Jump to content

Šepić commerce


Mario_S3

Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Arai svugdje u svijetu ima gotovo istu cijenu plus minus par posto.

 

Kod nas je skuplja 20% od USA.

 

Pa nije neka skupoca kad srruzes glavom po plocniku ;)

Ne bi se složil sa boldanim, imal sam nekoliko Arai kaciga, i znam koliko sam ih plaćal, a koliko su u Rutingu bile skuplje.

 

Kaj se struganja tiče, vjeruj mi da se dobro da strugat i s Suomy, i sa Shark, i ostalim renomiranim proizvođačima. Sve su one tu negdje. Ja recimo više ne koristim Arai jel mi ne paše više njihov kalup na glavu (valjda su ga nešto mijenjali). Suomy mi je recimo dobar. Shoei i Shark mi isto ne pašu.

 

Bitno je i za kaj koristiš kacigu. Ak hoćeš tišinu, kupiš Schuberth. Sve sportske kacige su bučne.

Link to comment
Share on other sites

2 c2h5oh> moraš staviti onaj dolje štitnik za bradu, kad to staviš onda više nigdje ne puše, naime dolje ti se vrtloži zrak i ide ti gore u oči i čelo .. Je kaciga je malo bučna ali ja sam se ceć priviknuo, super mi je stvarno

Link to comment
Share on other sites

2viktor> Znaš možda adresu ?

 

Ne mozes fulat... u centru Kozine na raskrscu, skrenes na staru cestu prema Kopru, i mozda nakon 200m s desne strane.

Gledao sam prosle zime tamo skijasku opremu i cijene su jako povoljne.

 

Dainese Outlet Mestni trg 8,6240 Kozina

+386 5 689 26 00, 5 689 26 01

dainese.kozina@eurosport-trade.si

pon-sob: 10:00-19:00, ned.: zaprto

Link to comment
Share on other sites

2 c2h5oh> moraš staviti onaj dolje štitnik za bradu, kad to staviš onda više nigdje ne puše, naime dolje ti se vrtloži zrak i ide ti gore u oči i čelo .. Je kaciga je malo bučna ali ja sam se ceć priviknuo, super mi je stvarno

 

Jesi taj stitnik dobio ili ga dodatno platio? Jer ja nisam dobio sa kacigom :/

Link to comment
Share on other sites

Arai svugdje u svijetu ima gotovo istu cijenu plus minus par posto.

 

Kod nas je skuplja 20% od USA.

 

Pa nije neka skupoca kad srruzes glavom po plocniku ;)

 

 

arai rx7 frend kupio preko jednog lika s motori.hr koji ih je uvozio iz njemačke 500eura (tu negdje nisam 100% siguran jer je toga već 2-3 godine) i ja razmišljao to uzet ali meni nije arai odgovarao isprobavao u rutingu i nije mi odgovarao ima nešto manji kalup nego suomy a broj veći mi je bio preveliki!

 

onda sam uzeo suomy spec 1r Tamada Flag repliku + tamni vizir! i super sam zadovoljan s kacigom je da je bučnija od schuberta kojega sam neko vrijeme imao ali ovo je ipak sportska kaciga tako da je to normalno

 

tamadaflagreplika.jpg

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...