan Sušić - Nissan RS13 (BiH)

13. Vladimir Obranović - Toyota Corolla GT (CRO)

14. Ozren Šigir - BMW E30 325 24v (CRO)

15. Matjaž Podboršek - Ford Sierra V6 (SLO)

16. Dario Skoko - BMW E30 328i - team Burn (CRO)

17. Goran Kasumović - Toyota Corolla GT (CRO)

18. Miha Šuštarić - BMW E36 M3 (SLO)

19. Tonći Laura - BMW E30 325i - team CMG (CRO)

20. Josip Žagar - Toyota Corolla SR86 (CRO)

21. Tihomil Iskra - BMW E21 325i (CRO)

22. Uroš Berdajs - BMW E36 325i (SLO)

23. Martin Gombač - Nissan 200 SX S14 (SLO)

24. Marko Đurić - Toyota Corolla GT 20v team CMG (CRO)

25. Miroslav Zrnčević - Nissan Skyline team Links (CRO)

26. Tadej Gostinčar - BMW E30 325i (SLO)

27. Marino Pirić - BMW E30 328 team Burn (CRO)

28. Benjamin Čemas - BMW E36 325i (SLO)

29. Peter Žvan - BMW E30 325i (SLO)

30. Gregor Sedlar - BMW E36 ///M3 (SLO)

Link to comment
Share on other sites

kaj ja moram reci na lesi ak ovaj slozi auto do sutra....( mehanicar zg roda koji 2 mjeseca letvu skida i stavlja... za nedjelju.. (celica za kurcenje tamo rotflmao, NHF) ???

e bum dobil kakvu dogtag oznaku (nije da se palim tak se proguram kam ocu ;)))) ) LOL

Link to comment
Share on other sites

Jel se može kak doć onda do 2 VIP akreditacije? :thumbsup:

Takva vrsta akreditacije je već podijeljena VIP-ovcima koji direktno ili indirektno tu akreditaciju nose kao predstavnici samog eventa i/ili sponzorskih paketa.

 

Drift klub

 

 

 

Tako da za tebe i druge sektaše sa krivo-osovinskim-pogonašima nema akreditacije. :P :lol:

 

Ozy

Edited by Ozy
Link to comment
Share on other sites

..ovo "ozy" na kraju je bilo više nego potrebno ...

 

Pomalo stječem dojam da vam publika smeta pomalo, da bi vi rađe vozili al da nema baš za taxi, pa da i nema baš gužve, da ne ide nitko u box :D

care, nitko nam ne smeta i naravno da želimo poticat ovu disciplinu autosporta u hr ALI prešetavanja po boxevima (ona nepotrebna) su zaista nepotrebna.

biti će prilike da se dođe do boxeva i dobit ćete sve info vezane uz to na samom eventu. ;)

Link to comment
Share on other sites

..ja distanciram nas sa velikim fotoaparatima i povjesti snimanja ovakvih evenata od ostale mase koja će nahrupit :D LOL ...

vidimo se kako god bilo :)

joj care ne kompliciraj, dobro znaš da sam Ronieu namjerno tako odgovorio da "zapaprim" a vama sa objektivima koji ste poslali zahtjev na klupski mail je većini i to VEEELIKOJ većini odobrena akreditacija. ;)

Link to comment
Share on other sites

2 markus - evo kad me Tile, direktor CDC-a pitao "Ozy, koliko si krugova vozio? :D"

a ja odgovaram.. "Nemam pojma, 3-4..:huh:"

"5 kmete!"

LOL

 

img6880.jpg

 

 

2 rio - sluzbeno u subotu se postavlja staza i tko hoce moze dofurat auto i ostaviti iza 18h, treninga nema.

 

edit:

2 markus 2 - ne trebam ništa gewindat, kako je Karl Heinz Rummenigge došao iz Logateca u nedjelju tako ide i ove nedjelje na AMC.

jedino sam ga prekjučer ispolirao. :)

Edited by Ozy
Link to comment
Share on other sites

Hebem auto kojem je priprema za drift natjecanje, POLIRANJE.

pa to je drift drlja!

koja samo čeka akciju. a ne da se akcija odvija danima u garaži prije akcije da bi drlja mogla u akciju!

:P

Link to comment
Share on other sites

Takva vrsta akreditacije je već podijeljena VIP-ovcima koji direktno ili indirektno tu akreditaciju nose kao predstavnici samog eventa i/ili sponzorskih paketa.

 

Drift klub

 

 

 

Tako da za tebe i druge sektaše sa krivo-osovinskim-pogonašima nema akreditacije. :P :lol:

 

Ozy

 

A jbga, onda neću ni dolazit pošto mi gledanje drifta nije neki gušt - bilo mi je više do druženja s ekipom po boxovima.

Link to comment
Share on other sites

e kada treba doci tam*?

 

Agenda drift 04.07.2010.

 

08:00 - 09:00 Prijave, tehnički pregled

09:00 - 12:00 Trening

12:00 -13:00 Pauza, drift taxi za posjetitelje

13:00 - 15:00 Kvalifikacije

15:00 -15:30 Pauza, drift taxi za posjetitelje

16:00 -18:00 Finale, twin drift

18:00 -18:30 Podjela nagrada

 

 

Agenda aktivnosti 04.07.2010.

 

08:00 - 09:00 Prijave za dyno mjerenje snage

09:00 - 12:00 Dyno mjerenje snage

12:00 -13:00 Sexy car wash, dance, drift taxi

13:00 - 15:00 Kvalifikacije

15:00 -15:30 Sexy car wash, dance, drift taxi

16:00 -18:00 Finale-twin drift

18:00 -18:30 Podjela nagrada

18:30 - 20:00 Drift taxi za posjetitelje

Link to comment
Share on other sites

..ovo "ozy" na kraju je bilo više nego potrebno ...

 

Pomalo stječem dojam da vam publika smeta pomalo, da bi vi rađe vozili al da nema baš za taxi, pa da i nema baš gužve, da ne ide nitko u box :D

 

Ja vjerujem da je ovaj tvoj komentar bio u zajebanciji, ali i ja sam stvarno stekao takav dojam ...

 

A i iskreno, to zatvaranje box-a, tj parka vozača, i izdrkavanja s restrikcijom kretanja gostiju ubiti i dovodi do toga da je tako šugava posjecenost kompletnog auto i moto sporta u Hrv, svi dođu tamo da vide aute, kak to izgleda, kak se po tome šarafi, a onda dođeš i nemreš tu, nemreš tamo, sok je 50 kuna i dogodi se to da nemas di bit niti sto gledat i cekas na ogradi po pola sata da nesto krene se dogadat, pa tamo di krene nemas mjesta za vidjet i stojis na suncu i nitko normalan ne zeli doci drugi put :no2:

 

Nije ovo vezano direktno uz vas nego i za street race i sva slicna događanja... vozio sam ja bio ono pravocrtno jos u zacecima tih utrka i po boxu se sto ljudi nasetavalo, i nitko nikome nije smetao i sada odjednom svi izbrijali neku elitu i pressice i tko zna sta, kao da su na dodjeli oscara a ne na rentanoj stazi da malo zabave sebe i publiku i nauce ljude o tome, tako se i meni jedne godine dogodilo da mi 2 frenda nisu mogli uci do "boxa" na rostilj jer nemres doc do narukvica a unutra ljudi milijon... preglupo...

 

Bez obzira na sve, ja cu doci sutra, i vodim 2 frendice koje zele to vidjet kako izgleda u zivo driftanje i zelim stvarno vama, a i radi sebe, da bude super proveden dan...

Link to comment
Share on other sites

Kuzim sto hoces reci ali zamisli kako bi izgledalo da se 1000ljudi pocne motat na onih 100m boksa. Pa ne bi mogao autom izaci iz boksa, a da ne govorim o nama balkancima pa bi nestajali mobiteli, alat i sl.

Posted via Mobile Device

Link to comment
Share on other sites

..ja se nisam ni lani šeto po boksevima nego sam lijepo stajo do ograde, a poznam više od 50% vozača tak da nisam ni ove godine mislio ić nagledavat se u aute i gledajući volan pitat "..e, jel to špera*" ... al dobro ... idem popodne pa ćemo vidjet kak će bit

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...