Jump to content

K20 tuning


Recommended Posts

  • Replies 106
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

mora ti se mjerit isti dan, a ne na razlicite dane. znaci, dodjes, zmjeris, montiras, zmjeris.

 

kuzis li?

 

kužim..mjerit ću ga u auto timu s Vedranom idem, i mjerit ću ga gore u slo prije i poslije:thumbsup:

Ako nema konjića nema novčeka:no2:

Link to comment
Share on other sites

kužim..mjerit ću ga u auto timu s Vedranom idem, i mjerit ću ga gore u slo prije i poslije:thumbsup:

Ako nema konjića nema novčeka:no2:

 

Tebi nije još nitko rekao: "Ali, to je tuning!" do sada?

 

Poanta gore izrečenog je - ti MORAŠ dati novce, ali "tuner" NE MORA postići rezultat. Jel - to je tuning.

 

Hrvatistan.

 

Nadam se da je u SLO bolje.

 

Sretno. :thumbsup:

 

 

BTW: Od interesantne teme se opet napravio đumbus.

Link to comment
Share on other sites

 

Poanta gore izrečenog je - ti MORAŠ dati novce, ali "tuner" NE MORA postići rezultat.

 

Tocno to Marek, moras DATI NOVCE!!!

 

Inace ti je rezultat identican danim novcima :):)

 

I ne beri brige, imas auto, a ne clio.

Edited by Hic
Link to comment
Share on other sites

ALI ja nemam novce....:-D

Dam baku pa baka u natruri to riješi...hahaha

 

Evo neka vam moj auto bude referenca...ja vam obečavam da će grafofi bit tu od mojeg auta prije i poslije spuha.. da bude pošteno..i da nema prepucavanja.... sve transparentno.

 

onda vidimo tko je u krivu tko nije.

 

 

Svi šute ko pizde nek meni keno kaže kak naturpijat aute bez love...drage volje

Edited by Marek
Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da ne, ima b16 turbak, i b18 supercharged ako se ne varam...

 

Jesu li "slični" motori iz ITR i iz toyote corolle ts, pošto su oba 1800ccm, N/A i 192 ili koliko već točno ks...? :)

 

nebo i zemlja razlika..al stvarno

 

 

znači po tebi hic i samo hic? hic do tokya :D

 

Pa koliko ti ljudi u HR moze nabaviti sve dijelove, sloziti sve, zmapirati i dati jamstvo na svoj rad ?

Link to comment
Share on other sites

dyno od stock auta, koji ima 210ks.

 

a snaga sa klapnom veze nema dok mjeris na dynou, jer ides do kraja. i tu je klapna otvorena. just my 2cents

 

pricali smo o lijenosti auta, ne o dynu...

 

Uglavnom, amerikanci nemaju FN2 na svom trzistu pa tamo neces ni pronaci rezultate za k20Z4...

 

Da ne vadim opet rezultate koje su radili "nasi" majstori jel bi bilo da je sve namjesteno, evo tu lijepi opis svih razlika izmedju k20 motora u razlicitim verzijama i rezultati, pa ces vidit da je k20z4 do sada najjaci k20 motor izasao iz Honde...

 

Ima i dynochartova i svega...

 

http://www.hondatech.com.au/forum/printthread.php?t=1532&pp=15

Link to comment
Share on other sites

To da je klošareva Honda išla 13.7 je upitno i išla je jednom samo, sljedeću sezonu ta ista Honda sa 230ks i na VIPECU nije išla ispod 14.1 niti jednom

 

2 eXtra> ko je Srkiu slagao motor ?

 

Mariola ja vozio 13.9 s kocenjem...tak da si zabrijao....

Link to comment
Share on other sites

Tp je bilo s nitrom ili bez?

 

grobnik 2008, naprijed r888, unutra neznam jel kaj bilo čupano, nikakav nitro AFAIK samo kaj si je onu trubu od auspuha odfrknuo :D

 

charger - ima ta priča i drugu stranu. mene je zainteresiralo to kako si zdušno hica preporučio. hvala na info :)

Edited by Fredy
Link to comment
Share on other sites

ja sam mjerio ovu zadnju generaciju civica, s manje od 10 000km sve stock, kod Bingule , znaci K20 dalje ne znam i pokazala je 222ks vise puta za redom

 

a s druge strane u UK sam bio kod tunera koji slaze oko 100 motora godisnje za utrke, SAMO K20 i on ne prelazi 250ks sta god mu radio, znaci jedno 275-280 ks na valjcima :)

Link to comment
Share on other sites

ET......TT je bio 14,0xx....i to 4 puta zaredom jer sam svaki put kocio da ne probijem..i onda sam u polufinalu zapalio crveno...

 

Po tome, ni to onda nije najbrže šta je mogla? Jer ako si ciljao TT onda je i ET nešto slabiji?

 

To ti je tak kad si Street Skill driver umjesto streetrace pa sad ne znaš koliko ide. :P

 

Super vrijeme. :thumbsup:

 

ja sam mjerio ovu zadnju generaciju civica, s manje od 10 000km sve stock, kod Bingule , znaci K20 dalje ne znam i pokazala je 222ks vise puta za redom

 

I ta posljednja generacija radi 15.3 ET dok ja radim 15.01 ET (14,7x TT) samo sa ispuhom i remapom u VG.

 

Međutim, kad se njoj stavi usis i ispuh te Hondata, onda me masakrira (Gibson kad je bio složen, kad je bio stock, onda je radio ovo gore vrijeme).

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

Po tome, ni to onda nije najbrže šta je mogla? Jer ako si ciljao TT onda je i ET nešto slabiji?

 

To ti je tak kad si Street Skill driver umjesto streetrace pa sad ne znaš koliko ide. :P

 

Super vrijeme. :thumbsup:

 

 

 

I ta posljednja generacija radi 15.3 ET dok ja radim 15.01 ET (14,7x TT) samo sa ispuhom i remapom u VG.

 

Međutim, kad se njoj stavi usis i ispuh te Hondata, onda me masakrira (Gibson kad je bio složen, kad je bio stock, onda je radio ovo gore vrijeme).

 

 

 

Najbolje da na treningu uz red light ili stanku na startu nije vidio koliko auto moze. :doh:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...