Jump to content

Kako i di gledati F1, nakon propasti HRT-a


File

Recommended Posts

Znaći nakon što su prijenosi F1 na HRT-u doživjeli krah otvara se pitanje kako uopće gledati utrke??? Pa molim pomoć forumaša kako oni gledaju, lavni uvjet je ok i stabilna slika i da nije puno para jer tak i tak tv uopće skoro ne gledam pami se ne da bacati lovu

 

Inaće optima, iskon i b-net ne dolaze u obzir zbog toga što nisu dostupni, imam satelitsku na krovu koja bi se dala upogoniti, uglavnom molim prijedloge kako to riješiti??

 

Jel postoji dobar stream da se može gledati na tv-u???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 86
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

pa pun je satelit toga, mislim da su ti glavni u tome i najjaci sto se tice stranaca sky, prenose na par programa, imas 5-6pogleda (boxovi, start, i par kamera) prenose i na hd-u, emisija im traje bar 2 sata prije i poslije utrke......samo sto je sve na njemacki...... a sto se tice engleskog, prosle godine sam gledao na arena sportu sa engleskim komentatorom, neznam kako je ove godine znat cu tek kad pocme :D

Link to comment
Share on other sites

RTL 2 njemački je prenosio brijem... Na maxtv-u ga nema ( barem u osnovnom paketu ).... Ja planiram nać neki ok streaming na netu i spojit lap. na telku ako će bit izvedivo... Ako ne morat ću uzet pretplatu na arenu, jer se šuška da će tam prenosit...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao PitPass ko klinac u Monzi 2003, i prošetali smo kroz pit lane al narafno tek 2 sata nakon završetka treninga. U subotu i nedelju, zaboravi.

Al bude fore, garaže su doduše zatvorene za posjete, al ispred stoji ekipa , i mo kroz zoološki, a par vozača je bilo koji su potpise djelili...

 

Na kvalifikacije smo bili u onoj zgradi iznad bokseva, a utrku gledali sa tribine Alta Velocita.

 

 

A sad ovo što je tebi šef dao mi je full čudno i volio bi da to skeniraš pa da vidimo o čem se radi, jer još nisam čuo da se tako nešto može kupit kao godišnja karta :rofl:

 

općenito, ne postoji (AFAIK) godišnja karta za F1...

 

PitPass , što je valjda najjača karta za običnog smrtnika ide po utrkama, a ono što je Dominik vjerojatno imao i što može (ali i ne mora) vrijedit za sve trke je akreditacija, a ne ulaznica, i s njom možeš ovisno o razini akreditacije...

Link to comment
Share on other sites

pa pun je satelit toga, mislim da su ti glavni u tome i najjaci sto se tice stranaca sky, prenose na par programa, imas 5-6pogleda (boxovi, start, i par kamera) prenose i na hd-u, emisija im traje bar 2 sata prije i poslije utrke......samo sto je sve na njemacki...... a sto se tice engleskog, prosle godine sam gledao na arena sportu sa engleskim komentatorom, neznam kako je ove godine znat cu tek kad pocme :D

 

sky zaboravi bez CS-a. i nije njemački nego talijanki ili engleski.

njemački premiere je imao odličan prijenos, paralelno na nekoliko kanala i s vremenskim pomakom. ali opet, ne radi bez CS-a

BBC ima vrhunsku ekipu koja radi vrhunski prijenos:

 

f1finishb.gif

 

ali za uhvatit BBC na našem području ti treba tanjur od 3 metra i ponovno CS.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao PitPass ko klinac u Monzi 2003, i prošetali smo kroz pit lane al narafno tek 2 sata nakon završetka treninga. U subotu i nedelju, zaboravi.

Al bude fore, garaže su doduše zatvorene za posjete, al ispred stoji ekipa , i mo kroz zoološki, a par vozača je bilo koji su potpise djelili...

 

Na kvalifikacije smo bili u onoj zgradi iznad bokseva, a utrku gledali sa tribine Alta Velocita.

 

 

A sad ovo što je tebi šef dao mi je full čudno i volio bi da to skeniraš pa da vidimo o čem se radi, jer još nisam čuo da se tako nešto može kupit kao godišnja karta :rofl:

 

općenito, ne postoji (AFAIK) godišnja karta za F1...

 

PitPass , što je valjda najjača karta za običnog smrtnika ide po utrkama, a ono što je Dominik vjerojatno imao i što može (ali i ne mora) vrijedit za sve trke je akreditacija, a ne ulaznica, i s njom možeš ovisno o razini akreditacije...

 

a ti si kao strucnjak za utrke pa je stvarno cudno sto nisi cuo za tak sta

 

akreditacija :lol::lol::lol::lol::lol::rofl::rofl::rofl:

 

ja sam se tamo bio team manager (sluzbeno prema FIA-i , Lottiu, a naravno da je Nikica bio glavni ) technical director, race eng a ne novinar ili posjetitelj i imao sam cjelogodisnju propusnicu sa svojom slikom i mogao sam gdje sam htjeo, kao i svi clanovi koji su bili u timu , tj. za koje sam dao zahtjev za passove i to kak sam htjeo

pitwall, pitlane, pitbox, naravno da nemoze na jednom autu biti 15 passova za pitwall, sve je ograniceno, ali nas i tak je uvijek bilo 3+Marin + zene :lol:

 

i dobis po svakom timu odredjeni broj VIP ulaznici, koje podjelis sponzorima i sve su cjelogodisnje, a po pojedinom eventu dobis jos odredjeni broj propusnica za box koje isto podjelis

 

kao sto i postoji godisnja KARTA za F1

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...