Jump to content

Dyno - AK Habulin


Kiki

Recommended Posts

  • Replies 197
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Nije tako mala razlika. Skoro sve aute koje mapirati tu i tamo, razlika je bila preko 10C uvijek. Kod nekih i 20C razlike.

A ako ti ja kažem da je razlika u mom usisu bila 2-3 stupnja tu i tamo provjereno?

A kod tebe u prostoriji di mjerimo 13 stupnjeva veća? :)

Link to comment
Share on other sites

A ako ti ja kažem da je razlika u mom usisu bila 2-3 stupnja tu i tamo provjereno?

A kod tebe u prostoriji di mjerimo 13 stupnjeva veća? :)

 

Ne pricam temp zraka u prostoriji, nego u usisnoj grani. Kako imam znacajno jaci ventilator, pnuno bolje hladi IC, pa IC bolje hladi zrak koji ide u motor.

 

I razlika je preko 10C.

 

Budemo sljedeci put izmjerili bez venta, pa da onda vidis kako fali preko 25HP

Link to comment
Share on other sites

Ne pricam temp zraka u prostoriji, nego u usisnoj grani. Kako imam znacajno jaci ventilator, pnuno bolje hladi IC, pa IC bolje hladi zrak koji ide u motor.

 

I razlika je preko 10C.

 

Budemo sljedeci put izmjerili bez venta, pa da onda vidis kako fali preko 25HP

Pa možemo, al ti kažem da je razlika kod mjerenja bila 2-3 stupnja, osim ako mi obd i senzor u usisnoj ne lazu :)

 

I vent koliko god je jak uzima zrak iz prostorije i pohladi ic i zrak na isto il stupanj 2 vise nego sta je temp zraka. Kod tebe je bilo skoro 15 stupnjeva toplije u prostoriji nego kod Kikija. Kod njega smo se smrzli jer je sve otvoreno i vent puse zrak koji dolazi izvana.

Link to comment
Share on other sites

Normlano da nemoze ohladiti ic ispod temp zraka. I IC ce uvijek biti topliji od zraka. Ako brze puse zrak po njemu razlika temp IC i zraka ce biti manja.

Dok dodes doma posaljem logove jos par istih autiji koji bili na oba valjka gdje se ljepo vidi utjecaj slabog ventilatora. Moj puse kao da ides cca 150km/h.

Link to comment
Share on other sites

Tvoj puse jače, a kod Kikija je bilo hladnije dosta i samo ti kažem da je meni temp usisa bila identična kod mjerenja.. Zao mi je sta nisam pustio da logira obd

 

I dobro si čuo da je zatrokirao..

Danas je krepala :)

f6391d15cae0308efb6b7e5ebcd3056d.jpg

Edited by Logic
Link to comment
Share on other sites

Tvoj puse jače, a kod Kikija je bilo hladnije dosta i samo ti kažem da je meni temp usisa bila identična kod mjerenja.. Zao mi je sta nisam pustio da logira obd

 

I dobro si čuo da je zatrokirao..

Danas je krepala :)

f6391d15cae0308efb6b7e5ebcd3056d.jpg

 

Imam kutiju razno raznih takvih bobina od 1.8T,1.8TSI,2.0TFSI...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...