Jump to content

Daljinsko paljenje vozila


Recommended Posts

moderniji auto ako ima boost kontrolu po brzinama, no apsolutno JE NEŠTO DRUGO FIZIČKI SENZOR NA ŠALTALICI da zna u kojoj brzini je ručica mjenjača na mjestu! To možeš na brojati na prste jedne ruke aute koji to imaju serijski... Naravno manualci.. Automatik to svaki ima..

 

 

rekao si: NIJEDAN

 

 

e pa JEDAN znam da ima. a ti si misli.

 

Nisam... Ajde, koji još? Ako i ovaj ima, jer ja to nisam vidio... :drink: S2000? Možda?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 131
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

rekao si: NIJEDAN

 

 

e pa JEDAN znam da ima. a ti si misli.

 

Pusti Hic.. Pa kaj stvarno očekuješ da Mr. Glupson shvati zakaj autoindustrija niti kod najluksuznijih auta ne ugrađuje daljinsko paljenje? Niti postoji serijski, niti kao dodatna opcija.

 

On si jadan misli da je to zato kaj autoindustrija nema tehničkih mogućnosti to napraviti, a trebale bi stotine godina dok bi mu palo na pamet kolike bi bile komplikacije kad bi se npr. pokvario senzor lera pa bi taj upaljeni auto (bez vozača) napravio štetu na drugom autu ili nedaj Bože pogazio dijete? Koja osiguravajuća kuća bi uope htjela osigurati takav auto? S tim da je to samo vrh ledenog brijega takvih i sličnih problema..

 

Da ne zaboravimo da isti taj Đi, koji vatreno zagovara cijenu od 1500Kn za instalaciju nekaj tak bespotrebnog (ali opasnog) kao kaj je daljinsko paljenje, ne zagovara nabavu poštenih kočnica, a vrlo vjerojatno će se i ovu zimu furati na ljetnim gumama, jer on je takav vozač da je i s ljetnim gumama i s kršem od kočnica bolji od ostalih. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Pusti Hic.. Pa kaj stvarno očekuješ da Mr. Glupson shvati zakaj autoindustrija niti kod najluksuznijih auta ne ugrađuje daljinsko paljenje? Niti postoji serijski, niti kao dodatna opcija.

 

On si jadan misli da je to zato kaj autoindustrija nema tehničkih mogućnosti to napraviti, a trebale bi stotine godina dok bi mu palo na pamet kolike bi bile komplikacije kad bi se npr. pokvario senzor lera pa bi taj upaljeni auto (bez vozača) napravio štetu na drugom autu ili nedaj Bože pogazio dijete? Koja osiguravajuća kuća bi uope htjela osigurati takav auto? S tim da je to samo vrh ledenog brijega takvih i sličnih problema..

 

Da ne zaboravimo da isti taj Đi, koji vatreno zagovara cijenu od 1500Kn za instalaciju nekaj tak bespotrebnog (ali opasnog) kao kaj je daljinsko paljenje, ne zagovara nabavu poštenih kočnica, a vrlo vjerojatno će se i ovu zimu furati na ljetnim gumama, jer on je takav vozač da je i s ljetnim gumama i s kršem od kočnica bolji od ostalih. :lol:

 

e tu se varaš... A ostalo neću komentirat... :doh:

Link to comment
Share on other sites

ajmo sad pričat o tome kak ovi na svadbama uzimaju po 1.500 EUR za svirku...kolko je njihova satnica onda? :rofl: bezobrazluk

 

cek o cemu ti pricas?? kaj oces rec da im nije prevelika satnica??? i btw njih ima po 5-6 u jednom bandu, ali to ih i dalje ne opravdava.

 

takva je ponuda i mos se hebat

Link to comment
Share on other sites

Renaulti imaju (ne svi)....imaš informaciju dali je auto u neutralu,brzini za unaprijed ili rikvercu (znači 3 različita stanja položaja mjenjača).

 

Gdje imaju senzor? U getribi? Jer svaka getriba ima senzor rikverca. Neke poput F28 imaju i senzor prve brzine (boost manji u prvoj), no ja moram priznati nigdje nisam vidio da ima i senzor neutrala (osim motori, automatici, i par modela auta)...

 

Koji to točno renoli imaju? Imaš shemu tog senzora? Jer ovo je vrlo interesantna informacija...

 

BTW, za Kovu. Uz svaki ekskluzivniji audi, možeš naručiti modul daljinskog paljenja, no isti košta od 8 do 15 tisuća kuna nadoplate... To si niti najbogatiji neće priuštiti, a možda niti neznaju što je to... :P

Link to comment
Share on other sites

AFAIK, Clio 197/200, vjerojatno novi Megane - naravno sa paketom udobnosti gdje dobiješ karticu umjesto ključa.

 

Gle ne mora biti.. Znaš kako auti to riješe koji imaju start-stop i manualca?

 

Senzor pritusnutog kuplunga košta 10kn i ima skoro svaki auto... Senzor neutrala s druge strane je vrlo triki i ako nemaš točno rupu sa navojem na getribi gdje će isti ići je vrlo triki...

 

Sve druge vrste senzora neutrala po ručicama i sajlama nisu niti jeftini niti 100% sigurni...

 

S druge strane

IF kuplung_stisnut THEN GOTO daljinsko_paljenje

košta 10kn...

IF neutral_gear THEN GOTO daljinsko_paljenje

jako puno košta i nije 100% sigurno..

 

Kužiš.. Zato bih ja volio vidjeti svojim očima taj senzor na točno tom renolu, spojiti instrument i uvjeriti se da isti reagira na netural, jer kako sam rekao JA TAJ SENZOR NISAM VIDIO JOŠ NITI NA JEDNOM AUTU (osim automatici i poluautomatici) a sudjelovao sam na ugradnji dvjestotinjak auta što od jeftinih kanti do višemilijunskih automobila... ;)

Link to comment
Share on other sites

Nadoplate za serijski modul daljinskog paljenja je ono preskup...

 

A na A8 modelu od 1 000 000kn (doslovno!) znas koliko kosta dodatak toga? 25 000!!!

 

VW Touareg

Grijanje i provjetravanje vozila u

mirovanju - sa daljinskim upravljanjem

-spremnik za gorivo kapaciteta 100L

Kn 11.516,69

 

bmw 3 kosta

1800 €

 

?ui=2&ik=857d209e80&view=att&th=12cbdcba66b17b0d&attid=0.1&disp=inline&realattid=f_ghdxb6a80&zw

 

da neki auti imaju senzore, ali ne funkcioniraju bas najbolje. na njima je to iz drugih razloga.

 

Zašto ne rade baš najbolje? I koji su to razlozi?

Link to comment
Share on other sites

Zašto ne rade baš najbolje? I koji su to razlozi?

 

ponekad ih se da upalit, i to im je za sva ona sranja tipa atomatsko brisanje sajbi, tempomat i jos neke sitnice za koje se nemrem sjetit. Isprobano to na golfu 6... i ne radi kak spada, jebem ih digitalne

Link to comment
Share on other sites

@ G - Mislim da tak nekaj i moja laguna ima jer se nece upalit na gumb ako nije u leru ili ako nije kuplung stisnut. Ak mozes nekaj spojit i pogledat bez prevelkog raskopavanja reci pa cemo skombinirat nekaj.

 

@ tochka - taj vrazji senzor za kisu radi kak spada svaku desetu kisu, za izludit

Link to comment
Share on other sites

Pusti Hic.. Pa kaj stvarno očekuješ da Mr. Glupson shvati zakaj autoindustrija niti kod najluksuznijih auta ne ugrađuje daljinsko paljenje? Niti postoji serijski, niti kao dodatna opcija.

 

 

 

Postoji, amerikanci ugrađuju daljensko paljenje, imao sam chevrolet avalancha koji je imao imao opciju daljinsko paljenje u dodatnoj opremi. Šteta što sam ga prodao prije mjesec dana da ti pokažem...

Link to comment
Share on other sites

Postoji, amerikanci ugrađuju daljensko paljenje, imao sam chevrolet avalancha koji je imao imao opciju daljinsko paljenje u dodatnoj opremi. Šteta što sam ga prodao prije mjesec dana da ti pokažem...

 

Tu i tamo neki Chevrolet to ima, ali to malo lasta ne čini proljeće, jel?

 

Jer npr. Camaro (model 2010) nema remote start, a to je malo luksuznija i jača pila od Avalanchea..

Link to comment
Share on other sites

Nadoplate za serijski modul daljinskog paljenja je ono preskup...

 

A na A8 modelu od 1 000 000kn (doslovno!) znas koliko kosta dodatak toga? 25 000!!!

 

VW Touareg

Grijanje i provjetravanje vozila u

mirovanju - sa daljinskim upravljanjem

-spremnik za gorivo kapaciteta 100L

Kn 11.516,69

 

bmw 3 kosta

1800 €

 

?ui=2&ik=857d209e80&view=att&th=12cbdcba66b17b0d&attid=0.1&disp=inline&realattid=f_ghdxb6a80&zw

 

 

 

Zašto ne rade baš najbolje? I koji su to razlozi?

 

Tu i tamo neki Chevrolet to ima, ali to malo lasta ne čini proljeće, jel?

 

Jer npr. Camaro (model 2010) nema remote start, a to je malo luksuznija i jača pila od Avalanchea..

 

:doh::drink:

 

hahakosvpetrakajgana.jpg

Edited by mr_G
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...