Jump to content

Croatian drift challenge - amc zagreb - 04.07.2010.


Ozy

Recommended Posts

Upravo u tome i je stvar, super kreneš i onda te izvrti... ja ne bi uspio ni prvu polovicu složit :) Ali mogao si bar malo vježbati na nekom poligonu/parkingu pa onda doć na natjecanje ;)

 

Auto je slagan do 5 ujutro, spavao jedan sat, nisam jeo, i slagao nakon prijava ostatak na autu. Izasao prvi put na stazu na treningu, i morao sam van jer mi je gorivo curilo. Ostatak dana sam to popravljao i tek na drift taxiju podpodne se počeo vozit. I tek na zadnjim vožnjama navećer uspio ulovit auto.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 169
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Auto je slagan do 5 ujutro, spavao jedan sat, nisam jeo, i slagao nakon prijava ostatak na autu. Izasao prvi put na stazu na treningu, i morao sam van jer mi je gorivo curilo. Ostatak dana sam to popravljao i tek na drift taxiju podpodne se počeo vozit. I tek na zadnjim vožnjama navećer uspio ulovit auto.

 

A vidio sam da si se popravljao prema kraju dana... Ajde sad imaš popravni u 10. mjesecu :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

...hahaha ... utovaaar, ksenon :)

Primjetio sam da si instaliro ksenonče na driftalicu ... stajleru :D

 

btw: anegdota od jučer ... vidim ljude koje nisam vidio i po godinu dana ... i svi kao "a, štase udebljo...ovo ono.." (a nisam baš) i eto Ozya ..."eeee, care, kaj si ti na UN dijeti.." LOOL :D

Edited by Markus
Link to comment
Share on other sites

brkljatron 3000

 

 

 

Točno se na 0:33 vidi ono šta sam rekao kad su mi se zablokirali zadnji kotači sami od sebe (ko da ručna ostane 80% povučena) i tako do kraja ove vožnje, auto nije baš išao kako treba ni niš :drink:

 

Idemo dalje :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...