Jump to content

Croatian drift challenge - amc zagreb - 04.07.2010.


Ozy

Recommended Posts

  • Replies 169
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Da, sad je glupo reć "loše vozi.." kad bi nas 90% tu završilo isto tako ili gore ... ali istina, mislim da je svega dva kruga na drift taxiju nakon finala uspio odvest bez spinouta ili tak nečeg ... ali OK .. čovjek uči dok je živ ...

Link to comment
Share on other sites

Budimo realni ni mrgud se nije nesto iskazao na treningu u 13:30..iako nekuzim na koju foru je po rječima komentatora odnio tad najvise bodova po krugu jer nit je bilo dima iz guma, nit je bila neka brzina, nit je iso po boku kao zax pod ''45'' ...nego valjda to sto vozi skyline koji je jedini u hr. voznja je bila kao da napredniji brklja vozi.

 

 

 

 

Evo zaxa..probusila se guma

 

 

 

i onda drugi run

 

 

 

 

kocka turbo...

 

 

 

policijska kocka

 

 

 

brkljatron 3000

 

 

 

 

I secer na kraju...meni kao laiku, najpotpunija voznja na tom treningu. Nekuzim kako on nije odnio skyline-a ali ok...nisam tu da sudim

 

 

Link to comment
Share on other sites

Moj dojam je da je bilo extra, ok auti, vozilo se skoro cilo vrime, imalo se što vidit. Nije bilo onih dosadnih pauza, ekipa se je trudila, definitivno svaka čast vozačima!

 

žao mi što je kocka turbo ispala, mogli su organizirat i koju drift probu po izboru publike, mislim da bi se zanimljivi parovi složili :rofl:

 

 

Samo zamjerka, ali jučer je bilo extra vruće, a da vodu prodaju pod zlato, mislim da su stvarno napravili bzv posao. Platija sam vode koliko se plaća za cijelu godinu za jednu kuću. Nije bitno, ali nek im je sa srećom, neće me drugi put zeznit. Sve je to škola...

Link to comment
Share on other sites

Bilo je mrak, pogotovo finale, isplatilo se doć. Vidjelo se da su zasluženi dospjeli u finale. Veliki plus sto je drag išao za redom, nije bilo većih čekanja...

 

Veliki minus što nije bilo po planu:

15:00 -15:30 Sexy car wash, dance, drift taxi

 

Došao sam malo prije 15h da pogledam i ovo (prije finala) ali kurčina, čak nisu niti objasnili zašto nema, nego nikom ništa idemo dalje...

Link to comment
Share on other sites

Veliki minus što nije bilo po planu:

15:00 -15:30 Sexy car wash, dance,

 

 

 

Bio je ujutro not so sexy car wash :D

 

najbolji je bio emilio...ja sam već 7 godina na sceni i nikada nisam vidio ovako lošu izvodbu i ovo se neće ponoviti :D

Link to comment
Share on other sites

Bio je ujutro not so sexy car wash :D

 

najbolji je bio emilio...ja sam već 7 godina na sceni i nikada nisam vidio ovako lošu izvodbu i ovo se neće ponoviti :D

 

Kaj da vam velim - BACK TO SLOVENIA :lol::rofl::rofl:

Link to comment
Share on other sites

Bio je ujutro not so sexy car wash :D

 

najbolji je bio emilio...ja sam već 7 godina na sceni i nikada nisam vidio ovako lošu izvodbu i ovo se neće ponoviti :D

 

Ja sam se ponadao da će bit nešto kvalitetno kad su rekli da su zapeli na granici, kad ono... :no2:

 

Očito su ih uvezli s krive strane :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Bio je ujutro not so sexy car wash :D

 

najbolji je bio emilio...ja sam već 7 godina na sceni i nikada nisam vidio ovako lošu izvodbu i ovo se neće ponoviti :D

 

A na kraju "nije bilo sexy car washa". :lol:

 

Kako ih je spljuvao, ma car! :notworthy::lol:

Link to comment
Share on other sites

Kaj da vam velim - BACK TO SLOVENIA :lol::rofl::rofl:

 

vrhunac komentara...lik je car... a najbolje on to kaže a cure stoje 2 metra od njega:D

 

ja sam mislio na početku da ajde loše čagaju i neznaju pa će se skinuti fuk gole i time nadoknaditi ovo sve na početku :D

Link to comment
Share on other sites

Ako ti care prvi put u zivotu izades na stazu bez da si do tada probao auto i probao driftati i odvozis bolje, ja ti dam kljuc od auta:thumbsup:

 

Upravo u tome i je stvar, super kreneš i onda te izvrti... ja ne bi uspio ni prvu polovicu složit :) Ali mogao si bar malo vježbati na nekom poligonu/parkingu pa onda doć na natjecanje ;)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...