Jump to content

Dyno - AK Habulin


Kiki

Recommended Posts

Moja mjerenja kod fire-a

 

9968044d958fe023edeea78fd67ba31d.jpg

 

c5c33222348dc43913859393d35de81d.jpg

 

I prije toga kod Kikija

 

9ac1410c436752671b3c97480ebfd939.jpg

 

Mjerena su 2 različita ecu-a. Moj je slabiji i drugi jaci s kojeg mapa ide na moj

 

I eto usporedba prije par mjeseci kad sam stavio auspuh i sad

6156691a834d2d2962ceb93b7d5718a2.jpg

 

fe5514577fe9b3ce3ede53551d23e40c.jpg

 

Danas sam probao s drugim polom GTI.. Polo ima forge usis, forge ic, milltek, skn stg2... (To je sta sam zapamtio) Uglavnom vise nego ja.. 50-200+ sam ja 4-5 dužina ispred

 

Edit:

Zaboravio sam napisat da je razlika fire-kiki 12ks cca, kod Kikija imam 212ks a kod fire-a 224

 

Polo s kojim sam se stao je trebao mjerit auto al je tako nizak da nije mogao :D

Edited by Logic
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 197
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Na Bmw 335i razlika sa i bez ventilatora 4ks. Danas mjereno. Razlika na 320ks.

To samo pokazuje koliko je slab taj ventilator. Probaj sa fireovim i bez, garantiram malo veću razliku.

 

Ali tako svejedno, odavno smo ustanovili da su valjci alat i da je usporedba između valjaka ponekad besmislena.

Edited by tcode
Link to comment
Share on other sites

Mislav onda kod Firea ima oko 340ks.

 

A 4 dužine je iza M3 E46 od Millleta (a tvrdi se da ti Movi nemaju više od 310ks na valjcima, tak mi je Fire danas rekao).

 

Interesantno.

 

Ne podjebavam, razmišljam na glas.

 

nije uopce bitno koliko bi imao kod fire-a, bitno je da tvrdim da je tamo jaci ventilator:doh:

 

Kak je 4 duzine iza m_a od milleta?? Mislaf ubija urosa, a uros prica da je isti sa dva najbrza M-a(kiki i mille). Tko tu koga sere onda?

 

Ne podjebavam nit ja, isto razmisljam na glas:thumbsup:

Edited by hitrec
Link to comment
Share on other sites

mislava jebe 335,100%,jednom ide ko nevrijeme,drugi put ne ide,gusi se na saltanjima....uglavnom treba sloziti auto...

 

Jer ak ga mille maze 4 duzine,a on mene 4-5....onda sam ja 8-9 duzina iza m3....a kad mi je auto bio serijala bilo je 5,max 6 duzina kad sam probavao s m3.....

Link to comment
Share on other sites

mislava jebe 335,100%,jednom ide ko nevrijeme,drugi put ne ide,gusi se na saltanjima....uglavnom treba sloziti auto...

 

Jer ak ga mille maze 4 duzine,a on mene 4-5....onda sam ja 8-9 duzina iza m3....a kad mi je auto bio serijala bilo je 5,max 6 duzina kad sam probavao s m3.....

 

Nesto ne valja sa tim 335i .

Vozio sam cipani 335 i taj auto rastavlja m-a ako je dobro slozen . A ovo jucer sa Mislavom je bilo banana . Ostane iza dosta . Ok ako je oem onda je sporiji ali sa mapom mora biti bar 3 duzine ispred. Barem toliko . I tu pricam o medubrzanju di m nije nesto spektakularno brz.

Link to comment
Share on other sites

Kiki je meni stavio kočnicu na valjke i bila je odmah razlika koliko mi puni. Mislim da je 1500nm stavio il čega već. Nm su odmah porasli i kod njega imam više nm nego kod tebe a manje ks

Kod Kikija 212 KS 340nm

Kod tebe 224ks 325nm

Link to comment
Share on other sites

Kiki je meni stavio kočnicu na valjke i bila je odmah razlika koliko mi puni. Mislim da je 1500nm stavio il čega već. Nm su odmah porasli i kod njega imam više nm nego kod tebe a manje ks

Kod Kikija 212 KS 340nm

Kod tebe 224ks 325nm

 

Da momenta imas vise jer je bilo vece opterecenje pa je turbo prije napunio, snage manje zbog losijeg hladenja.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...