Jump to content

Kako i di gledati F1, nakon propasti HRT-a


File

Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

a ti si kao strucnjak za utrke pa je stvarno cudno sto nisi cuo za tak sta

 

akreditacija :lol::lol::lol::lol::lol::rofl::rofl::rofl:

 

ja sam se tamo bio team manager (sluzbeno prema FIA-i , Lottiu, a naravno da je Nikica bio glavni ) technical director, race eng a ne novinar ili posjetitelj i imao sam cjelogodisnju propusnicu sa svojom slikom i mogao sam gdje sam htjeo, kao i svi clanovi koji su bili u timu , tj. za koje sam dao zahtjev za passove i to kak sam htjeo

pitwall, pitlane, pitbox, naravno da nemoze na jednom autu biti 15 passova za pitwall, sve je ograniceno, ali nas i tak je uvijek bilo 3+Marin + zene :lol:

 

i dobis po svakom timu odredjeni broj VIP ulaznici, koje podjelis sponzorima i sve su cjelogodisnje, a po pojedinom eventu dobis jos odredjeni broj propusnica za box koje isto podjelis

 

kao sto i postoji godisnja KARTA za F1

 

a šta je propusnica nego akreditacija... jebemu... radio sam u organizaciji svj. prvenstva u rukometu i mi smo to zvali akreditacija, ak je to propusnica isti kujac

 

i ti to morti jesi imal, al bogme nisam čul da si bil team menager u formuli 1 :rofl: morti ipak u nekoj drugoj kategoriji jelte :D

Link to comment
Share on other sites

onda valjda mos videjti razliku da sam napisao sluzbeno prema FIA-i i Lottiu (kao i DMSB-u i IKmedii ), a ne FIA-i i Bernie-u :P

 

a jedina razlika je u kvantiteti AKREDITACIJA, ok, koja je proporcionalna kolicini potrosenih para

 

recimo WTCC vs.F1 = 1:20 po autu, dok je DTM vec na 1:3 :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

c/p

 

Cijene PPV sportskih sadržaja kretat će se od 20 do 60 kn. Čim prebacite na kanal na ekranu ćete dobiti informaciju o cijeni i vremenu emitiranja sljedećeg PPV sadržaja.

 

 

 

Totalno neisplativo....

Link to comment
Share on other sites

da ako bi npr f1 bila 30-ak kn a vjerojatno i više onda to računaj 2 ili 3 puta mjesečno te ispadne min 90kn dok je pretplata na cijeli mjesec na arenu sport 70kn ako uzimaš po jedan mjesec bez ugovora

 

ja planirao sada to uzeti oko 25.3. zbog el classica, milana i intera, derbija, španjolskog kupa jer je to sve u taj jedan mjesec međutim nešto pročitao jučer na indexu da se puno tekmi koje reklamiraju ne prikazuju da imaju nekih problema???

zna li netko nešto više o tome

Link to comment
Share on other sites

Kaj, znaci na maxu nigdje nece bit free projenos f1? Nabijem ih, onda cu na jednu trku otic u zivo a ostale necu ni gledat haha. Steta da nema a1 ringa vise, to je bilo ok kaj se tice udaljenosti i cijene tribine.

 

Pretpostavljam da ima na njemačkom RTL-u.

Upravo pogledao na netu i ima cijeli vikend.

Edited by Rockatansky
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...