Jump to content

TURBO- FAQ


Recommended Posts

2 kova: Ne bih se složio sa tobom :).

 

Naravno da ne bi, ali za razliku od političara barem i tvoja djela tako govore. :D

 

Ukratko, mislim da ti se vrijeme na 402m s ovom turbinom neće bitno popraviti (ukoliko naravno ostaviš isti setup ovjesa, guma i težine auta).

 

A obzirom da se poznamo, vjerujem da mi nećeš zamjeriti ni ako velim da mislim da bi te s tom turbinom na Grobniku oderao natjunirani Golf GTI od 280KS s KW V3 gewindama (govorim naravno o scenariju isti vozač).

 

Naravno, ne mislim da ti išta tu krivo radiš osim izbora turbine, jer meni se čini da je ona jednostavno prevelika za 1800 cc. Isto tako bih rekao da se KW V1 ovjes, koji nije nije sportski ovjes nego stock replacement, teško može nositi s takvom snagom u kombinaciji s navalom momenta nakon 4500 RPM. Da imaš barem 2500cc (ili još bolje 3000cc) RWD bila bi to sasvim druga stvar i tu bi se itekako vidio tvoj talent za tjuning, koji nesumnjivo posjeduješ.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 286
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

tcode

samo ti pusti ovog dedu sa malenim p... uhalom....

 

taj turbo ce pocet punit ispod 3400rpm, a puni tlak mora dat prije 4000. ako neda baci ga u smece. odnosno ako da tek na 4500

 

a vrjeme na 402 se promjeni itekako... i promjenit ce se... nabolje...

 

e da, i pusti ove sto voze traktore nek tupe po svom, oni se mogu samo na njivi dokazat...

Link to comment
Share on other sites

Nisam baš siguran da bi se ti i npr. Mario_S3 s jedne strane i ja s druge složili o tome kaj je dovoljno širok power band. :D

 

Ali to je tema za neki drugi topic..

 

imho mario_s3 nesto gadno nevalja kada tak kasno puni. Ljubicicu s 1.75motorm je ta ista turbina punila ranije(i to dosta).

1bar na 3000rpm imho nije niti tak lose za svaki dan.

Link to comment
Share on other sites

T5 motori su originalno zamišljeni da budu lakša alternativa ovako nečemu, i sve do 7500 RPM se mogu natjunirati na potpuno identičan oblik krivulje momenta. Uz nešto prerada na glavi, bregastima i oprugama ventila vjerojatno bi se i 8000 dalo dosegnuti.

 

BMW M3 E92

 

dynobmwm3.jpg

 

 

 

Jucer sam se vozio ja Sinijem u E92 M3, pa nije bas da me ocarao kako ide

Link to comment
Share on other sites

Kod M3 E92 nema nagle navale momenta pa nemreš na dupetu niti ocijeniti koliko je brz.

Taj auto je poštelan za skidanje sekundi na pistama a ne za vrtnju guma i ganjanje vremena na SR-u.

Link to comment
Share on other sites

Eto vidiš.. :lol:

 

Ja bih rekao da si ti na dobro putu da postaneš "dyno junkie" pa nabijaš još veću turbinu umjesto da se baviš trakcijom. Pretpostavljam da će nakon ugradnje ove turbine slijediti filmići 150-250 ili 200-300, jer prije ne bu trakcije ni za lijek. :P

 

Po običaju valjaš gluposti!

Na prednjem pogonu male turbine su smrt za start... Pri tome se ograđujem od eksplozivnih turbina koje isto nisu dobre (ono ništa, ništa, ništa, bambambam blokada). No ove GT su toliko linearne da je to strašno, poput atmosferca, a nešto kasniji treshold je upravo odličan za start pogotovo ako imaš malo dužu prvu brzinu...

 

2 kova: Ne bih se složio sa tobom :).

 

Ma de pusti dedu, tepe po običaju praznu slamu a da nije probao ništa osim malog... :lol: Turba... :lol:

 

tcode

samo ti pusti ovog dedu sa malenim p... uhalom....

 

taj turbo ce pocet punit ispod 3400rpm, a puni tlak mora dat prije 4000. ako neda baci ga u smece. odnosno ako da tek na 4500

 

a vrjeme na 402 se promjeni itekako... i promjenit ce se... nabolje...

 

e da, i pusti ove sto voze traktore nek tupe po svom, oni se mogu samo na njivi dokazat...

 

:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Kod M3 E92 nema nagle navale momenta pa nemreš na dupetu niti ocijeniti koliko je brz.

Taj auto je poštelan za skidanje sekundi na pistama a ne za vrtnju guma i ganjanje vremena na SR-u.

 

za skidanje sekundi na pistama je važnija masa i ovjes od snage... :P:drink:

Link to comment
Share on other sites

Sada ti zajebavas, a sam ozbiljan 100%.

 

Mislim auto je drama, ali mislio sam da ide ko R1, da cu se usrati u gace, ono corak.

 

ne zajebavam, teska krava.... kao sto si se i uvjerio!

ti ga sa focusom maznes bez jebemti :thumbsup:

a potrosnja 50L na 100 :doh:

Link to comment
Share on other sites

imho mario_s3 nesto gadno nevalja kada tak kasno puni. Ljubicicu s 1.75motorm je ta ista turbina punila ranije(i to dosta).

1bar na 3000rpm imho nije niti tak lose za svaki dan.

 

Kak meni kasno puni, pa imam boost ispod 2500, mislim da imam 1 bar na 3400 već, puni moment na 4400

Link to comment
Share on other sites

ne zajebavam, teska krava.... kao sto si se i uvjerio!

ti ga sa focusom maznes bez jebemti :thumbsup:

a potrosnja 50L na 100 :doh:

 

al ima volan, nije tramvaj ko neki :lol::P:)

 

i pusti bmw, vrati se na volva !

Edited by Dominik
Link to comment
Share on other sites

Naravno da ne bi, ali za razliku od političara barem i tvoja djela tako govore. :D

 

Ukratko, mislim da ti se vrijeme na 402m s ovom turbinom neće bitno popraviti (ukoliko naravno ostaviš isti setup ovjesa, guma i težine auta).

 

A obzirom da se poznamo, vjerujem da mi nećeš zamjeriti ni ako velim da mislim da bi te s tom turbinom na Grobniku oderao natjunirani Golf GTI od 280KS s KW V3 gewindama (govorim naravno o scenariju isti vozač).

 

Naravno, ne mislim da ti išta tu krivo radiš osim izbora turbine, jer meni se čini da je ona jednostavno prevelika za 1800 cc. Isto tako bih rekao da se KW V1 ovjes, koji nije nije sportski ovjes nego stock replacement, teško može nositi s takvom snagom u kombinaciji s navalom momenta nakon 4500 RPM. Da imaš barem 2500cc (ili još bolje 3000cc) RWD bila bi to sasvim druga stvar i tu bi se itekako vidio tvoj talent za tjuning, koji nesumnjivo posjeduješ.

Ukratko, sve će se promijeniti osim spool karakteristike. Jer ovaj turbo je zapravo dorađeni GT30 na kompresorskoj strani, dok je ispušna strana ostala ista. A o njoj ponaviše ovisi spool karakteristika. Tako da mi nije jasno zašto misliš da je ovaj turbo prevelik za 1.8 motor.

 

Ostalo ne bih rađe komentirao, osim da mi opet nije jasno kako možeš tvrditi takve stvari, a nikad, ali baš nikad se nisi provozao u mom autu.

Link to comment
Share on other sites

2 fire> Kaj će meni drugi ventil kad ga ne mogu upravljati preko stock ECUa ... Mogu staviti jedino eboost2 od greddya ali ne znam jel bi išta dobio s tim

 

Trebao bi moć na stock ECU naravno s kalibracijom. Ima upućenijih koji bi ti mogli točnije odgovorit :)

Link to comment
Share on other sites

Ukratko, sve će se promijeniti osim spool karakteristike. Jer ovaj turbo je zapravo dorađeni GT30 na kompresorskoj strani, dok je ispušna strana ostala ista. A o njoj ponaviše ovisi spool karakteristika. Tako da mi nije jasno zašto misliš da je ovaj turbo prevelik za 1.8 motor.

 

Ostalo ne bih rađe komentirao, osim da mi opet nije jasno kako možeš tvrditi takve stvari, a nikad, ali baš nikad se nisi provozao u mom autu.

 

Proizvođač deklarira taj turbo za raspon motora od 1.8-3.0. Donja granica raspona je, što se tiče spoola, prilično dalje od optimuma koji bi taj turbo dao na gornjoj trećini raspona (2.5 - 3.0).

 

Što se tiče vožnje - ne moram se voziti u tvom autu da znam kak ide kad vidim tvoju krivulju momenta, a to potvtrđuju i tvoji filmići.

 

Ako je to to kaj ti želiš onda to postaje stvar ukusa a ne više stvar tehnike, pa daljnja rasprava nema smisla. :D

 

Da ne velim da se na ovom forumu drukčija mišljenja dočekuju ili vrijeđanjem ili uvrijeđenošću, tako da bolje da ovdje stanemo.. :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...